dowolna

Nowe mieszkania i domy Winogrady, Poznań - Nieruchomości z rynku pierwotnego Winogrady

131 ogłoszeń

131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

231 264 zł32 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Polecam nową kawalerkę z ogródkiem na poznańskich Winogradach. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 32,12 znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku. Mieszkanie posiada ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

278 675 zł39 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta 0% prowizji. Zwolniona z prowizji od kupującego. Brak podatku ppc (2%) - oferta deweloperska Jeżeli poszukujecie Państwo mieszkania zapraszam do kontaktu z miłą chęcią pomogę wybrać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilczak

Wilczak,Poznań

363 392 zł53 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% Oferta zwolniona z podatku pcc oraz prowizji! 0% Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania w kolejnym etapie inwestycji przy ulicy Wilczak. W sprzedaży cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

305 176 zł41 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta z rynku pierwotnego -> bez pcc! Termin realizacji: i kwartał 2019 r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowej inwestycji na Winogradach (wilczak). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

231 264 zł32 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Winogrady

Winogrady,Poznań

232 408 zł38 m² 6 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dla Państwa wygody oferujemy mobilne biuro sprzedaży dojedziemy we wskazane miejsce! Oferta bez prowizji od kupującego Oferta zwolniona z pcc (2%) lokalizacja Osiedle położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilczak

Wilczak,Poznań

482 871 zł68 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Serbska

Winogrady,Poznań

287 784 zł40 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kupujacy nie płaci prowizji - i ma zapewnioną fachową pomoc na całym etapie wyboru i zakupu domu / mieszkania. Włącznie z doradztwem we finansowaniu zakupu. Budynki w niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Serbska

Winogrady,Poznań

217 686 zł29 m² 7 421,96 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kupujacy nie płaci prowizji - i ma zapewnioną fachową pomoc na całym etapie wyboru i zakupu domu / mieszkania. Włącznie z doradztwem we finansowaniu zakupu. Mieszkanie ma pow wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Serbska

Winogrady,Poznań

350 139 zł55 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowe mieszkania poznań, winogrady - 55 m . Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym. Lokal znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym bloku. Mieszkanie zaprojektowane na wydzielenie osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Serbska

Winogrady,Poznań

311 304 zł46 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

313 080 zł52 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe, funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, zakończenie inwestycji grudzień 2018 r. - nowoczesne, komfortowe osiedle z dobrze rozwiniętą infrastrukturą - Szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

237 405 zł36 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja tej nieruchomości umożliwia dogodny dojazd do centrum oraz innych dzielnic miasta. Dzięki temu, dla mieszkańców osiedla, poznań staje się bardziej dostępny i to zarówno samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Winogrady

Winogrady,Poznań

276 464 zł37 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

* więcej mieszkań na stronie * Projekt zakłada wybudowanie sześciu budynków tworzących nowoczesne, ogrodzone osiedle. Dodatkowym czynnikiem podnoszącym bezpieczeństwo niewątpliwie będzie prowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

269 445 zł38 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kupujący 0% prowizji, brak podatku 2% pcc przy zakupie. Nowa inwestycja przy ul. Hawelańskiej winogrady Polecam uwadze atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 7-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Poznań

300 987 zł50 m² 6 049,99 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

0% pcc, 0% Prowizji! Przedsprzedaż! Nowa inwestycja! Kup 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w najkorzystniejszej cenie za m2 na rynku pierwotnym! Tylko 6 050 zł/m2! Polecam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Winogrady

Winogrady,Poznań

244 545 zł36 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Promocja! Wykończenie 300zł / m2! * Więcej mieszkań na stronie * Projekt zakłada wybudowanie sześciu budynków tworzących nowoczesne, ogrodzone osiedle. Dodatkowym czynnikiem podnoszącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

300 987 zł50 m² 6 049,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

- trzypokojowe mieszkanie w cenie dwupokojowego w świetnej lokalizacji, z tarasem. - szybki dojazd do centrum samochodem i komunikacją miejską. - w pobliżu szkoły, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

254 309 zł42 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, idealne dla studenta, singla lub młodego małżeństwa. - nowoczesne, komfortowe osiedle z dobrze rozwiniętą infrastrukturą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

358 911 zł57 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w nowej inwestycji z rynku pierwotnego. Mieszkanie o powierzchni 56,97m2. z balkonem typu Loggia o pow. 5,75m2, położone jest na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Winogrady

Winogrady,Poznań

211 481 zł29 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Promocja na wykończenie pod klucz! tylko 200zł/m2! * Pod klucz wykonane zostanie miedzy innymi: malowanie ścian farbami Wykonanie gładzi gipsowych Układanie glazury Układanie terakoty i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Winogrady

Winogrady,Poznań

340 995 zł54 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczak

Wilczak,Poznań

211 481 zł29 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Winogrady

Winogrady,Poznań

293 760 zł46 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja na wykończenie mieszkania za 150zł/m2. Szukasz mieszkania w stanie deweloperski,które możesz urządzić według własnego gustu i upodobań? Polecamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

278 460 zł44 m² 6 314 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na nowym, cichym i bardzo atrakcyjnym osiedlu Wilczak. Mieszkanie mimo swojego małego metrażu składa się z 2 przestronnych pomieszczeń, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

208 740 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży doskonale zlokalizowanego mieszkania znajdującego się na Wilczaku w Poznaniu. Powierzchnia mieszkania wynosi 29,82 m2, w jej skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Winogrady

Winogrady,Poznań

267 984 zł37 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Pierwsze mieszkania deweloper wykończy pod klucz w cenie nieruchomości! Promocja ważna do odwołania! * Pod klucz wykonane zostanie miedzy innymi: malowanie ścian farbami Wykonanie gładzi gipsowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Winogrady

Winogrady,Poznań

260 610 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Winogrady

Winogrady,Poznań

351 735 zł54 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkania z budynków C i F w promocji! Deweloper wykończy je pod klucz w cenie nieruchomości! Promocja ważna do odwołania! * Pod klucz wykonane zostanie miedzy innymi: malowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Winogrady

Winogrady,Poznań

469 269 zł68 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Promocja na wykończenie pod klucz tylko 200zł/m2! * Pod klucz wykonane zostanie miedzy innymi: malowanie ścian farbami Wykonanie gładzi gipsowych Układanie glazury Układanie terakoty i innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

278 460 zł44 m² 6 314 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Winogrady

Winogrady,Poznań

293 760 zł46 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2