Zieliniec,Poznań

650 000 zł1 248 m² 520,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej z potencjałem? Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni z dobrym dojazdem do Centrum? A może chcesz bezpiecznie zainwestować? Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kamieńska

Zieliniec,Poznań

579 000 zł1 250 m² 463,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Mam do sprzedania piękną dużą działkę budowlaną w Poznaniu przy ulicy Kamieńskiej 11, numer działki 69, w dzielnicy Zieliniec, pod zabudowę jednorodzinną lub usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Poznań

Zieliniec,Poznań

490 000 zł707 m² 693,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 707m2, położona w Zielińcu, dzielnica Nowe Miasto. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania. Przestrzennego ( uchwała nr XLVI/593/V/2008,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Zieliniec

Zieliniec,Poznań

370 000 zł593 m² 623,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 593m - nr 3/36 usytuowana w Poznaniu na granicy z Gruszczynem ( Gmina Swarzędz). Wszystkie media tj. prąd, woda, kanalizacja , gaz usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Warpińska

Zieliniec,Poznań

489 000 zł635 m² 770,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną w Poznaniu przy ulicy Warpińskiej 29 (dzielnica Zieliniec). Działka budowlana o powierzchni 635 m2. Wymiary działki: szerokość 18 m, długość 35 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sarnia

Zieliniec,Poznań

464 000 zł2 265 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana zlokalizowana w Poznańskim Zielińcu, w sąsiedztwie Jeziora Swarzędzkiego i w otoczeniu lasów. Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Zieliniec

Zieliniec,Poznań

890 000 zł1 241 m² 717,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod rezydencję (ok.1244m2)w bardzo urokliwym miejscu z widokiem na las w najładniejszej dzielnicy miasta Poznania- Zieliniec. Jedna z najatrakcyjniejszych działek w tej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Zieliniec

Zieliniec,Poznań

305 000 zł1 029 m² 296 zł/m²

 

 

 

Zieliniec,Poznań

330 000 zł900 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja! działka budowlana na zielińcu Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 900 m2, położoną w Poznaniu w spokojnej, oddalonej od miejskiego zgiełku okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sarnia

Zieliniec,Poznań

470 000 zł1 590 m² 295,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1590 m2. Położona w Poznaniu, przy ul. Sarniej- \"zieliniec\". Działka w aktualnie obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zieliniec

Zieliniec,Poznań

6 500 000 zł10 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Idealna dla inwestora - działka zabudowana budynkiem - stary młyn - idealna na lofty. Prawomocne pozwolenie na budowę. Bardzo ciekawy projekt przebudowy. Polecam do sprzedaży bardzo ciekawy obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zieliniec

Zieliniec,Poznań

4 679 000 zł10 000 m² 467,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta " 3 X 0 zł" - szczegóły bezpieczny zakup ta oferta została zweryfikowana przez pośrednika idealna dla inwestora - działka zabudowana budynkiem - stary młyn - idealna na lofty. Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Arkońska

Zieliniec,Poznań

280 000 zł696 m² 402,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poznań - zieliniec ul. Arkońska 44. Polecam do sprzedaży bardzo ładnie położoną działkę budowlaną o powierzchni 696m2. Działka częściowo zabudowana starszym domem nadającym się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Zieliniec

Zieliniec,Poznań

330 000 zł900 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. 900m2 na obrzeżach Poznania - Zieliniec. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego. Możliwość budowy domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym lub piętrem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Darniowa

Zieliniec,Poznań

240 000 zł450 m² 533,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana,pełna własność,w granicach administracyjnych miasta Poznania(okolice zakładu vw).Obowiązuje aktualny plan zagospodarowania przestrzennego-40% zabudowy.Na działce funkcjonuje domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Arkońska

Zieliniec,Poznań

278 000 zł696 m² 399,42 zł/m²

 

 

 

Zieliniec,Poznań

330 000 zł900 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 900 m2 na Zielińcu w Poznaniu. Dojazd do działki drogą utwardzoną kostką brukową, front działki 24 m, głębokość 36 m, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zieleńska

Zieliniec,Poznań

590 000 zł1 295 m² 455,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

dzialka narożnikowa przy lesie,1500m od jeziora swarzędzkiego,komunikacja miejska pod domem,10min.od centrum poznania i 5min.od swarzędza,można postawić drugi dom,obecny dom na działce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Świętowidzka

Zieliniec,Poznań

330 000 zł900 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną (zamienię na mieszkanie) w Poznaniu na Zielińcu wśród terenów zielonych ulica Świętowidzka. Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego domy.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Działki Poznań, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Zieliniec