dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Poznań Osiedle Grunwald

708 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

708 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

335 000 zł33 m² 10 114,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na poznańskim Łazarzu przy ulicy Kanałowej 14, w bliskim sąsiedztwie Parku Wilsona, mtp i pkp. Mieszkanie Komfortowa, jasna i funkcjonalna kawalerka z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

659 000 zł48 m² 13 729 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce według serwisu Otodom zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

659 000 zł48 m² 13 729,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

509 000 zł47 m² 10 829,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz kompaktowe mieszkania pod wynajem? Chcesz mieszkać w zielonej okolicy, by aktywnie spędzać czas? Bingo! Polecam na sprzedaż mieszkanie 47m2 znajdujące się na poznańskim Grunwaldzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

489 000 zł47 m² 10 404 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe, jasne mieszkanie, zlokalizowane na parterze niskiego budynku przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu. Na powierzchnię 63,5 m2 składają się: - jasny salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości abak poleca do najmu klimatyczne mieszkanie 39,7m2 w secesyjnej kamienicy na Grunwaldzie przy ul. Matejki. Cała kamienica została gruntownie i starannie zrewitalizowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca pkp, targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości abak poleca do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 37m2 przy ul. Głogowskiej na Grunwaldzie. Jest to bardzo dobra lokalizacja ze względu na bliskość połączeń tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sczanieckiej

Łazarz,Poznań

199 000 zł18 m² 10 994,50 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Szukasz idealnego mieszkania na wynajem? Chciałbyś mieć nieruchomość na Łazarzu? Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę lokalu użytkowego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzeźnicka

Raszyn,Poznań

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Po remoncie generalnym, wszystko nowe, łącznie z instalacjami, zostań pierwszym Najemcą! Mieszkanie jest zwierzolubne, zamieszkaj w nim ze swoim pupilem. Istnieje możliwość jego domeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembertowska

Grunwald,Poznań

659 000 zł48 m² 13 729 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald Południe,Poznań

659 000 zł55 m² 11 964,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości po generalnym remoncie, trzypokojowego mieszkania przy ulicy Raszyńskiej w Poznaniu w dzielnicy Grunwald Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

907 459 zł68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy budynek premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia Junikowskiego! Szybki dojazd do Centrum! Ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Listopadowa

Grunwald,Poznań

1 720 000 zł248 m² 6 927,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji Poznania? A może szukasz nieruchomości nadającej się zarówno do zamieszkania jak i do prowadzenia działalności gospodarczej? Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenka

Grunwald,Poznań

1 600 zł29 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kompaktową kawalerkę w spokojnej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie - przy ul Jutrzenka 2. Na prawie 29 metrową powierzchnię składa się przestronny pokój dzienny, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strusia

Łazarz,Poznań

495 000 zł29 m² 16 963,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie położone na IV piętrze we frontowej części kamienicy. Z okien rozpościera się widok na przepiękną kamienicę Margarety Grüder. Mieszkanie z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

950 000 zł74 m² 12 890,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Poznaniu na ul. Smardzewskiej w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

800 zł9 m²

 

Piętro:11/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Pokój dostępny od zaraz. Umowa co najmniej na rok, z możliwością przedłużenia. Cena za pokój 800 zł czynsz plus 300 zł opłaty. Kaucja 1000 zł. Wynajmę słoneczny pokój o pow. 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

1 800 zł37 m² 48,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajmu przestronna kawalerka (37,3m2) z aneksem kuchennym. Mieszkanie położone na wysokim parterze budynku z 2001 r. w strzeżonym kompleksie Atanera u zbiegu ulic Międzychodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Kawalerka z balkonem. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

410 000 zł45 m² 9 111 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 45 m2. Blok. Poznań. Grunwald. Polecam na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji Poznań, grunwald, ul. Bukowska 134. Mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

326 000 zł26 m² 12 386 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na poznańskim Łazarzu przy ulicy Kanałowej 14, w bliskim sąsiedztwie Parku Wilsona, mtp i pkp. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na I piętrze we frontowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji/grunwaldzka/designerskie mieszkanie/nowe/klimatycznie urządzone/2 pokoje/42 m2/taras/miejsce postojowe w garażu/komórka lokatorska! Zapraszamy do magicznego azylu w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, Nowaka-Jeziorańskiego

Grunwald,Poznań

40 zł/m²70 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy na Grunwaldzie w doskonałej lokalizacji na styku Grunwaldu, jeżyc, łazarza i Centrum. Lokalizacja: ul. Niecała przy rondzie Nowaka Jeziorańskiego, blisko ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

450 000 zł49 m² 9 247,84 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne, urokliwe mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Poznaniu. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na V piętrze w bloku z lat 60-tych. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

549 000 zł51 m² 10 668,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane i wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie na poznańskim Łazarzu. Mieszkanie: przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,46m2 zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zależy Ci na dobrej komunikacji? A na deser marzysz o balkonie z widokiem na zieleń? bingo! Serdecznie polecamy na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

1 000 zł25 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Polecam do najmu Przestronny pokój o powierzchni 24,6 m2 jeden z trzech pokoi w nowocześnie urządzonym całkowicie wyremontowanym we wrześniu 2024 mieszkaniu o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal 60m2 (biuro, handel, usługi) grunwaldzka/wojskowa Do sprzedaży lokal o pow. ok. 60m2 znajdujący się na parterze budynku przy ul. Grunwaldzkiej/wojskowej. Czytelne miejsce - 200m od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Marcelińska ataner! Polecam do najmu trzypokojowe mieszkanie położone na 7 piętrze, w apartamentowcu z windą, przy ul. Marcelińskiej w Poznaniu. Na powierzchnię 57 m2 składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. Wyspiańskiego

Grunwald,Poznań

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do zaoferowania w najem apartament zlokalizowanego w kompleksie mieszkaniowo-użytkowym City Park - mieszkanie o powierzchni około 48 m2 + balkon, z zachodnio północną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swoboda

Grunwald,Poznań

480 000 zł51 m² 9 486,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie ul. Swoboda 56a Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 50,6 m2, położonego w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podchorążych

Grunwald,Poznań

4 975 000 zł385 m² 12 922,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Komfortowy dom jednorodzinny położony w spokojnej części Grunwaldu. Dom zmodernizowany i rozbudowany kilka lat temu. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, renomowane szkoły, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Łazarz,Poznań

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu kawalerkę z wydzieloną sypialnią położoną na poznańskim Łazarzu tuż przy samym Rynku Łazarskim- w kamienicy przy ul. Rynek Łazarski 4. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Raszyn,Poznań

430 000 zł42 m² 10 182,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie, osiedle Raszyn, ul. Pogodna. Miejsce idealne dla singla, studenta, pary lub na inwestycje. Przestronne, jasne mieszkanie. Pokoje znajdują się po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ułańska

Grunwald,Poznań

864 999 zł55 m² 15 727,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego kompaktowego mieszkania w wysokiej klasy inwestycji zlokalizowanej na Grunwaldzie - u styku ulic Matejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Łazarz,Poznań

660 000 zł81 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w budynku z lat 60 na ul. Sczanieckiej o powierzchni 81 m2. Idealna lokalizacja dla osób ceniących miejski tryb życia. Jasne, przestronne. Położone na 4 ostatnim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poranek

Grunwald,Poznań

430 000 zł48 m² 8 958 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w jednej bardziej atrakcyjnej dzielnicy Poznania jakiem jest Grunwald. Jest to wyjątkowa oferta dla osób szukających swojego pierwszego.