dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Grunwald

681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

681 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Potworowskiego

Grunwald,Poznań

32 220 zł537 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:537 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Biuro? Kancelaria? Pracownia? Znajdź prestiżową siedzibę w sercu miasta Poznania. Na wynajem oferujemy unikalny, wolnostojący budynek o reprezentacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wołowska

Grunwald,Poznań

670 000 zł1 008 m² 664,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Poznaniu na Grunwald-Junikowie, przy ul. Wołowskiej o powierzchni 1008 m2. Działka posiada: warunki zabudowy oraz prawomocne pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesienna

Grunwald,Poznań

834 250 zł73 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Są miejsca, które pozwalają naprawdę odpocząć po dniu pełnym obowiązków, a jednocześnie pozostają blisko wszystkiego, co oferuje miasto. Taką kameralną przestrzeń oferuje nasza firma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Św. Łazarz,Poznań

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu eleganckie i nietuzinkowe mieszkanie położone w nowoczesnej kamienicy przy ul. Grottgera w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, ma powierzchnię ok. 51m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

677 000 zł60 m² 11 294,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Totalny rabat- promocja ograniczona czasowo gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa:   Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkania! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Bezpośrednia obsługa:   Na sprzedaż gotowe trzy pokoje na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

429 000 zł45 m² 9 543,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Agent prowadzacy ofertę 64-25-48-52. Polecam do kupna mieszkanie położone w spokojnej części Grunwaldu przy ul. Grochowskiej. Blok z 1964roku, i piętro w niskim bloku, cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesienna

Grunwald,Poznań

627 300 zł51 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna Willa na Grunwaldzie | 3 pokoje, 2 balkony | Klucze od zaraz! Szukasz bezkompromisowego rozwiązania, które połączy pulsujące życie miasta z upragnionym spokojem po pracy? Zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modra

Grunwald,Poznań

2 000 zł37 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | 36,8 m | osobna kuchnia | klimatyzacja | piwnica | ul. Modra | poznań nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Łazarz,Poznań

948 000 zł88 m² 10 738,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Na sprzedaż ostatni lokal użytkowy o powierzchni 88,28 mkw w pięknie zrewitalizowanej willi miejskiej w Poznaniu, pod jednym z najlepszych adresów w mieście- ul. Elizy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Grunwald,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,49 m , położone na 1. piętrze, zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie jest gotowe do odbioru (inwestycja oddana do użytku). Mieszkanie oddane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Łazarz,Poznań

4 100 000 zł847 m² 4 840,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość w centrum Poznania. Aktualnie jest to działka o powierzchni 847 m2 częściowo zabudowana murowanym budynkiem parterowym o powierzchni 179 m2 i wysokości 5 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

623 000 zł46 m² 13 534,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż duże mieszkanie 2 pokojowe z rabatem ponad 35 tys złotych! prestiżowe I kameralne osiedle w otoczeniu parku o powierzchni 12 ha gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Poznań

Grunwald,Poznań

4 400 zł155 m² 28,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferuję do najmu segment szeregowca o pow155m2, nieopodal Lasku Marcelińskiego na Grunwaldzie. Dom zbudowany w 1994r. składa się z 5 pokoi, 3 łazienek, dużej i widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamiennogórska

Grunwald,Poznań

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie wraz z klimatyzacją. Mieszkanie jest gotowe do wynajmu. Posiadam świadectwo energetyczne. Opłaty: 1900 zł najem oraz ok 490 zł czynsz (opłaty administracyjne, woda, ścieki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w jednej z najbardziej przyjemnych, cichych i kameralnych dzielnic Poznania. Niedaleko pętli Junikowo, blisko lasu, przy samej naturze w cichej uliczce. Kameralny blok Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

907 459 zł68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, oferowane w ramach kameralnej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Ogromną zaletą inwestycji jest stylowy projekt z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

749 000 zł56 m² 13 334,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie | Świerzawska 7 Jeśli szukasz mieszkania w nowym budownictwie, łączącego funkcjonalność, wygodę i świetną lokalizację z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Łazarz,Poznań

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Poznań, grunwald, łazarz. Polecam do wynajęcia od zaraz przytulne i wyjątkowo zadbane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

510 000 zł48 m² 10 559 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 48,3 m2, 3 pokoje, ul. Bułgarska, grunwald Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego przy ul. Bułgarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

500 000 zł46 m² 10 846 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja oferty Przedstawiamy ofertę 2 pokojowego mieszkania z ogromnym potencjałem! Zachwyci każdego poszukującego niezależnych, ustawnych pomieszczeń i świetnej lokalizacji! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

749 000 zł72 m² 10 402,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Grunwald,Poznań

485 000 zł55 m² 8 754,51 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! zachęcam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania na Grunwaldzie, przy ulicy Ściegiennego. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje wiele możliwości aranżacyjnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ptasia

Grunwald,Poznań

844 850 zł65 m² 12 997,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwa nowoczesne, w pełni urządzone mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 65 m , zlokalizowane na 4. i 5. piętrze nowego budynku z 2022 roku przy ul. Ptasiej 20C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 300 zł31 m² 42,35 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem bardzo ładną kawalerkę o powierzchni ok. 31 m2, składającą się z 1 pokoju z umeblowanym aneksem kuchennym (meble, lodówka), przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

4 000 zł98 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Poznań / Grunwald / ul. Marcelińska 34 4 niezależne pokoje , niezależna jasna kuchnia parter , pow. 98 m2 obecnie mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone właściciel przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

718 000 zł60 m² 12 042,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z rabatem ponad 57 tys złotych! prestiżowe I kameralne osiedle w otoczeniu parku o powierzchni 12 ha gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ostroroga

Grunwald,Poznań

57,14 zł/m²140 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji. Super lokal - klimatyzowany w doskonałej lokalizacji. Ogrzewanie w cenie! Niecałe 5 min do 4 linii tramwajowych i tyle samo do 2 linii autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

839 000 zł72 m² 11 717,90 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Jeśli planujesz zainwestować środki w mieszkanie na wynajem w nowym budownictwie, a dodatkowo w świetnej lokalizacji - ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wałbrzyska

Grunwald,Poznań

493 547 zł44 m² 11 278,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena mieszkania, ograniczony czas! 0% prowizji, 0% pcc- mieszkanie prosto od dewelopera. Jeśli szukasz innego mieszkania w tej inwestycji, zadzwoń= Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grunwald,Poznań

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Biuro nieruchomości Abak poleca skromne mieszkanie do wprowadzenia i dostępne od zaraz. Lokalizacja: ul. Morawskiego 3 na poznańskim Grunwaldzie, świetna lokalizacja z doskonałą komunikacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

551 745 zł42 m² 12 982,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,5 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie. Inwestycja zrealizowana. - kupujesz bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiej

Łazarz,Poznań

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z balkonem przy ul. Emilii Sczanieckiej na poznańskim Łazarzu. Mieszkanie o powierzchni 29 m2, położone jest na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy, oferuje wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

550 000 zł67 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 67 m na ul. Galileusza w Poznaniu Cena: 550 000 zł Forma własności: pełna własność Lokalizacja: ul. Galileusza, poznań Budynek: blok z wielkiej płyty 11 pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grunwald,Poznań

349 900 zł31 m² 11 287,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na sprzedaż położonej w Poznaniu na Grunwaldzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśnych Skrzatów

Grunwald,Poznań

3 300 zł58 m² 57,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie jest nowe, nie było jeszcze zamieszkane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembertowska

Kopernika,Poznań

773 876 zł50 m² 15 434,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wykończone mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. To miejsce, gdzie idealnie zachowany jest.