dowolna

Domy na sprzedaż Poznań - Oferty sprzedaży domów

351 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

351 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

675 000 zł86 m² 7 848,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

Dom z ogródkiem w atrakcyjnej, willowej dzielnicy Poznania gotowe do odbioru! Osiedle Miętowa Park to kameralne osiedle domów z zacisznymi ogródkami w trzech wariantach: 76m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Leszka

Antoninek,Poznań

872 000 zł184 m² 4 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:391 m²

Polecam na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej położony w Antoninku - zielonej, spokojnej części Poznania. Dwa tarasy o powierzchni 35mkw każdy z kojącym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Snopowa

Szczepankowo,Poznań

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Marzysz o dużym wolnostojącym domu z zielonym minimalistycznym ogrodem? Miejsca, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Psarskie,Poznań

950 000 zł145 m² 6 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rezerwacja! Przestrzenny i oszczędny dom w otoczeniu przyrody przy ul. Słodyńskiej w Poznaniu. Pół bliźniaka, garaż w bryle - łączący lokale. Oryginalny projekt, wykonanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 390 000 zł250 m² 5 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szanowni Państwo, skoro czytacie, poniższe ogłoszenie, znaczy to iż poszukujecie swojego miejsca do zamieszkania, w cichej i spokojnej okolicy, blisko centrum, ale również wśród zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Styczyńskiego

Powstańców Śląskich,Poznań

780 000 zł218 m² 3 577,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:223 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej przy ul. Styczyńskiego 19. Dom trzykondygnacyjny w dużym garażem w bryle budynku posadowiony na działce 223 m2 z ogródkiem na tyle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Podolany

Podolany,Poznań

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Polecam na sprzedaż nieruchomość zabudowaną domem o powierzchni ok. 200 m2 Dom podpiwniczony wymagający kapitalnego remontu. Usytuowany na działce o powierzchni 1260 m2 Media: prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Unisława

Antoninek,Poznań

895 000 zł137 m² 6 532,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:302 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej. Nowoczesny dom w standardzie Premium w Poznaniu. Budowany z najwyższej jakości materiałów z dbałością o estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wola

Wola,Poznań

1 095 000 zł220 m² 7 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:744 m²

Przestronny dom wolnostojący w stylu klasycznym z wieloma możliwościami. Dom o powierzchni 220 m2 ( łącznie z przyziemiem ) wybudowany 60-tych. Powierzchnia użytkowa to 140 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grunwald

Grunwald,Poznań

995 000 zł141 m² 7 072,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Jeżeli szukasz sielskiego spokoju od uciążliwej aglomeracji miejskiej Poznania ( Grunwald - Kotowo ), zapraszam do zapoznania się z propozycją domu wolnostojącego o powierzchni 140 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Junikowo,Poznań

640 000 zł145 m² 4 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 145 m2 (powierzchnia mieszkalna 120 m2) na działce o powierzchni 398 m2. Rodzaj domu bliźniak, 2-kondygnacyjny, z piwnicą, z garażem na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pozdawnicka

Ławica,Poznań

799 000 zł96 m² 8 322,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Polecam na sprzedaż kompaktowy, nowoczesny technicznie dom jednorodzinny położony na poznańskiej Ławicy w rejonie ul. Pozdawnickiej. Dom o powierzchni 96mkw składa się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ławica,Poznań

949 000 zł154 m² 6 162,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kontakt: drodzy Państwo, mamy fajne miejsce, blisko lasu, przy asfaltowej drodze. Mamy tu nową połówkę bliźniaka do sprzedania. Dom budowany dla siebie, z zachowaniem wszelkich wymagań sztuki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Morasko,Poznań

1 790 000 zł170 m² 10 529,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 189 m²

Na sprzedaż dom położony na działce o powierzchni 2190 m2. Budynek wybudowany został roku około 1860, jednak 20 lat temu przeszedł gruntowny remont, pozostały tylko mury i belki stopowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

3 999 000 zł537 m² 7 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:212 m²

Polecam na sprzedaż kamienicę na Jeżycach ul. Sienkiewicza. Budynek został wybudowany w latach 30-tych XX wieku na działce o powierzchni 212m. Zrealizowany w technologii tradycyjnej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

1 359 000 zł116 m² 11 741,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Już teraz zapraszam na wirtualny spacer po tym wyjątkowym domu. Chcecie zafundować sobie odrobinę luksusu na co dzień? Marzycie o tym, aby zamieszkać w miejscu, które zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Powidzka

Warszawskie,Poznań

1 499 000 zł199 m² 7 532,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:505 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego przy ul. Powidzkiej w Poznaniu. Dom o powierzchni całkowitej około 200 m2, znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marcelin,Poznań

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:227 m²

Jeśli szukasz nieruchomości położonej w bliskiej odległości od centrum miasta, a jednocześnie pragniesz ciszy i spokoju w otoczeniu terenów zielonych, to ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Smochowice

Smochowice,Poznań

1 700 000 zł455 m² 3 736,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy ofertę przestronnego domu położonego na Smochowicach o powierzchni 455 m2. Układ pomieszczeń : 4 sypialnie kuchnia z wyjściem na taras i ogród duża garderoba trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Smochowice

Smochowice,Poznań

1 990 000 zł315 m² 6 317,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny super lokalizacja Piękne miejsce, jakim jest Jezioro Kierskie i tereny zielone mu towarzyszące stanowią piękne tło jedynej w swoim rodzaju willi zlokalizowanej w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Starołęka

Starołęka,Poznań

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Dzień dobry, mam na imię i jestem Starszym Specjalistą ds. Nieruchomości i Inwestycji oraz współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Dąbrowskiego

Smochowice,Poznań

899 000 zł96 m² 9 335 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:162 m²

Serdecznie zapraszam na prezentację domu, położonego na Smochowicach w pobliżu ul. Henryka Dąbrowskiego. Bez podatku pcc! Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! lokalizacja Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Koszalińska

Strzeszynek,Poznań

235 000 zł70 m² 3 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowy domek 70 m2 na ternie rod Poznań Strzeszyn! polecam Państwu zakup nakładów w postaci nowego budynku rekreacyjnego, całorocznego, odstąpienie prawa do użytkowania działki o pow. 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podolany

Podolany,Poznań

950 000 zł99 m² 9 595,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

Rezerwacja Do sprzedaży praktycznie nowy, wyposażony dom w zabudowie szeregowej, położony w prestiżowej dzielnicy Podolany. Wybudowany w 2020 roku w technologii murowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Junikowo,Poznań

640 000 zł145 m² 4 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radłowa

Naramowice,Poznań

1 399 000 zł201 m² 6 960,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Posiadam na sprzedaż słoneczny dom wolnostojący w Poznaniu blisko Warty. Ulica Radłowa 27. Działka 700 m2. Prostokąt. Trzy kondygnacje - pełna piwnica, wysoki parter i piętro. Trzy balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Komornicka

Grunwald,Poznań

2 270 000 zł307 m² 7 387,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 723 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny zatopiony w zieleni z dużą działką, poznań, grunwald Oferujemy na sprzedaż przestronny, jasny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 307 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Podolany

Podolany,Poznań

1 679 000 zł181 m² 9 276,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

RE search nieruchomości I inwestycje poleca na sprzedaż wolnostojący dom z basenem na poznańskich Podolanach Powierzchnia działki: 780 m2, powierzchnia domu 181 m2 , + 50 m2 podpiwniczenia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dobra

Ogrody,Poznań

3 199 990 zł270 m² 11 851,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Dom jest położony na poznańskich Ogrodach, na ładnej działce z pięknymi drzewami! Dom jest monitorowany nowym systemem kamer, schowany w wewnętrznej uliczne w drugiej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gladiolowa

Junikowo,Poznań

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz nie za dużego, zadbanego domu z pięknym ogrodem w Poznaniu? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż dom o pow. ok. 150m2, przy cichej spokojnej ulicy na poznańskim Junikowie. Działka :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

1 350 000 zł144 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rezerwacja Bez 2% pcc! Lokalizacja: szczepankowo Ostatni lokal w sprzedaży! Gotowy do odbioru! Nowoczesna, niepowtarzalna architektura! Przestronne, przeszklone wnętrza! Wysoka jakość materiałów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Krzesinki

Krzesinki,Poznań

549 000 zł88 m² 6 262,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Jeżeli szukasz przestrzeni do własnej aranżacji w dobrej lokalizacji, nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Przedstawiam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (segment prawy) o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wiślana

Wola,Poznań

994 000 zł97 m² 10 199,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Dwupoziomowy apartament z ogrodem w nowoczesnej willi Kupujący nie płaci podatku pcc. Inwestycja przy ul. Wiślanej to kameralny zespół czterech apartamentów, położonych na poznańskiej Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zołotowa

Jeżyce,Poznań

995 000 zł250 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:231 m²

Szukasz rodzinnej nieruchomości w samym sercu Poznania ? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz blisko Centrum ? bingo! Gorąco polecam słoneczną, klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kiekrz

Kiekrz,Poznań

1 289 000 zł185 m² 6 967,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Kontakt: uwaga, uwaga - idzie nowe. Oferta z klauzulą wyłączności, tylko w biurze easy-home. Zaledwie 2 km od Kiekrza, w miejscowości Napachanie, czeka na Państwa ta właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

1 399 000 zł116 m² 12 087,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strzeszyn Grecki,Poznań

1 290 000 zł310 m² 4 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Jeśli szukasz dużego domu dla rodziny, blisko zielonych terenów Strzeszynka a jednocześnie chcesz cieszyć się dobrym dojazdem do centrum - ta oferta jest dla Ciebie! Jest to środkowy szeregowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Arkońska

Nowe Miasto,Poznań

899 000 zł133 m² 6 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:642 m²

Przedstawiamy dom w urokliwej i spokojniej okolicy jaką jest Osiedle Zieliniec (w zabudowie jednorodzinnej), które znajduje się w bezpośredniej otulinie lasu oraz blisko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kruszwicka

Warszawskie,Poznań

1 090 000 zł125 m² 8 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²