dowolna

Domy w centrum Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Warpnowska

Smochowice,Poznań

1 600 000 zł400 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:706 m²

Salon nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ok. 400 m2 wraz z całkowicie wyposażonym i w pełni sprawną oraz bardzo dobrze prosperującą firmą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obornicka

Piątkowo,Poznań

1 200 000 zł295 m² 4 067,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:792 m²

Na sprzedaż gustowny dom na Podolanach położony przy ul. Obornickiej posadowiony na prostokątnej działce o powierzchni 792m2. Powierzchnia całkowita domu: ok 215m2. W tylnej części działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Smochowice

Smochowice,Poznań

1 550 000 zł320 m² 4 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Salon Nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż bardzo ładną i świetnie zlokalizowaną nieruchomość - dom wolnostojący w dzielnicy smochowice-krzyżowniki. Dom wolnostojący o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łomnicka

Wola,Poznań

730 000 zł260 m² 2 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:689 m²

Salon nieruchomości Iron House poleca do sprzedaży dom wolnostojący znajdujący się w bliskim sąsiedztwie hipodrom wola, dogodnej lokalizacji, przy jednej z głównych ulic Poznania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Marysieńki

Piątkowo,Poznań

850 000 zł225 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej położonego na Os. Marysieńki (poznań-Piątkowo). Szeregowiec skrajny o powierzchni około 225m2 wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sarmacka

Piątkowo,Poznań

1 100 000 zł282 m² 3 900,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:422 m²

Na sprzedaż dom dwupoziomowy w zabudowie bliźniaczej z częściowym podpiwniczeniem w znakomitej lokalizacji na Piątkowie w okolicy ul. Sarmackiej. Korzystne położenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

3 500 zł140 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Iron House poleca do wynajęcia niezależną część domu / Willi miejskiej na Grunwaldzie, w rejonie ul. Grochowskiej i Grunwaldzkiej , o powierzchni ok. 140m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rataje

Rataje,Poznań

799 000 zł220 m² 3 631,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:665 m²

Uwaga! promocja! Oglądaj mieszkania z naszym biurem, a my zaproponujemy Ci konkurencyjną prowizję! Zadzwoń i spytaj o to naszego doradcę. Polecamy Państwu na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczepankowo

Rataje,Poznań

850 000 zł253 m² 3 359,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Nowa, niższa cena! Polecam Państwu piękny dom indywidualnie zaprojektowany przez projektanta w najdrobniejszych szczegółach, nawiązujący w swoim stylu do polskich siedzib rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

549 000 zł150 m² 3 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferuję do sprzedaży jednopiętrowy segment szeregowca o powierzchni 150m2, położony na działce o pow. 256m2 w Poznaniu w dzielnicy Smochowice. Na parterze budynku salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Troczyńskiego

Piątkowo,Poznań

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom dwu rodzinny w bardzo dobrej lokalizacji Poznania. Dom położony jest na działce o powierzchni 1200 m2 z możliwością podziału na dwie mniejsze działki. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Pokrzywno

Pokrzywno,Poznań

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam na sprzedaży bardzo ładny luksusowy piętrowy dom wolnostojący w Pokrzywnie. Budynek z 2001 roku o powierzchni całkowitej około 200m2, użytkowej 160m2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Strzeszyn

Strzeszyn,Poznań

599 000 zł220 m² 2 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecam Państwu do sprzedaży środkowy szeregowiec na Strzeszynie, o powierzchni całkowitej 220m2 a użytkowej 199m2 na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 200m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rataje

Rataje,Poznań

650 000 zł225 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:776 m²

Uwaga! promocja! Oglądaj mieszkania z naszym biurem, a my zaproponujemy Ci konkurencyjną prowizję! Zadzwoń i spytaj o to naszego doradcę. Polecamy Państwu na sprzedaż piętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pniewskiego

Piątkowo,Poznań

7 000 zł280 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:780 m²

Przedmiotem oferty jest najem przestronnego, komfortowego domu wolnostojącego po gruntownym remoncie zlokalizowanego na Piątkowie. Idealne miejsc na siedzibę firmy, kancelarię, przychodnię, szkołę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Grunwald

Grunwald,Poznań

2 400 050 zł407 m² 5 896,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:626 m²

Oferujemy idealne miejsce na siedzibę Państwa firmy. Autorski projekt - nowoczesna bryła budynku, funkcjonalne wnętrze oraz staranność wykonania łączą wygodę i oryginalność. Obiekt znakomicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Sołacz

Sołacz,Poznań

1 150 000 zł321 m² 3 582,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:845 m²

Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 321 mkw wraz z budynkiem pełniącym funkcję mieszkalno-usługową o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dziewińska

Grunwald,Poznań

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:471 m²

| polecam na sprzedaż dom - bliźniak, o powierzchni użytkowej ok 120m2, położony przy ul. Dziewińskiej, na poznańskim osiedlu Sienkiewiczowskim. Nieruchomość wybudowana w końcówce lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krwawnikowa

Morasko,Poznań

549 000 zł136 m² 4 036,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Na sprzedaż dom z 1999 r. Lokalizacja obiektu to Willowe osiedle Lubczykowa Góra. Spokojna i cicha okolica, dookoła osiedla domów jednorodzinnych, oddalona od hałasów i natężonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorańska

Strzeszyn,Poznań

645 000 zł185 m² 3 486,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecam do sprzedaży stylowy dom w zabudowie szeregowej ,wykonany z tradycyjnych materiałów o powierzchni użytkowej ok. 185 m2 położony na Strzeszynie przy ulicy Jeziorańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łebska

Jeżyce,Poznań

1 800 000 zł400 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom położony jest w poznańskich Krzyżownikach w spokojnej okolicy z łatwym i szybkim dojazdem do centrum miasta. Bliskość jeziora Kierskiego jest jego dużym atutem. Układ domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ajschylosa

Jeżyce,Poznań

900 000 zł280 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:162 m²

Polecam dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w Strzeszynie Greckim. Jest to jedna z najlepszych lokalizacji w Poznaniu, 7 km do Centrum, bardzo blisko terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Meissnera

Jeżyce,Poznań

2 100 zł80 m² 26,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam do wynajęcia 3 lub 4 pokojowy dom, na Os. Lotników Wielkopolskich w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych przy Forcie VII i Jeziora Rusałki. Na 80 m2 powierzchni użytkowej składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wietrzykowskich

Jeżyce,Poznań

5 900 zł220 m² 26,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Polecam do wynajęcia segment szeregowca na poznańskich Podolanach o powierzchni 220 m2, powierzchnia działki 500 m2. Budynek oddany do użytkowania w 1999 r. Dom wykonany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Smochowice

Smochowice,Poznań

690 000 zł280 m² 2 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:446 m²

Poznań-Smochowice, połowa domu bliźniaczego, 280/446, taras 70m2, piwnica z oddzielnym wejściem, wiata na samochód; wszystkie media, również światłowód; wejście od strony południowej; dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

699 000 zł206 m² 3 393,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy Państwu dom zlokalizowany na poznanskim Grunwaldzie, w sąsiedztwie lasku Marcelińskiego Parterowy dom z użytkowym przyziemiem został oddany do użytku w 2005 r. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zakopiańska

Jeżyce,Poznań

785 000 zł220 m² 3 568,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:660 m²

Zachęcam do kupna przestronnego, słonecznego i ciepłego domu w świetnej lokalizacji. Podolany to stara dzielnica Poznania z pięknymi drzewami, dobrym dojazdem do centrum, kilkoma liniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ostródzka

Jeżyce,Poznań

699 000 zł320 m² 2 184,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą propozycją sprzedaży domu, środkowego segmentu szeregowca w Strzeszynie. Dom został zbudowany w 2003 roku. Jest to środkowy segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Smochowice

Smochowice,Poznań

2 500 zł130 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

| polecam do wynajęcia piętro domu wolnostojącego - wysoki parter o powierzchni ok. 130m2, mieszczącego się na Smochowicach. Lokal mieści się na jednej z spokojniejszych ulic osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Suwalska

Jeżyce,Poznań

695 000 zł270 m² 2 574,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:222 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Strzeszyn w Poznaniu. Nieruchomość ma 270m2 powierzchni całkowitej (z garażem - 30m2) i składa się z 4 poziomów: 1) przyziemie ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Meissnera

Jeżyce,Poznań

570 000 zł249 m² 2 289,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:236 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej dzielnicy Poznania na kameralnym osiedlu na Jeżycach. Powierzchnia całkowita domu 249 m2,(powierzchnia użytkowa 200 m2) na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starogardzka

Jeżyce,Poznań

489 000 zł128 m² 3 820,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Dom na smochowicach na sprzedaż Polecam przestronny, urokliwy dom 4 pokojowy o pow. 128 mkw położony na poznańskich Smochowicach. Na dom składają się: dolna kondygnacja: hol: 12m2 - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

1 200 000 zł287 m² 4 181,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

Polecam na sprzedaż nowoczesny dom o ciekawych rozwiązaniach architektonicznych pozwalających na różnorodne zagospodarowanie funkcjonalne. Budynek wykonany jest z materiałów wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łebska

Jeżyce,Poznań

750 000 zł215 m² 3 488,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:467 m²

Polecam na sprzedaż nieruchomość - dom wolnostojący na poznańskich smochowicach-krzyżownikach. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 215 m2, położona na działce o pow. 467 m2. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Perłowska

Ławica,Poznań

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Gorąco polecam na sprzedaż reprezentacyjny dom z 1999 roku, o powierzchni użytkowej 200 mk położony w atrakcyjnej lokalizacji przy osiedlu Bajkowym- zielonej sypialni Poznania. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziszyńska

Grunwald,Poznań

699 000 zł206 m² 3 393,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Polecam na sprzedaż przestronny parterowy, wolno stojący dom z cegły z 2005 roku położony na kameralnym osiedlu niskiej zabudowy w pięknej zielonej okolicy na Junikowie w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

880 000 zł160 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom szeregowy na osiedlu Atanera przy ulicy Karpia w Poznaniu. Zamknięte, bezpieczne, ciche osiedle, całodobowy monitoring i ochrona. Dogodny dojazd do centrum (ok. 6 km; 10-15 min).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ostatnia

Grunwald,Poznań

710 000 zł360 m² 1 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Poznań, grunwald, okolice ul. Ostatniej/głogowskiej, połowa domu bliźniaczego, 360/600, 2 tarasy, garaż, 1984, cegła; garaż rozbudowany do 100m2 z możliwością wykorzystania jako hala + 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wietrzykowskich

Jeżyce,Poznań

870 000 zł220 m² 3 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

NA sprzedaż! Segment szeregowca na poznańskich Podolanach o powierzchni 220 m2, powierzchnia działki 500 m2. Budynek oddany do użytkowania w 1999 r. Dom wykonany w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

870 000 zł135 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Polecam na sprzedaż dom położony na Piątkowie, z bardzo dobrym dojazdem do Centrum! Parter : - salon z kominkiem o pow. 25 m2 (wyjście na taras o powierzchni 15 m2) - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

949 000 zł178 m² 5 331,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Sprzedam komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony na Piątkowie /ok. ul. Stróżyńskiego/. Dom o pow. - 178m2. Garaż - powierzchnia dodatkowa 17m2. Działka - 157m2. Budynek.