dowolna

Domy w centrum Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hiacyntowa

Kwiatowe,Poznań

760 000 zł102 m² 7 421,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szukasz spokoju dla Twojej rodziny? Chcesz mieć dostęp do ogrodu z widokiem na teren zielony? Pragniesz dogodnej lokalizacji? Mam idealną nieruchomość dla Ciebie i Twojej rodziny. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bocheńska

Szczepankowo,Poznań

795 000 zł138 m² 5 745,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper - Brak pcc! Posiadam na sprzedaż także inne domy w tej inwestycji! Polecam ofertę przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słodyńska

Psarskie,Poznań

799 000 zł101 m² 7 910,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:796 m²

Na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny wolnostojący na dużej działce, położony w Poznaniu, obręb Psarskie, ul. Słodyńska 2 (wjazd od ulicy Złotnickiej). Rynek wtórny. Sprzedający - osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

17 000 000 zł1 758 m² 9 671,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:689 m²

Budynek zlokalizowany w Poznaniu przy ul. Henryka Sienkiewicza 3 na działce nr 26, obręb Jeżyce. Kamienica wolnostojąca powstała w roku 1909. Kamienica położona jest w centrum Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Stare Miasto,Poznań

15 662 400 zł1 205 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:611 m²

Budynek zlokalizowany w Poznaniu w ścisłym centrum przy ul. Św. Marcin 41 na działce nr 39/2. Kamienica powstała w roku 1900. W bliskim sąsiedztwie kamienicy znajdują się: deptak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kotowo

Kotowo,Poznań

698 000 zł120 m² 5 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż nowy ( z 2020r. ), bardzo fajnie zaprojektowany szeregowiec z garażem, na zamkniętym osiedlu. Całe osiedle składa się z 16 domów. Powierzchnia lokalu : 100,33m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

3 700 zł80 m² 46,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:279 m²

Nieruchomość zlokalizowana jest w Poznaniu na Podolanach. W polbliżu ul. Strzeszyńska, omańskowskiej, obornicka. W najbliższym otoczeniu zabudowa jednorodzinna. Przyległe ulice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Karlińska

Smochowice,Poznań

1 179 000 zł151 m² 7 808 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Ul. Karlińska 23 Dom do natychmiastowego zamieszkania. Położony w atrakcyjnej dzielnicy miasta Smochowice Krzyżowniki. Przepiękne tereny leśne, rekreacyjne. Szybki dojazd do trzech jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słowicza

Grunwald,Poznań

895 000 zł222 m² 4 031,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

4.031 złotych za metr kwadratowy to najtańsza na rynku poznańskim oferta sprzedaży domu jednorodzinnego, którego kluczowym walorem jest lokalizacja, którą docenią ludzie szukający oazy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, al. Stachury

Poznań,wielkopolskie

1 690 000 zł162 m² 10 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Biuro Nieruchomości Winogrady zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Dąbrowskiego

Smochowice,Poznań

799 000 zł96 m² 8 297 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Serdecznie zapraszam na prezentację domu, położonego na Smochowicach w pobliżu ul. Henryka Dąbrowskiego. Bez podatku pcc! Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! lokalizacja Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wieżowa

Ostrów Tumski,Poznań

2 100 000 zł250 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Przedstawiamy na sprzedaż skrajny szeregowiec przy ul. Wieżowej 47w Poznaniu. Lokalizacja rzadko występująca w sprzedaży, dom mieści się pomiędzy rzekami Wartą i Cybiną na Wyspie Ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Smochowice

Smochowice,Poznań

1 699 000 zł240 m² 7 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:549 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ciekawy dom na Smochowicach. -> Komfortowy dom wolnostojący z 2002 roku -> Powierzchnia 240 m2, powierzchnia użytkowa 210 m2 -> Powierzchnia działki 549 m2 ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

1 800 000 zł289 m² 6 228,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ofertaobejmuje dom wolnostojący w jednej znajbardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania, na styku Jeżyc i ścisłego centrum,blisko parku Chopina, parku Wieniawskiego i ul. Roosvelta. Bliskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Naramowice

Naramowice,Poznań

715 000 zł76 m² 9 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Dom z dużym ogródkiem w atrakcyjnej, willowej dzielnicy Poznania gotowe do odbioru! Osiedle Miętowa Park to kameralne osiedle domów z zacisznymi ogródkami w trzech wariantach: 76m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Strzeszyn

Strzeszyn,Poznań

1 199 000 zł155 m² 7 743,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:403 m²

Nowa, atrakcyjna cena! zapraszam na drzwi otwarte W sobotę 28.01.2023 r. W godzinach 10:00 - 12:00 po wcześniejszym umówieniu terminu. Zadzwoń I umów dogodny termin tel: do 28.01.23 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ozimina

Winogrady,Poznań

2 500 000 zł183 m² 13 646,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o.o. poleca na sprzedaż piękny dom położony przy Parku Cytadela na poznańskich Winogradach, zaledwie 400m od parku Cytadela. Dom został rozbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Naramowice

Naramowice,Poznań

699 000 zł76 m² 9 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dom z ogródkiem w atrakcyjnej, willowej dzielnicy Poznania gotowe do odbioru! Osiedle Miętowa Park to kameralne osiedle domów z zacisznymi ogródkami w trzech wariantach: 76m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Morasko

Morasko,Poznań

699 000 zł76 m² 9 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Naramowice

Naramowice,Poznań

719 000 zł76 m² 9 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:306 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podolany

Podolany,Poznań

715 000 zł76 m² 9 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Umultowo

Umultowo,Poznań

699 000 zł76 m² 9 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

699 000 zł76 m² 9 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzeszyn

Strzeszyn,Poznań

699 000 zł76 m² 9 197 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobrepole

Szczepankowo,Poznań

620 000 zł114 m² 5 458,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

W ofercie domy w zabudowie szeregowej na poznańskim Szczepankowie. Nowoczesna architektura oraz podwyższony standard deweloperski. Na 2 kondygnacjach wygospodarowano ok 114 m2 powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Winogrady

Winogrady,Poznań

715 000 zł76 m² 9 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Antoninek

Antoninek,Poznań

970 000 zł190 m² 5 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Witam, mam na imię Andrii, jestem osobą, która pomoże w szybki oraz bezpieczny sposób w kupnie Państwa nowego mieszkania. Dzięki współpracy ze mną nie musisz martwić się już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zołotowa

Jeżyce,Poznań

1 100 000 zł250 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:231 m²

Szukasz rodzinnej nieruchomości w samym sercu Poznania ? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz blisko Centrum ? bingo! Gorąco polecam słoneczną, klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Smochowice

Smochowice,Poznań

1 050 000 zł290 m² 3 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:640 m²

Czy poszukujesz nieruchomości/inwestycji w rozsądnej cenie, a jednocześnie doskonałej lokalizacji ? Jesteś wizjonerem i nie lubisz ograniczeń ? Chcesz mądrze ulokować środki, by móc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wigury

Wola,Poznań

1 280 000 zł285 m² 4 491,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:303 m²

Na sprzedaż duży dom z ogródkiem stanowiący połowę bliźniaka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Wola przy ul. Wigury. Lokalizacja Poznań Wola to zielona dzielnica Poznania zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Smochowice

Smochowice,Poznań

1 495 000 zł290 m² 5 155,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

785 000 zł134 m² 5 880,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Dom 4-pokojowy w zabudowie bliźniaczej 133,5 m2 w willowej dzielnicy Poznania- szczepankowo. Dom: salon z aneksem kuchennym 3 sypialnie 2 łazienki + pomieszczenie gospodarcze Ogród 276 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chrzanowska

Szczepankowo,Poznań

795 000 zł138 m² 5 745,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Dom znajduje się w spokojnej, willowej dzielnicy Poznania, przy rzece Spławka. Dom: - 138,36 m2 - 5 pokoi - bliźniak - ponadczasowa, elegancka stylistyka. - garaż - ogród Okolica: szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzesiny

Krzesiny,Poznań

320 000 zł41 m² 7 862,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:747 m²

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z działką w Świątniczkach, tuż obok Krzesin! Na powierzchnię całkowitą mieszkania składa się: - pokój dzienny, - sypialnia, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Smochowice

Smochowice,Poznań

870 000 zł106 m² 8 246,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:291 m²

Sprzedam dom jednorodzinny, wolno stojący o pow. 105,5 mkw posadowiony na działce o pow. 291 mkw. Nieruchomość znajduje się na poznańskich Smochowicach w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Pilotów

Wola,Poznań

1 620 000 zł420 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 469 m²

Oferujemy na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w świetnej lokalizacji przy ul. Pilotów na poznańskiej Woli - dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 1469m2 zabudowane budynkiem mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chrzanowska

Szczepankowo,Poznań

795 000 zł138 m² 5 745,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Domy nad Spławką znajdują się w spokojnej, willowej dzielnicy Poznania, przy rzece Spławka. Każdy dom posiada działkę z ogrodem, oraz garaż. Domy utrzymane będą w ponadczasowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Minikowo

Minikowo,Poznań

850 000 zł134 m² 6 343,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecam do sprzedaży dom szeregowy 134m2, na działce 200 m2, w zagospodarowanej okolicy domów jednorodzinnych na Starołęce. Cztery pokoje o pow. 11, 23, 13, 12 m2 z dwiema łazienkami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Stare Miasto,Poznań

802 000 zł134 m² 6 007,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Komfortowy nowoczesny dom z dużym ogrodem Zamieszkaj w Poznaniu, na kameralnym osiedlu zlokalizowanym 15 minut jazdy samochodem od centrum. Tutaj czeka na Ciebie twój wymarzony dom o pow. 133.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Krzesiny

Krzesiny,Poznań

1 399 000 zł116 m² 12 087,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Już teraz zapraszam na wirtualny spacer po tym wyjątkowym domu. Chcecie zafundować sobie odrobinę luksusu na co dzień? Marzycie o tym, aby zamieszkać w miejscu, które zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Poznań

Poznań,wielkopolskie

3 750 zł81 m² 46,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia od października 2022 roku.Wynajem tylko na zasadzie najmu okazjonalnego. bardzo ładny nowy segment szeregowca o metrażu 81,4 m2 zlokalizowany w Skórzewie.Dojazd do centrum Poznania.