dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Grunwald

691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

691 ogłoszeń

1 600 000 zł151,50 m² 10 561,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1902

Poznań łazarz, centrum niepowtarzalne, piękne, duże mieszkanie dla koneserów 151 M2, 1 piętro Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 151,5 m2, znajdujące się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł57,38 m² 9 933,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Agent prowadzacy ofertę Iwona Horemska 64-25-48-52. Polecam do kupna mieszkanie położone w spokojnej części Łazarza w bezpośrednim sąsiedztwie Areny przy ul. Bogusławskiego. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł24,50 m² 13 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Gotowa kawalerka W top lokalizacji - łazarz / idealna pod wynajem Na sprzedaż kompaktowe i w pełni przygotowane do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 24,5 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²125,30 m² 1 880 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu budynek handlowo-usługowy o powierzchni do najmu 125,30 m2, zlokalizowany w Poznaniu, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

80 zł/m²87 m² 6 960 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne lokale usługowe na wynajem Kraft-Park Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie.

Szczegóły ogłoszenia

9 950 zł442 m² 22,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:450 m²

DO wynajęcia hala O przeznaczeniu magazynowo-produkcyjnym ( warsztat, magazyn. Produkcja) położona W sąsiedztwie ulicy marcelińskiej, w bardzo dobrej lokalizacji, ze swobodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł52 m² 11 480,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! na sprzedaż gotowiec inwestycyjny! Dwa niezależne apartamenty Lokal znajduje się w odrestaurowanej willi miejskiej przy targach Poznańskich, na urokliwej i kameralnej ulicy. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

2 419 000 zł89,91 m² 26 904,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

0% prowizji dla Kupującego - zakup bez dodatkowych kosztów! Poznaj ofertę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających! Przedstawiamy przestronny, nowoczesny apartament zlokalizowany w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,60 m² 12 076,61 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jasne i gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2012 roku w Poznaniu, w rejonie ulicy Klaudyny Potockiej. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Abak poleca do najmu mieszkanie dwupokojowe , komfortowe , po remoncie , nowe meble , w budynku przy ulicy Kargowskiej wjazd z ulicy Rynarzewskiej o powierzchni 41 m2 , Do.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²28 m² 1 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biura o powierzchni od 14 m2.Przedmiotowe biuro to dwa pokoje po 14 m2 każdy, biuro posiada również klimatyzację. Do wynajęcia lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²1 530 m² 76 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia - Skalar Office Center, poznań Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe w nowoczesnym biurowcu klasy A - Skalar Office Center, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł26,80 m² 61,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 26,8 m , położona na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy, przy ul. Jesiennej 19 w dzielnicy Grunwald w Poznaniu. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²99 m² 3 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia - Poznań, ul. Kopanina Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane w Poznaniu, przy ul. Kopanina - w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

608 190 zł62,70 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne mieszkanie położone na poznańskim Grunwaldzie na osiedlu Mikołaja Kopernika, przy ul. Jugosłowiańskiej o powierzchni 62.70m2 Mieszkanie zostało odnowione, parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

567 000 zł55 m² 10 309 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu Kraft-Park to kameralny kompleks nowoczesnych lokali usługowych, stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują dogodnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł92,25 m² 10 840,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, urokliwego oraz ustawnego 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się w doskonałej lokalizacji jaką jest ul.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²444 m² 22 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

42,50 zł/m²80 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane biuro o powierzchni ok 80 m2 /4 pomieszczenia biurowe , korytarz,wc/ Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni całkowitej ok. 80 m2.Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,50 m² 12 024,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania na poznańskim Łazarzu idealne na start lub pod inwestycję. Szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, blisko parku.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł54,85 m² 9 936,19 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie poznań/grunwald Na sprzedaż, z pięknym widokiem, jasne, 3-pokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone, w Poznaniu przy ul. Newtona. Mieszkanie Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł97 m² 5 144,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Limanowskiego w Poznaniu (grunwald). Nieruchomość idealnie nadaje się na lokatę kapitału, wynajem inwestycyjny lub jako własne lokum. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

720 839 zł60,07 m² 11 999,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% podatku pcc oferta deweloperska Symfonia Ptasia 28 Pomiędzy ulicą Bułgarską a Laskiem Marcelińskim powstaje wyjątkowa inwestycja Symfonia Ptasia 28, łącząca nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 zł80 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na placu utwardzonym o powierzchni 80 m2 .Duża brama .Magazyn nieogrzewany, poziom zero. Dostęp 24/7.Cena najmu 22 zł /m2 netto. Dodatkowe koszt związane z utrzymaniem terenu,.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł75 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestige 2-pokojowe mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy | Idealne na cele mieszkalne lub reprezentacyjną siedzibę firmy Wyjątkowe mieszkanie na wynajem, położone w kamienicy przechodzącej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 - pokojowe z miejscem w hali pod budynkiem.BALKON Świetna lokalizacja - Grunwald, ul. Ułańska 15- osiedle Agrobexu. Cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł55 m² 11 981,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na poznańskim Łazarzu przy ulicy Kolejowej. Nieruchomość: lokal mieszkalny ma powierzchnię 55 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66,18 m² 10 562,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz apartamentu z charakterem w centrum Poznania, ale nie chcesz rezygnować z prywatności i komfortu parkowania? M7 w Loftach Matejki to dwupoziomowy loft z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²167 m² 14 195 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia wyjątkowy lokal użytkowy o charakterze biurowo-kancelaryjnym, mieszczący się w stylowej willi miejskiej po kapitalnym remoncie. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł41 m² 10 731,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nowa cena! świetna lokalizacja , po remoncie, duży balkon Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę z osobną, dużą kuchnią o powierzchni ok. 41 m . Położona na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,84 m² 16 701,51 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament na ostatnim piętrze | inteligentne rozwiązania Panoramiczny taras | Garaż w cenie | Prywatność i widok | Standard | Prywatność i widok | Standard premium |.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł32 m² 17 156,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam! wysoki standard! z własnościowym ogródkiem Mieszkanie 2 pokojowe ul. Żmigrodzka z włsnościowym ogórdkiem 48m2 po kapitalny remoncie. Rozkład mieszkania : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m zlokalizowane na osiedlu Marcelin, wybudowanym przez Ataner. W pobliżu sklepy, restauracje, 5 minut do Lasku Marcelińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł78,54 m² 9 536,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam: -> 3 pokojowe mieszkanie 78,54 mkw, położone na ul. Hetmańskiej 1a w Poznaniu ( doskonale skomunikowane miejsce ) -> mieszkanie było wykorzystywane na biuro, -> miejsca postojowe: 1. Na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48,20 m² 9 107,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie, do wydania od zaraz. 1. Świetna lokalizacja i komunikacja Grunwald leży w południowo-zachodniej części Poznania, blisko śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

| zbudowane w 2007 przez Spółdzielnię Mieszkaniową Grunwald. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, poznań, grunwald, ul. Grunwaldzka 224 Znakomite położenie komunikacyjne: 150 m od budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

16,01 €/m²2 000 m² 32 015 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Mamy przyjemność zaproponować Państwu wynajem modułu biurowego o powierzchni 2 000 m2 na 1 piętrze, w budynku klasy A. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji dostępnego modułu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 895 zł41,35 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Grottgera 16 - wyjątkowa i niepowtarzalna inwestycja rewitalizacji secesyjnej kamienicy z początku XX wieku. Ta wyszukana nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42,80 m² 10 257,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie 2pokojowe, położone w dzielnicy Grunwald, na II-gim piętrze w niskim bloku, doskonale skomunikowane szkoły, przedszkola, centra handlowe, linie tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

696 420 zł63,60 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkania poznań/grunwald Na sprzedaż od zaraz mieszkanie 3 pokojowe, w pełni wyposażone, po generalnym remoncie poznań/grunwald. Mieszkanie Usytuowane na IX piętrze 11.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł49 m² 15 897,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje z dużym tarasem | Świerzawska 11D | Grunwald Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż standardowy układ? Ta nieruchomość przy ul. Świerzawskiej 11D wyróżnia się dużym, blisko.