dowolna

Domy z garażem Poznań - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

257 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

257 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Marcelin,Poznań

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:227 m²

Jeśli szukasz nieruchomości położonej w bliskiej odległości od centrum miasta, a jednocześnie pragniesz ciszy i spokoju w otoczeniu terenów zielonych, to ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Smochowice

Smochowice,Poznań

1 990 000 zł315 m² 6 317,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny super lokalizacja Piękne miejsce, jakim jest Jezioro Kierskie i tereny zielone mu towarzyszące stanowią piękne tło jedynej w swoim rodzaju willi zlokalizowanej w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Starołęka

Starołęka,Poznań

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Dzień dobry, mam na imię i jestem Starszym Specjalistą ds. Nieruchomości i Inwestycji oraz współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podolany

Podolany,Poznań

950 000 zł99 m² 9 595,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

Rezerwacja Do sprzedaży praktycznie nowy, wyposażony dom w zabudowie szeregowej, położony w prestiżowej dzielnicy Podolany. Wybudowany w 2020 roku w technologii murowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Irysowa

Junikowo,Poznań

640 000 zł145 m² 4 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 145 m2 (powierzchnia mieszkalna 120 m2) na działce o powierzchni 398 m2. Rodzaj domu bliźniak, 2-kondygnacyjny, z piwnicą, z garażem na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radłowa

Naramowice,Poznań

1 399 000 zł201 m² 6 960,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Posiadam na sprzedaż słoneczny dom wolnostojący w Poznaniu blisko Warty. Ulica Radłowa 27. Działka 700 m2. Prostokąt. Trzy kondygnacje - pełna piwnica, wysoki parter i piętro. Trzy balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Komornicka

Grunwald,Poznań

2 270 000 zł307 m² 7 387,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 723 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny zatopiony w zieleni z dużą działką, poznań, grunwald Oferujemy na sprzedaż przestronny, jasny, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 307 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gladiolowa

Junikowo,Poznań

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz nie za dużego, zadbanego domu z pięknym ogrodem w Poznaniu? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż dom o pow. ok. 150m2, przy cichej spokojnej ulicy na poznańskim Junikowie. Działka :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

1 350 000 zł144 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rezerwacja Bez 2% pcc! Lokalizacja: szczepankowo Ostatni lokal w sprzedaży! Gotowy do odbioru! Nowoczesna, niepowtarzalna architektura! Przestronne, przeszklone wnętrza! Wysoka jakość materiałów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zołotowa

Jeżyce,Poznań

995 000 zł250 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:231 m²

Szukasz rodzinnej nieruchomości w samym sercu Poznania ? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz blisko Centrum ? bingo! Gorąco polecam słoneczną, klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strzeszyn Grecki,Poznań

1 290 000 zł310 m² 4 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:230 m²

Jeśli szukasz dużego domu dla rodziny, blisko zielonych terenów Strzeszynka a jednocześnie chcesz cieszyć się dobrym dojazdem do centrum - ta oferta jest dla Ciebie! Jest to środkowy szeregowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Arkońska

Nowe Miasto,Poznań

899 000 zł133 m² 6 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:642 m²

Przedstawiamy dom w urokliwej i spokojniej okolicy jaką jest Osiedle Zieliniec (w zabudowie jednorodzinnej), które znajduje się w bezpośredniej otulinie lasu oraz blisko jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kruszwicka

Warszawskie,Poznań

1 090 000 zł125 m² 8 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:425 m²

Na sprzedaż dom/bliźniak wraz z garażem w bryle budynku oraz budynkiem gospodarczym. Na sprzedaż połówka bliźniaka w świetnej lokalizacji. Dom posiada garaż z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Ogrody,Poznań

12 000 zł220 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:372 m²

Ogrody, a zwłaszcza ich willowa część między ul. Szpitalną i ul. Polską to bez wątpienia jedna z najbardziej cenionych i prestiżowych lokalizacji w Poznaniu. Kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Stare Miasto,Poznań

3 999 000 zł312 m² 12 817,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 535 m²

Szukasz naprawdę wyjątkowego miejsca do życia? Czegoś nowoczesnego, oryginalnego, niepowtarzalnego? Przykuwającego wzrok i wtapiającego się w naturę? Lubisz designerskie, intrygujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grunwald,Poznań

1 050 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:591 m²

Kontakt: przedstawiam Państwa uwadze w opcji sprzedaży dom położony na poznańskim Grunwaldzie w rejonie ul. Promienistej. Doskonała lokalizacja! Przedwojenny, wybudowany z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lewkoniowa

Junikowo,Poznań

840 000 zł170 m² 4 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Do kupna dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ulicy Lewkoniowej na osiedlu Kwiatowym. Doskonała loaklizacja! Bliskość komunikacji miejskiej - autobus i tramwaj, sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Naramowice

Naramowice,Poznań

699 000 zł98 m² 7 132,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam Nieruchomość w zabudowie szeregowej w Poznaniu Naramowice. Możliwość wyodrębnienia osobnych 2 mniejszych lokali. Rok budowy 2001r. Parter + piętro. 7- pomieszczeń + ogród + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

7 000 zł240 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 483 m²

Do wynajęcia funkcjonalny, pięknie urządzony dom zlokalizowany kameralnej uliczce , ul. Nad Krzesinką, w sąsiedztwie ulicy Bolesława Krzywoustego, na wylocie drogi S11 oraz autstradya2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kwiatowe

Kwiatowe,Poznań

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Poznań Osiedle Kwiatowe bliźniak w stanie surowym za 430 tys zł działka 245 m2 Poznań Junikowo Osiedle Kwiatowe dom bliźniak stan surowy zamknięty działka 245m2 cena 430.000,-zł Poznań dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

6 900 zł240 m² 28,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 483 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ogrody

Ogrody,Poznań

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:496 m²

Dzień dobry, mam na imię i pomogę Państwu w szybkim i bezpiecznym zakupie nieruchomości. Dzięki mnie nie muszą się Państwo martwić o formalności, wszystkim zajmę się ja! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gerberowa

Junikowo,Poznań

1 790 001 zł380 m² 4 710,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:567 m²

Na sprzedaż dom bliźniak / Junikowo ulica Gerberowa. Obecnie 7 pokoi z możliwością przerobienia na 9. Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej z możliwością domu dwurodzinnego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szklarniowa

Morasko,Poznań

1 579 000 zł175 m² 9 022,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Sprzedam dom w idealnym stanie, bez konieczności remontu, gotowy do zamieszkania. Dom położony na osiedlu nowych domów. Lokalizacja: poznań, dzielnica: morasko, ul. Szklarniowa. Układ domu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cieszkowskiego

Podolany,Poznań

2 500 000 zł270 m² 9 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:498 m²

Na sprzedaż lub wynajem w całości duży dom w spokojnej okolicy ulicy Cieszkowskiego. Łatwość dojazdu oraz bliskość wielu udogodnień są zdecydowanie atutami tej nieruchomości. Aby poznać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zodiak

Chartowo,Poznań

1 550 000 zł186 m² 8 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

+ oferta zarezerwowana + Przy tej ofercie kupujący nie pokrywa wynagrodzenia biura. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wspaniałą przestrzeń będącą oazą ciszy, spokoju i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lubczykowa

Radojewo,Poznań

975 000 zł153 m² 6 372,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: bez prowizji I pcc! Kompleks ośmiu budynków jednorodzinnych dwulokalowych, położonych przy lesie i terenach zielonych na nowo powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Powidzka

Warszawskie,Poznań

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:505 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego przy ul. Powidzkiej w Poznaniu. Dom o powierzchni całkowitej około 200 m2, znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

793 999 zł134 m² 5 947,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali inwestycji po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczepankowo,Poznań

2 299 999 zł290 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 743 m²

Nieruchomości stanowi działka o powierzchni 4743 m2, zabudowana jest: - 3 budynkami mieszkalnymi (149 m2, 210 m2, 142 m2), dwa budynki do remontu, trzeci w stanie do lekkiego odświeżenia. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 199 000 zł477 m² 4 614,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, zlokalizowana w Swarzędzu. Nieruchomość składa się z domu dwurodzinnego (niezależne wejścia, ogrzewania itp.) oraz wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marcelin,Poznań

929 000 zł220 m² 4 222,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:227 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Umultowska

Umultowo,Poznań

1 940 000 zł250 m² 7 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 534 m²

! rezerwacja! Na sprzedaż wyjątkowy, wykończony z dbałością o detale i jakość użytych materiałów dom wolnostojący. Zachwyca uniwersalnym stylem, estetyką i funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Grotkowska

Junikowo,Poznań

1 600 000 zł170 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Sprzedam budynek jednorodzinny o powierzchni 170 m2 położony na działce budowlanej w Poznaniu na Grunwaldzie, rejon Junikowo (42mn), ul. Grotkowska. W 2020 roku przeprowadzono remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Smochowice

Smochowice,Poznań

695 000 zł220 m² 3 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Ofertą sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej, położony w doskonałej lokalizacji, w poznańskiej dzielnicy Smochowice, 5 minut od trasy S5, w cichym, spokojnym miejscu ( nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Umultowo

Umultowo,Poznań

1 450 000 zł203 m² 7 135,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Zamieszkaj pod lasem w ciszy i spokoju, z szybkim dojazdem do Poznania. Co powiesz na energooszczędny dom położony w malowniczej spokojnej okolicy, z którego do Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sycowska

Fabianowo,Poznań

759 900 zł107 m² 7 101,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Zapraszam do zapoznania się ze sprzedażą kameralnego domu w zabudowie bliźniaczej w Poznaniu dzielnica Fabianowo (blisko ul. Głogowskiej). Bardzo dobry dojazd do centrum oraz autostrady. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Złocieniowa

Umultowo,Poznań

975 000 zł153 m² 6 372,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

794 000 zł134 m² 5 947,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Kameralna inwestycja, obejmująca sześć połączonych garażami budynków, czyli łącznie dwanaście domów. Lokale mają powierzchnię od 129,2 do 133,5 m i wyróżniają się bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

8 000 zł300 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej, 300 m2, grunwald, poznań Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu domu w zabudowie bliźniaczej położonego na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Głuszyna

Głuszyna,Poznań

1 300 000 zł219 m² 5 936,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Sprzedam dom wolno stojący o pow. 219m2 położony na działce o pow. 1010m2. Dom z 2000r. wybudowany z siporexu, ocieplony styropianem 10cm, otynkowany. Dach ocieplony wełną 20cm,.