dowolna

Domy w centrum Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z tarasem, Naramowice

Naramowice,Poznań

529 000 zł162 m² 3 265,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kupujący nie płaci prowizji, 0 % Wynagrodzenia. Ceny jak U developera! oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż domy zaprojektowane jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Literacka

Strzeszyn,Poznań

595 000 zł173 m² 3 439,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowy dom na poznańskim strzeszynie. Dom o powierzchni 173m2 położony na działce 330m2 przy ul. Literackiej na Strzeszynie Parkowy. Doskonała lokalizacja, blisko jeziora Strzeszyńskiego, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Górczyn

Górczyn,Poznań

5 000 zł360 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:607 m²

Polecam na wynajem duży i przestronny dom wolnostojący na górczynie/świerczewie. Dom z 2004 roku o powierzchni około 360m2 + 70m2 piwnicy + garaż 50m. Rozkład powierzchni: parter: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Świerczewo

Świerczewo,Poznań

5 000 zł360 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:607 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

499 000 zł133 m² 3 751,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa super oferta! Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem. 4 pokoje, 1 kuchnia, 2 łazienki, garderoba, pralnia, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, komin pod kominek. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Literacka

Strzeszyn,Poznań

3 200 zł173 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem. Dom o powierzchni 173m2 położony na działce 330m2 przy ul. Literackiej na Strzeszynie Parkowy, doskonała lokalizacja, blisko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

8 200 000 zł1 718 m² 4 772,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:644 m²

Zabytkowa, nietuzinkowa, wyremontowana kamienica Z windą. Funkcja użytkowa. Zloklaizowana W strefie biznesowo- handlowej poznania. W pobliżu placu wolności, starego rynku. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Smochowice

Smochowice,Poznań

419 000 zł147 m² 2 850,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:379 m²

Blokada oferty do końca lutego! obniżka ceny O 30 000 zł Polecam połówkę bliźniaka z 1970 r zbudowaną na działce 379 m2, położoną w centrum Smochowic blisko ryneczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Strzeszyn

Strzeszyn,Poznań

819 000 zł220 m² 3 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Gorąco polecam na sprzedaż przestronny, komfortowy dom na greckim strzeszynie W poznaniu! opis domu: dom w zabudowie szeregowej z 2007 roku o powierzchni całkowitej 220 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Naramowice

Naramowice,Poznań

529 000 zł162 m² 3 265,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Golęcin

Golęcin,Poznań

550 000 zł146 m² 3 767,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Sprzedam połowę bliźniaka usytuowaną w atrakcyjnej. lokalizacji. Dom znajduje się na Ogrodach, przy ul. Polskiej. Bezpośredni wyjazd na ul. Dąbrowskiego zapewnia szybką komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

419 000 zł147 m² 2 850,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:379 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

999 000 zł140 m² 7 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:724 m²

Mam do zaoferowania Państwu dom (bliźniak) w ścisłym centrum Poznania u zbiegu ulic Grochowskiej i Promienistej. Idealna lokalizacja na firmę. Wszystkie pokoje o układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sędziwoja

Antoninek,Poznań

1 200 000 zł400 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta na wyłączność! 0% prowizji od kupującego! arkei nieruchomości gorąco poleca zakup eleganckiej rezydencji o ciekawej architekturze z elementami orientalnymi. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szczepankowo

Nowe Miasto,Poznań

849 000 zł160 m² 5 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okazja! Bardzo korzystna cena! arkei Nieruchomości gorąco poleca nowy przestronny dom rodzinny z 2010 r. zlokalizowany w Szczepankowie. Opis nieruchomości: dom znajduje się na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

4 800 zł300 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Polecam na wynajem duży i przestronny dom wolnostojący w Luboniu (na granicy z Poznaniem) położony przy cichej, spokojnej uliczce. Dom z 2004 roku o powierzchni około 220m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Świerczewo

Świerczewo,Poznań

4 800 zł300 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Dębiec,Poznań

4 800 zł300 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

489 000 zł133 m² 3 676,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Literacka

Strzeszyn,Poznań

4 000 zł359 m² 11,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferta kierowana dla młodzieży chcącej zamieszkać w nowo wybudowanym domu na Strzeszynie Greckim w cichej i pięknej okolicy z dobrą infrastrukturą jak i przepięknym terenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Naramowice

Naramowice,Poznań

529 000 zł162 m² 3 265,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Główna

Główna,Poznań

650 000 zł986 m² 658,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:2 317 m²

Polecam do sprzedaży kilka budynków parterowych i piętrowych mieszkalnych i użytkowych wraz z gruntem w samym Poznaniu blisko ul.Głównej Krańcowej. W skład całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Knolla-Kownackiego

Piątkowo,Poznań

1 250 000 zł326 m² 3 834,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:296 m²

Super lokalizacja - piątkowo - knolla kownackiego - cicha, spokojna okolica w pobliżu ul. Sarmackiej. Polecam do sprzedaży komfortowy, trzypoziomowy, zadbany dom w zabudowie atrialnej o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

2 149 000 zł600 m² 3 581,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nowa niższa cena!wyjątkowa okazja! 0% prowizji od kupującego! Gorąco polecam na sprzedaż przestronny, komfortowy dom W szczepankowie! opis domu: dom z 1999 roku o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Górczyn

Górczyn,Poznań

870 000 zł240 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Arkei Nieruchomości poleca na wynajem dla firmy lub rodziny nowy dom na Górczynie. Dom 6 pokojowy o powierzchni 240 m2 i użytkowej ok. 190 m2, położony na działce 800 m2 w pięknym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Grunwald

Grunwald,Poznań

649 000 zł135 m² 4 799,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Gorąco polecam na sprzedaż dom w spokojnej okolicy na Junikowie! opis domu: dom z 1960 roku o powierzchni całkowitej 135,22 m2 , na działce o pow. 1030 m2 usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Górczyn

Górczyn,Poznań

4 900 zł240 m² 20,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sędziwoja

Antoninek,Poznań

7 000 zł400 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta na wyłączność! 0% prowizji od kupującego! arkei nieruchomości gorąco poleca wynajem eleganckiej rezydencji o ciekawej architekturze z elementami orientalnymi. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Grunwald

Grunwald,Poznań

739 000 zł103 m² 7 174,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący położony w cenionej i poszukiwanej przez klientów dzielnicy Grunwald. Dom o powierzchni mieszkalnej 103 m2, podpiwniczenie 103 m2, działka 550 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Drobnika

Piątkowo,Poznań

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Okazja. Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowy domek o powierzchni ok. 48m2 zlokalizowany w Poznaniu przy ulicy Drobnika dzielnica Piątkowo. Lokal mieści się w osobnym budynku parterowym. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Strzeszyn

Strzeszyn,Poznań

625 000 zł220 m² 2 840,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:199 m²

Marzysz o domu jednorodzinnym, gdzie każda spędzona chwila będzie niosła za sobą ogrom pozytywnej energii, a po trudnościach dnia codziennego odnajdziesz w nim ciszę i spokój!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Knolla-Kownackiego

Piątkowo,Poznań

1 090 000 zł326 m² 3 343,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:296 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

489 000 zł133 m² 3 676,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Złotowska

Grunwald,Poznań

3 300 000 zł346 m² 9 537,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 272 m²

0% prowizji od kupującego! Gorąco polecam na sprzedaż dom o wysokim standardzie z działką 2.272 m2! na Grunwaldzie! OPIS DOMU: Dom z 1999 roku o powierzchni całkowitej 346 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

489 000 zł133 m² 3 676,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Za Cytadelą

Winogrady,Poznań

1 800 000 zł290 m² 6 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:345 m²

Polecam Państwa uwadze ciekawy architektonicznie dom o powierzchni całkowitej ok.290m2, znajdujący się w prestiżowej lokalizacji: na Cytadeli! Jest to cicha, spokojna mieszkaniowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krajenecka

Strzeszyn,Poznań

649 000 zł264 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

950 000 zł280 m² 3 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do nabycia duży (8-pokojowy) dom wolnostojący z 2005 r. położony na Starołęce. Dom trzypoziomowy (parter, piętro, poddasze) o powierzchni użytkowej 280 m2 znajduje się na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

489 000 zł133 m² 3 676,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Górczyn

Górczyn,Poznań

870 000 zł800 m² 1 087,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Arkei Nieruchomości poleca na sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim. Dom o powierzchni użytkowej 230 m2, położony na działce 800 m2 w pięknym, zacisznym miejscu. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 150 000 zł473 m² 2 431,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:718 m²

Przestronny bliźniak na Grunwaldzie na sprzedaż! Świetna lokalizacja! Dobry dojazd do centrum miasta. Blisko przestanki mpk (tramwaj, autobus), 5 min do autostrady A2 i trasy S11. Niedaleko szkoły (.