dowolna

Nowe mieszkania i domy Winogrady, Poznań - Nieruchomości z rynku pierwotnego Winogrady

127 ogłoszeń

127 ogłoszeń

Rynek pierwotny

403 000 zł31,27 m² 12 887,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup kawalerka gotowa do odbioru Informacje telefoniczne 9:00-20:00 0% prowizji - 0% podatku pcc - Zakup bezpośrednio od dewelopera! Jeśli szukasz mieszkania, które stoi gotowe tu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 957 zł57,35 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni 57,35 m2 w nowej inwestycji przy ul. Naramowickiej 100 - w sercu Winograd z bardzo dobrym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 233 zł39,44 m² 12 049,52 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 39,44m2 znajdujące się na 4. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł43,50 m² 11 954,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnych, 2-pokojowych mieszkań zlokalizowanych w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 587 zł47,67 m² 11 801,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa o wysokim standardzie: - elegancka, ponadczasowa architektura - podziemna hala garażowa - balkony i ogródki do mieszkań - lokale usługowe na parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 688 zł40,04 m² 12 180,02 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,04m2 znajdujące się na 3. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 525 zł41 m² 12 622,56 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jasne mieszkanie dwupokojowe z balkonem. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 41m2 + balkon 5,56m2. Mieszkanie położone jest od strony południowo-wschodniej , ma 3 okna w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

484 141 zł40 m² 12 055,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 2 pokojowe ostatnie lokale mieszkalne w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. Ostatnie dostępne mieszkania! Inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

574 000 zł46 m² 12 615,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Jasne, narożne mieszkanie dwupokojowe garderobą i dużym balkonem (11,5m) Standard premium, eleganckie częsci wspólne, topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

525 675 zł43 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem i miejscem postojowym w cenie w Poznaniu. Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: winogrady, to miejsce słynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

570 460 zł43 m² 13 266,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Winogrady, to miejsce, które jest blisko natury,.