dowolna

Mieszkania Poznań os. Pod Lipami

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

490 000 zł38,30 m² 12 793,73 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania po generalnym remoncie, wykończonego z dbałością o detale, przy użyciu wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych technologii. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, bardzo ciekawie zaaranżowane, dwupokojowe mieszkanie na os. Pod Lipami, położone w dzielnicy Winogrady w Poznaniu Mieszkanie znajduje się na parterze 4-ro piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38,30 m² 10 313,32 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 niezależne pokoje | 38,30 m | Winogrady - Pod Lipami | Winda | Zieleń i świetna komunikacja Są miejsca, do których po prostu chce się wracać. Takie, gdzie poranna kawa smakuje lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na osiedlu Pod Lipami 11. Lokal jest funkcjonalny i dobrze zaprojektowany, z wyraźnym podziałem na strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

399 000 zł38,40 m² 10 390,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38,4 m , zlokalizowanego na osiedlu Pod Lipami w Poznaniu. Układ mieszkania zapewnia funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44 m² 10 204,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w komfortowym i funkcjonalnym układzie pomieszczeń? Zależy Ci na spokojnej okolicy, a jednocześnie szybkim dostępie do centrum Poznania? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł47 m² 10 531,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na Winogradach. Mieszkanie o powierzchni 47m2, usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku na Osiedlu Pod Lipami. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł42 m² 13 547,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej części Poznania, z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury miejskiej? Przedstawiam ofertę 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł46,90 m² 10 554,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim bloku na os. Pod Lipami na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 46,2m2 składają się: - 3 pokoje, z największego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł47,60 m² 37,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez Prowizji od Najemców! Polecam do najmu przytulne, wygodne mieszkanie Z balkonem o metrażu 47,60m2 na osiedlu pod lipami 7. Piętro 3 w niskim czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł38,10 m² 11 811,02 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w wysokim 12 piętrowym bloku z dwoma windami na os. Pod Lipami na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 38,1m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,60 m² 9 348,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję i dla rodziny Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na os Pod Lipami ( Winogrady ) zaledwie 200 m od parku Gagarina,.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,60 m² 9 348,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

418 000 zł38 m² 10 913,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Poznań | Osiedle Pod Lipami 10 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,30 m , położone na 1 piętrze. Lokal ma niezależny układ pomieszczeń, jest w dobrym stanie i od lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

420 000 zł38 m² 10 966,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przytulne 2 pokoje z oddzielną kuchnią Poznań, winogrady (os. Pod Lipami) Zapraszamy na Osiedle Pod Lipami 11, gdzie na 6. piętrze czeka mieszkanie idealne zarówno jako Twój pierwszy własny kąt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie na os. Pod Lipami 3 w Poznaniu. Lokal mieszkalny zlokalizowany jest na 9 piętrze w 13 kondygnacyjnym ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

418 000 zł38 m² 10 913,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

369 000 zł38 m² 9 659,69 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Pod Lipami, w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

380 000 zł38 m² 9 921,67 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,3 m , położone na 8 piętrze w wysokim bloku na osiedlu Pod Lipami w Poznań. Lokal składa się z: ustawnego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

495 000 zł47 m² 10 554,40 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

499 000 zł48 m² 10 483,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

- oferta zarezerwowana do 13.03 - *** DOŚWIADCZENIE WIEDZA PROFESJONALIZM *** LICENCJONOWANY POŚREDNIK TO GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone na os. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

325 000 zł27 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na os. Pod Lipami. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni i łazienki o powierzchni 27m2, (pokój dzienny 16,7 m2, kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pod Lipami,Poznań

417 000 zł38 m² 10 887,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania, znajdującego się w doskonałej lokalizacji jaką jest osiedle Pod Lipami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

2 100 zł48 m² 44,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Pokoje I kuchnia osobne łazienk I wc osobna Super lokalizacja Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 47m2 na 2 piętrze w niskim bloku na os. Pod Lipami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

445 000 zł38 m² 11 710,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w komfortowym, funkcjonalnym układzie pomieszczeń? Interesuje Cię bliskość terenów zielonych, ale i szybki dostęp do centrum miasta? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

330 000 zł27 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

415 000 zł38 m² 10 835,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 38,3 m2, 2 pokoje, osiedle Pod Lipami, winogrady Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pod Lipami,Poznań

445 000 zł38 m² 11 710,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

380 000 zł38 m² 9 921,67 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Winogradach, osiedle Pod Lipami. Wysoki blok, płyta, ocieplony, dwie windy. Piętro 7/12. Powierzchnia lokalu 38,2m2 Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

335 000 zł27 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na III piętrze w wysokim 12-piętrowym piętrowym bloku z windą na os. Pod Lipami na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 27m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do wynajęcia atrakcyjnego mieszkania, dostępnego od 1 września, zlokalizowanego w doskonałej części osiedla Pod Lipami na poznańskich Winogradach. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie dwu- pokojowe położone w Poznaniu, na Starym Mieście, na Winogradach, na osiedlu Pod Lipami. III piętro w niskim bloku. Umeblowane, jest lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie w doskonałym układzie 3 niezależne pokoje, oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka oraz wygodny przedpokój z pojemnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

409 000 zł44 m² 9 211,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego (44.4m2) z balkonem oraz piwnicą w doskonałej lokalizacji na osiedlu Pod Lipami w Poznaniu (Winogrady).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

490 000 zł48 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , zlokalizowane na ostatnim, czwartym piętrze niskiego bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Pod Lipami (klatka 5w).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 900 zł38 m² 49,87 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, położone na osiedlu Pod Lipami w doskonale skomunikowanej części poznańskich Winograd. Lokal znajduje się na 5 niskiego 12 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak