dowolna

Nowe mieszkania i domy Jeżyce, Poznań - Nieruchomości z rynku pierwotnego Jeżyce

157 ogłoszeń

157 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

647 800 zł53 m² 12 222,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Jeżyce,Poznań

703 095 zł66 m² 10 636,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokojowe mieszkanie, poznań Jeżyce. Zadzwoń i zapytaj o dostępność. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Brak podatku pcc. Wysoki standard wykończenia mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

456 980 zł40 m² 11 569,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz dedykowaną ofertę dla Ciebie!. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

523 890 zł48 m² 10 801,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku!. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

399 500 zł29 m² 13 968,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji! Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

712 460 zł73 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

529 870 zł50 m² 10 597,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

418 000 zł33 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Duża kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni! Atrakcyjna cena! Centrum Poznania Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

548 890 zł50 m² 11 088,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

507 159 zł51 m² 9 983,44 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

628 746 zł52 m² 12 105,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! lokalizacja : Nowe Jeżyce , nowopowstająca dzielnica w centrum Jeżyc , wybudowano już ponad 2500 mieszkań , w budowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

728 000 zł62 m² 11 648 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Dwustronne mieszkanie 3 pokojowe z dwoma balkonami, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

376 125 zł30 m² 12 495,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Kawalerka z balkonem w sercu jeżyc! Promocyjna cena! rabat - 37 500 zł mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

548 900 zł50 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

737 780 zł65 m² 11 350,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

665 524 zł65 m² 10 315 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

529 780 zł50 m² 10 595,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

416 250 zł34 m² 12 425,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

654 407 zł49 m² 13 260,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,35 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

408 000 zł34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycyjna kawalerka z dużym 20m ogródkiem - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

709 000 zł73 m² 9 752,41 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Centrum jeżyc Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie wysoki standard inwestycji Doskonałe dla rodziny lub pod najem - blisko uczelnie prestiżowe I funkcjonalne osiedle Możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

602 529 zł52 m² 11 505,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera top dzielnica Poznania- jeżyce! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym piętrze 6 piętrowego budynku. Na metraż 52,37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

416 000 zł33 m² 12 492,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Centrum jeżyc Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z opcją na 2 pokoje wysoki standard inwestycji Doskonałe dla rodziny lub pod najem - blisko uczelnie prestiżowe I funkcjonalne osiedle Nasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Jeżyce,Poznań

399 000 zł37 m² 11 184,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w zielonej, doskonale skomunikowanej części miasta! Jeśli marzysz o komfortowym lokum w świetnej lokalizacji, ta oferta z pewnością Cię zainteresuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

447 437 zł35 m² 12 625,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

547 000 zł54 m² 10 186,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Taniej nie będzie - oferta perełka Kup mieszkanie w doskonałej cenie - bez prowizji i bez pcc Skorzystaj z najlepszej oferty bezpośrednio u dewelopera. Promocja oraz dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

443 179 zł35 m² 12 698,50 zł/m²