dowolna

Domy pod klucz Poznań - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wójtowska

Stare Winogrady,Poznań

2 699 000 zł261 m² 10 360,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Lokalizacja: bez wątpienia jedna z najlepszych w mieście - Stare Winogrady, widok z górnego tarasu budynku na Cytadelę, czytelny, prestiżowy adres - świetne miejsce zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przedwiośnia

Morasko,Poznań

1 740 000 zł154 m² 11 289,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:572 m²

Miejsce w którym komfort i nowoczesność podane zostały w niezwykle wyjątkowy sposób. Zapoznaj się z ofertą sprzedaży nowszego, nowoczesnego, wybudowanego i wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Morasko,Poznań

1 790 000 zł158 m² 11 329,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zapraszam do wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na spokojnym i świetnie rozwijającym się poznańskim Morasku. Ta nowoczesna, minimalistycznie zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

2 950 000 zł300 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego bliźniaka - idealnego dla aktywnej rodziny. Cena ofertowa - czekamy na Twoją propozycję! Zachęcamy do oglądania i składania ofert. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Santocka

Smochowice,Poznań

7 800 zł284 m² 27,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

For english skip down Dzień dobry, mam na imię i jestem Starszym Specjalistą ds. nieruchomości i inwestycji oraz współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchoości. Dzięki wieloletniemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Santocka

Smochowice,Poznań

2 700 000 zł284 m² 9 510,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

1 920 000 zł219 m² 8 775,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:556 m²

Polecam na sprzedaż komfortowy dom z ładnie zagospodarowanym ogrodem. W pełni wyposażony i umeblowany. Gotowy do zamieszkania. Powierzchnia całkowita: 218,8 mkw. plus garaż na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 999 000 zł206 m² 9 717,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Szukasz domu, w którym zwolnisz tempo codziennego pędu? Tak więc zatrzymaj się. Weź głęboki wdech i spokojny wydech. Znajdujesz się właśnie na skraju Puszczy Noteckiej, w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Strzeszyn,Poznań

7 000 zł252 m² 27,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:335 m²

Zapraszam na prezentację pięknego domu do wynajęcia na poznańskim strzeszynie Dom o powierzchni 251,53 m2, położony na działce o powierzchni 350m2, w zabudowie szeregowej (skrajny),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bojerowa

Jeżyce,Poznań

999 000 zł123 m² 8 153,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

Nowoczesne domy z dwupoziomowymi mieszkaniami w kameralnej części Kiekrza Poszukujesz idealnego miejsca do zamieszkania, które łączy w sobie funkcjonalność, energooszczędność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kierska

Smochowice,Poznań

999 000 zł123 m² 8 121,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Gotowe do odbioru Zostały ostatnie 4 lokale! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Biuro sprzedaży dewelopera zaprasza do zakupu Zamieszkaj tuż obok Jeziora Kierskiego i poczuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lubeckiego

Grunwald,Poznań

2 980 000 zł331 m² 9 007,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:569 m²

Niepowtarzalna oferta! Stary Grunwald, ul. Lubeckiego. Budynek jednorodzinny, w zabudowie bliźniaczej, pow. 330,85 m2, na zagospodarowanej działce o pow. 569 m2. Wszystkie media : pwgk, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ogrody,Poznań

2 500 000 zł287 m² 8 710,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

! oferta dostępna tylko U nas! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu położonego w spokojnej i urokliwej części Poznania, przy ul. Startowej. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań

1 999 500 zł248 m² 8 053,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji Poznania? A może szukasz nieruchomości nadającej się zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej? Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Ławica,Poznań

2 490 000 zł190 m² 13 105,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:589 m²

Nowa oferta sprzedaży luksusowego, oryginalnie zaprojektowanego domu wolnostojącego z segmentu Premium. Przeźmierowo przyzwyczaiło się już do budynków marki Villa Fiore, która świetnie się tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dobrzyńskiej-Rybickiej

Jeżyce,Poznań

1 169 000 zł89 m² 13 134,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:109 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Jeśli szukasz niewielkiego domu z ogrodem niedaleko terenów zielonych Rusałki, ze świetną komunikacją do centrum - ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań

1 999 000 zł248 m² 8 051,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 999 000 zł206 m² 9 717,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zapraszam Cię na Premierę Oferty tego niesamowitego Domu w sobotę 07 września. Liczba miejsc jest ograniczona - zapisz się i zarezerwuj termin (tel. A teraz zatrzymaj się. Weź głęboki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bojerowa

Jeżyce,Poznań

999 000 zł123 m² 8 093 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wołkowyska

Malta,Poznań

2 199 000 zł214 m² 10 275,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:742 m²

Dom przy Jeziorze Maltańskim! Bardzo atrakcyjna lokalizacja! Wolnostojący wg projektu Dom w nenufarach Powierzchnia całkowita 214,87 m2, działka 742 m2 Budynek z 2016 r. Ul. Wołkowyska 23, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań

1 999 900 zł248 m² 8 054,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Marysieńki

Piątkowo,Poznań

1 140 000 zł200 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta sprzedaży domu szeregowego os. Marysieńki, piątkowo, poznań. Dom: 200 m2 Działka: 250 m2 Ogród: 90 m2 Liczba kondygnacji 3 Garaż w bryle budynku 2 miejsca postojowe przed domem Balkony od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Junikowo,Poznań

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przytulny i funkcjonalny dom z ogródkiem na zachodnich przedmieściach Poznania! Oferta prywatna / bezpośrednia bez dodatkowych kosztów pośrednictwa [główne atuty:] - komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Literacka

Strzeszyn,Poznań

2 150 000 zł127 m² 16 890,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka na prestiżowym osiedlu w dzielnicy Strzeszyn, przy ulicy Literackiej w Poznaniu Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,lubelskie

940 000 zł123 m² 7 615,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam na sprzedaż energooszczędny dom nad jeziorem w Kiekrzu! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc W przepięknej scenerii jeziora i lasu powstaje nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pucka

Główna,Poznań

2 180 000 zł350 m² 6 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:918 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przepiękną posiadłość na Smochowicach pod Poznaniem! Rezydencja znajduje się przy samym lesie z bezpośrednim wyjściem do niego. Ten uroczy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kierska

Jeżyce,Poznań

940 000 zł123 m² 7 642,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Gotowe do odbioru Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Biuro sprzedaży dewelopera zaprasza do zakupu Zamieszkaj tuż obok Jeziora Kierskiego i poczuj wakacyjny charakter tego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Świerczewo,Poznań

1 690 000 zł390 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:726 m²

Ten stylowy dom wolno stojący zachwyca solidnością wykonania, nowoczesnymi wykończeniami i obfitością naturalnego światła. Ciesz się swobodą i dużymi przestrzeniami części dziennych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Szczepankowo,Poznań

719 000 zł105 m² 6 857,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Rezerwacja do 25 lipca 2024 Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Kredyt + Ubezpieczenie Domu gratis zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Podolany,Poznań

13 500 zł300 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Serdecznie polecam do wynajęcia piękny wolnostojący dom z ogrodem na prestiżowej dzielnicy jaką są Podolany. To idealne miejsce do zamieszkania. Nieruchomość Dom wolnostojący wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kierska

Jeżyce,Poznań

940 000 zł123 m² 7 642,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Gotowe do odbioru Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Biuro sprzedaży dewelopera zaprasza do zakupu Zamieszkaj tuż obok Jeziora Kierskiego Zostały nam w sprzedaży tylko 4 lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kołobrzeska

Smochowice,Poznań

1 275 000 zł218 m² 5 848,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:582 m²

Piętrowy dom na poznańskich smochowicach Z garażem dwustanowiskowym! ogródek Z oczkiem wodnym! Na sprzedaż funkcjonalny, 6-pokojowy dom piętrowy (wybudowany w 1983r.), podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pucka

Jeżyce,Poznań

1 999 000 zł350 m² 5 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:918 m²

Jeśli szukasz wyjątkowego , funkcjonalnego i kameralnego miejsca dla siebie i swojej rodziny, marzysz o przestronnym i wygodnym wnętrzu, wieczorach przy kominku lub relaksie we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Krzyżowniki,Poznań

1 980 000 zł205 m² 9 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

For english skip down Z wielką przyjemnością prezentuję wspaniały dom z bali, na dużej działce (1077m2). Dom zdrowy, dom oddychający, ciepły. Budowany z pasją, jako spełnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Franowo,Poznań

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:448 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, piętrowego domu w zabudowie bliźniaczej, wybudowanego w 2007 roku techniką tradycyjną. Dom ma powierzchnię 150m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Poznań

Szczepankowo,Poznań

1 620 000 zł154 m² 10 519,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam na sprzedaż nową połówkę bliźniaka wykończoną pod klucz, o powierzchni 154 m2 , na działce o powierzchni 500 m2. Dom zlokalizowany w drugiej linii zabudowy, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań

2 249 900 zł248 m² 9 061,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowska

Marcelin,Poznań

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferta bezpośrednia / prywatna - bez pośredników i bez prowizji! Nowy segment z ogródkiem na zachodniej granicy Poznania - komfortowy segment z ogródkiem, wykończony w pięknym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Szczepankowo,Poznań

1 498 000 zł200 m² 7 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Sprzedam dom z garażem Powierzchnia 200m2 ,działka 950m2 - gotowy do zamieszkania ,wysoki standard wykończenia ,wszystkie media ,instalacja alarmowa ,rolety Na parterze duży salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubelska

Nowe Miasto,Poznań

1 099 000 zł132 m² 8 325,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę apartamentów na sprzedaż w Poznaniu na Krzesinach - apartamenty lubelska. Ten jednorodzinny dwulokalowy apartament o powierzchni 132.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

1 730 000 zł178 m² 9 719,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:913 m²

Ostatni lokal! Dostępne opcje: - przygotowanie projektu wnętrz - Wykończenie i wyposażenie pod klucz. Szczegółowe informacje na stronie internetowej naszej firmy - ison Studio Wnętrz Dom.