dowolna

Działki na sprzedaż Poznań - Oferty sprzedaży działek

232 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

232 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, Pokrzywno

Pokrzywno,Poznań

190 000 zł1 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobra cena! Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z super ofertą sprzedaży działki na poznańskim Pokrzywnie. Urokliwa Działka o powierzchni 1000m2, długość 50m, szerokość 20m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dobromiły

Poznań,wielkopolskie

379 000 zł1 133 m² 334,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka budowlana na sprzedaż w bardzo dobrej lokalizacji, ul. Dobromiły 3 w poznaniu/antoninek. Tylko 5 km do centrum, blisko do centrum handlowych, do Term Maltańskich, nowego Zoo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ostrowska

Szczepankowo,Poznań

3 900 000 zł18 000 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Iron House zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej w południowej części Poznania, przy ul.Ostrowskiej. Super lokalizacja! w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wilda

Wilda,Poznań

1 120 000 zł374 m² 2 994,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Iron House poleca na sprzedaż działkę inwestycyjną zlokalizowaną na Wildzie przy ul.28 czerwca. Jest to jedna z głównych ulic Wildy zatem lokalizacja jest doskonała. Obecnie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wichrowa

Poznań,wielkopolskie

1 000 000 zł2 060 m² 485,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Iron House poleca na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w Poznaniu przy ul. Wichrowej. Działka usługowo-inwestycyjna. Powierzchnia działki ok 2060m2- front ok20m. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Gorajska

Smochowice,Poznań

13 600 zł275 m² 49,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Salon nieruchomości Iron House posiada do sprzedania działkę rod w bardzo dobrej lokalizacji (smochowice). Działka o pow. 275 m2 W bliskiej odległości przystanek autobusowy (linia 61, 86).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wichrowa

Jeżyce,Poznań

309 000 zł750 m² 412 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Iron House poleca na sprzedaż działkę inwestycyjną-usługową zabudowaną obiektem warsztatowo-magazynowym. Obiekt położony przy ul. Wichrowej. wysokość zabudowy ok 4m idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poznań

Poznań,wielkopolskie

297 100 zł783 m² 379,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam bardzo ładną działkę budowlaną w Suchym Lesie. Dobre położenie, spokojne sąsiedztwo to niewątpliwe atuty lokalizacji. Działka po podziale geodezyjnym, posiada warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Naramowice

Naramowice,Poznań

180 000 zł414 m² 434,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Iron House przedstawia do sprzedaży atrakcyjną działkę w Naramowicach pod bliźniak super cena pilne! polecamy! Magdalena Rembeza tel.: Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kołobrzeska

Smochowice,Poznań

789 000 zł1 458 m² 541,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Iron House polecają na sprzedaż dużą działkę budowlanę o powierzchni 1458 m2 znajdująca się w Smochowicach. Najbliższe sąsiedztwo to domy jednorodzinne oraz domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szklarniowa

Morasko,Poznań

1 664 100 zł3 698 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej, znajdującej się w Poznaniu, w dzielnicy Morasko (ulica równoległa do Szklarniowej). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Obornicka

Piątkowo,Poznań

490 000 zł1 900 m² 257,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Iron House przedstawia ofertę sprzedaży atrakcyjnej działka przy ul. Obornickiej pod aktywizację gospodarczą blisko wiaduktu na wylocie do Suchego Lasu, super lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poznań

Poznań,wielkopolskie

266 000 zł633 m² 420,22 zł/m²

 

 

 

Szczepankowo,Poznań

2 400 000 zł8 000 m² 300 zł/m²

 

 

 

Winogrady,Poznań

900 000 zł1 900 m² 473,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę przy skrzyżowaniu ulic Przełajowa/ Słowiańska na poznańskich Winogradach. Działka o powierzchni 1938m2. Grunty położone są na terenie przeznaczonym pod tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Nadwarciańska

Stare Miasto,Poznań

15 391 220 zł59 197 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieprzeciętnie atrakcyjne działki w centrum Poznania 6ha Działki budowlane 60000m2 w Poznaniu ,dzielnica Stare Miasto pod zabudowę jednorodzinną 2-lokalową wg projektu planu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rabczańska

Podolany,Poznań

354 750 zł645 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 645m2 , w wyśmienitej lokalizacji Podolany Poznań, ulica Rabczańska, cicha ,zielona okolica , wszystkie media , blisko szkoła i kościół przy Zakopiańskiej. Dobre warunki gruntowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Daliowa

Kwiatowe,Poznań

278 000 zł608 m² 457,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Iron House poleca na sprzedaż działkę o powierzchni 608 m 2 położoną na Osiedlu Kwiatowym. Działka jest ogrodzona i znajduje się przy drodze utwardzonej. Działka nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Ruczajowa

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł1 845 m² 173,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Polecam na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w Poznaniu, przy ulicy Ruczajowej, obręb Kotowo. Powierzchnia działki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

1 897 280 zł2 464 m² 770 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka prostokąt więcej info pod telefonem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

492 000 zł1 410 m² 348,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Media: prąd, woda, gaz W okolicy Edukacja: szkoła Podstawowa, gimnazjum, przedszkole. Zakupy: netto, Lidl, M1, ikea. Sport: fitness Club, fabryka Formy, kinepolis. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Obornicka

Podolany,Poznań

2 950 000 zł3 934 m² 749,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę inwestycyjną w Poznaniu przy ul.Obornickiej w pobliżu ronda. Na nieruchomości planuje się następujące inwestycje : budynek handlowo-usługowy - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Junikowo

Junikowo,Poznań

490 000 zł1 400 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

dwie działki budowlana w bardzo dobrym i spokojnym miejscu okolic ul. Bełchatowskiej. Media do podciągniecia ok 150 m z ulicy. Przeznaczenie pod budownictwo jednorodzinne , domy do 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Poznań

Poznań,wielkopolskie

778 000 zł1 415 m² 549,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, w doskonałym miejscu Poznania, przy zadbanej spokojnej ulicy Grunwaldu na os. Kwiatowym.Front 26 m. Na ładnie zagospodarowanej działce mały domek może być do rozbiórki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

288 000 zł627 m² 459,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka budowlana pod zabudowę blizniaczą. w spokojnym miejscu Smochowic. , działka z drzewkami owocowymi i ozdobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Morasko

Morasko,Poznań

900 000 zł3 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży przepięknie położoną działkę budowlaną 3000m2 na Morasku. Idealny teren na Twój wymarzony dom, piękne widoki. W pobliżu pałac oraz Klasztor Sióstr Misjonarek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Żywokostowa

Umultowo,Poznań

319 000 zł649 m² 491,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do kupna bardzo ładną działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji w Poznaniu na Umultowie-Różanym Potoku, przy ulicy Żywokostowej. Ciche, spokojne i urokliwe miejsce, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Straży Ludowej

Podolany,Poznań

2 615 000 zł5 684 m² 460,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Podolany - ul. Straży ludowej - działka dla inwestora. Polecam do sprzedaży jedną z niewielu już działek tej wielkości (5684m2) położonych na Podolanach. Działka położona jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

800 000 zł720 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka ma 720 M2 ul. Palacza ok.! przedmiotem sprzedaży jest przedwojenny wolnostojący dom ( obecnie 3-mieszkaniowy),położony w spokojnej , zielonej okolicy ul.Slonecznej na Grunwaldzie, Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Morasko

Stare Miasto,Poznań

16 000 600 zł70 000 m² 228,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę o powierzchni 7 ha pod zabudowę jednorodzinną / możliwa zabudowa bliźniacza a na części również szeregowa /. Dla terenu obowiązuje studium miejscowe, które przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

499 000 zł3 606 m² 138,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę o pow. 3606mkw, położoną na poznańskimi Szczepankowie przy ul. Szczepankowo. Działka w części (ok. 30%) objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bogusza

Naramowice,Poznań

365 000 zł642 m² 568,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W super lokalizacji- kameralna uliczka na naramowicach! Polecam do sprzedaży działkę położoną przy ul.Bogusza ("ślepa" ulica o minimalnym natężeniu ruchu), o metrażu 642 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Żywokostowa

Umultowo,Poznań

295 000 zł649 m² 454,55 zł/m²

 

 

 

Radojewo,Poznań

275 000 zł1 120 m² 245,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Radojewie. Powierzchnia działki 1120 m2. Front 28 m, długość 40 m. Nie ma uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, ale na sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bobrownicka

Szczepankowo,Poznań

988 750 zł3 955 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną z potencjałem o pow. 3955mkw, położoną na poznańskimi Szczepankowie w rejonie ulicy Bobrownickiej. Działka objęta jest nowym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tyniecka

Poznań,wielkopolskie

4 500 000 zł16 925 m² 265,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki pod budownictwo jednorodzinne w zabudowie wolnostojącej ( takie obecnie są wydane wz na jeden z domów). Istnieje możliwość postawienia domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

374 000 zł1 000 m² 374 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana okolice ul. Głogowskiej Działka w kształcie prostokąta, z dojazdem, teren równy, płaski. Kupujący nie ponosi prowizji. Istnieje możliwość poprowadzenia budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Janikowska

Nowe Miasto,Poznań

159 000 zł626 m² 253,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana. Lokalizacja: okolice ul. Janikowskiej, poznań. Działka posiada wydaną aktualną opinię dostawców o przyłączach. Woda i gaz znajdują się w ulicy, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gąsiorowskich

Stare Miasto,Poznań

100 000 zł1 167 m² 85,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę o powierzchni 1167m położoną przy ulicy Gąsiorowsikch,na której położone są budynki magazynowe w zabudowie szeregowej bez podpiwniczenia(o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Starołęcka

Marlewo,Poznań

392 000 zł4 900 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka z przeznaczeniem na działalność gospodarczą położona w Poznaniu przy ulicy Starołęckiej. Działka posiada powierzchnie 4900 m2 i wymiary 49x100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Glinno

Morasko,Poznań

160 000 zł612 m² 261,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

sprzedam działkę pod zabudowe bliźniaczą w cichej ,spokojnej lokalizacji. Do autobusu miejskiego 200 m. do przedszkola 150 m, do lasu ok. 500m. do kościoła ok. 150m. działka w pobliżu.