dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Grunwald

681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

681 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegolewskich

Łazarz,Poznań

2 690 zł50 m² 53,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie dostępne od Zaraz! Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu przestronnego dwupokojowego mieszkania (50m2) usytuowanego na 1 piętrze reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

320 000 zł22 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na 5 piętrze w niskim bloku (bez windy) przy ul. Głogowskiej na poznańskim Łazarzu. Na powierzchnię 22 m2 składają się: - pokój - kuchnia - korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

164 000 zł74 m² 2 216,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działający Lokal Gastronomiczny w centrum Poznania przy ulicy Marcelinskiej 27 przy dużym parkingu - w okolicy kilka akademików.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

599 000 zł76 m² 7 881,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio w mieszkanie na poznańskim Łazarzu bezpośrednio przy ul. Głogowskiej w sąsiedztwie Parku Wilsona. Mieszkanie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

438 000 zł38 m² 11 526,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Chcesz wprowadzić się do mieszkania bez straty czasu na kłopotliwe remonty? Zależy Ci dobrej komunikacji? bingo! Serdecznie polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegolewskich

Grunwald,Poznań

2 750 zł50 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Grunwald,Poznań

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjne, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze, położone przy spokojnej, jednokierunkowej, zielonej ulicy Kossaka (grunwald Łazarz),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

164 000 zł74 m² 2 216,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

2 000 zł58 m² 34,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem | 2 pokoje | 58m2 | Grunwald Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą najmu przestronnego, jasnego i ustawnego 2-pokojowego mieszkania z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

1 088 805 zł75 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowy budynek premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

886 061 zł81 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni, która łączy funkcjonalność, komfort i prestiż? Apartament M25 w inwestycji Lofty Matejki to doskonały wybór dla Ciebie i Twojej rodziny. 4 pokoje, 81,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** bez prowizji *** Polecam na wynajem jasne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Świerzawskiej w nowym budynku atanera w Poznaniu. Na powierzchnię 38 m2 składają się: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Grunwald,Poznań

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania. Mieszkanie położone jest na najwyższym 4 piętrze budynku z windą, na osiedlu Przylesie Marcelin. Jasne, elegancko i przytulnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karwowskiego

Łazarz,Poznań

539 000 zł64 m² 8 488,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego, znajdującego się na parterze zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Karwowskiego na poznańskim Łazarzu. Na powierzchnię 63,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal 60m2 (biuro, handel, usługi) grunwaldzka/wojskowa Do sprzedaży lokal o pow. ok. 60m2 znajdujący się na parterze budynku przy ul. Grunwaldzkiej/wojskowej. Czytelne miejsce - 200m od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strusia

Łazarz,Poznań

440 000 zł32 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, nazywam się , jestem Specjalistą ds. sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

580 000 zł66 m² 9 117,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Serdecznie zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty nieruchomości przy ul. Międzyborskiej. Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (pierwotnie 4 - istnieje możliwość powrotu do zaaranżowania 4 pokoi).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

600 000 zł50 m² 12 072 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Raszyn,Poznań

499 000 zł53 m² 9 479,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Mrągowska

Grunwald,Poznań

85 000 zł16 m² 5 182,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Murowany garaż, 16,4 m2, ul. Mrągowska, grunwald, poznań wgn Poznań Krauthofera oferuje Państwu do sprzedaży murowany garaż w kompleksie garażowym przy ul. Mrągowskiej na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

5 990 zł200 m² 29,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:332 m²

Do wynajęcia funkcjonalny dom w Poznaniu, okolice ul. Palacza Oferujemy na wynajem przestronny dom idealny do prowadzenia działalności gospodarczej( biurowej). Dom położony jest w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Heweliusza

Grunwald,Poznań

899 000 zł64 m² 14 035,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja :) Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Grunwaldzie, na ul. Heweliusza 3. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Giżycka

Grunwald,Poznań

1 390 000 zł117 m² 11 663,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:794 m²

Poszukujesz dobrej komunikacja do centrum Poznania? Własny zielony zakątek? : Charakterystyka oferty Nowy dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany tuż obok pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strusia

Łazarz,Poznań

1 950 zł21 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokal W samym centrum poznańskiego Łazarza przy ulicy Strusia 11. Położony na IV piętrze we frontowej części kamienicy. Kawalerka z oddzielną sypialnią, z łazienką i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

499 000 zł53 m² 9 479,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

!Nowa, dużo niższa cena! Szukasz ciszy i spokoju w środku miasta? To oferta dla Ciebie: mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie na ul. Raszyńskiej. Idealne dla singla, pary ale też małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy budynek premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia Junikowskiego! Szybki dojazd do Centrum! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

655 000 zł48 m² 13 645,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce według serwisu Otodom zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembertowska

Grunwald,Poznań

655 000 zł48 m² 13 645,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzywa

Grunwald,Poznań

395 000 zł39 m² 10 120,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży mieszkanie klimatyczne położone w spokojnej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

549 000 zł70 m² 7 887,93 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania z niezależnym układem pomieszczeń i dużym balkonem? Gotowe do wprowadzenia od zaraz? A do tego dobrze skomunikowane? bingo! Na sprzedaż przestronne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

440 000 zł28 m² 15 449,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 28,48 m2, zlokalizowanego na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Kanałowej 14. Kamienica jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

435 000 zł32 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu kolejną ofertę, która trafiła w ostatnim czasie do mojego portfolio. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

420 000 zł37 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem mieszkalnym oraz inwestycyjnym? Masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? bingo! Na sprzedaż ustawne, słoneczne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

450 000 zł27 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferujemy do sprzedaży urokliwe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na ulicy Kanałowej w Poznaniu, w kamienicy, która obecnie przechodzi rewitalizację. Ostatnie zdjęcie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

699 000 zł65 m² 10 737,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny? Zależy Ci na ciszy, spokoju oraz zieleni za oknem? Mamy coś, co na pewno Cię zainteresuje! Gorąco polecam przestronne, niezależne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Poznań

Grunwald,Poznań

20 zł/m²60 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rezerwacja .Magazyn o powierzchni ok. 65 m2. Magazyn drobna działalność gospodarcza.Duża dwuskrzydłowa brama, poziom zero. Magazyn na terenie monitorowanym na ac utwardzony. .Metraż 60 m2.Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górki

Grunwald,Poznań

493 000 zł42 m² 11 738,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w III piętrowej willi miejskiej z 2008r. przy ul. Górki na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 42 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśnych Skrzatów

Grunwald,Poznań

445 000 zł29 m² 15 543,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa, wykończona kawalerka Z balkonem! ul. Leśnych skrzatów, przy lasku marcelińskim! Na sprzedaż całkowicie nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 28,63 m2 z balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płomienna

Grunwald,Poznań

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, ustawnego oraz niezależnym układem ? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w okolicach ul. Płomiennej/swoboda na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

63,29 zł/m²158 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ofertę stanowi lokal na wynajem w budynku biurowo - usługowym grunwaldzka 52 o łącznej powierzchni 158mkw. Lokal posiada 6 pokoi: 30, 20, 19, 17, 15.