dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

425 000 zł45 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja. Obok Park Wodziczki i Sołacki, infrastruktura handlowo/usługowa, autobus i więcej, do przystanku tramwajowego pst kilka minut spacerkiem. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

347 500 zł38 m² 9 120,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tekton property to najlepsze biuro nieruchomości W polsce wg konkursu lider nieruchomości otodom 2020. Znajdź nas w swoim mieście: gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, plac Dąbrowskiego 1/311 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

479 900 zł37 m² 12 970,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wszystkie oferty w jednym miejscu na - Spotkanie umawiaj telefonicznie. Pełna dokumentacja i klucze tylko u nas w biurze. Pgn Polska ul. Lipowa 4/6, 64-600 Oborniki. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

443 820 zł41 m² 10 904,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***promocja*** ***miejsce postojowe w hali garażowej gratis*** Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Idealna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

563 200 zł51 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem znajdującego się na Os. Jana III Sobieskiego w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 51,2 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

440 000 zł28 m² 15 449,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 28,48 m2, zlokalizowanego na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Kanałowej 14. Kamienica jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Nowe Miasto,Poznań

1 600 zł35 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Polecam do najmu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,2 m2 położone na 3. piętrze niskiego bloku na Os. Armii Krajowej w Poznaniu. Mieszkanie wyremontowane, wygładzone ściany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

355 000 zł47 m² 7 553 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Okazja! Jeśli szukasz tańszego mieszkania 2-pokojowego w lokalizacji gwarantującej szybki dojazd do centrum Poznania lub na uczelnie wyższe, to ta oferta może być dla Ciebie! W ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

549 000 zł45 m² 12 254,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Urocze 2-pok. mieszkanie, poznań, szamarzewskiego! Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży - 2-pokojowe mieszkanie na poznańskich Jeżycach, przy ul. Szamarzewskiego. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

425 036 zł38 m² 11 158,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Zadzwoń - zapytaj o rabaty. Zakup bezpośrednio od developera. Brak prowizji i podatku pcc. Promocja: rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe Umowa developerska (akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czecha

Nowe Miasto,Poznań

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - os. Czecha (dzielnica Rataje). W bliskim sąsiedztwie do dyspozycji mieszkańców znajdują się nie tylko sklepy, przychodnie, szkoły, galerie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilda,Poznań

2 950 zł42 m² 71,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Polecam śliczne, jasne i funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Rolnej 41 na monitorowanym osiedlu Budimexu. To wyjątkowe lokum znajduje się na 5 piątym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwu pokojowe + aneks kuchenny z jadalnią mieszkanie położone na Osiedlu Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Powierzchnia: mieszkanie składa się z dwóch jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Junikowo,Poznań

579 000 zł40 m² 14 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

***brak podatku pcc to oszczędność przy zakupie!*** ***brak prowizji od kupującego!*** Nowa niższa cena tylko do 2/12/2024 Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 250 zł55 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biznesowe/hotelowe , ładne , przestronne mieszkanie w kompleksie Atanera z 2019r. Grunwald- okolice fortu VII - ul.Marcelińska 94b Osiedle monitorowane, chronione całodobowo, z hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

482 619 zł45 m² 10 651,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Dlaczego warto kupić? - Zakup bez pcc i prowizji - niższe koszty zakupu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

367 000 zł44 m² 8 423,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w popularnej i modnej dzielnicy, w centrum poznańskich Jeżyc przy ulicy Polnej 25 / Szamarzewskiego 38. Mieszkanie Mieszkanie 2 - pokojowe o łącznej powierzchni 43,57m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

459 680 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

599 850 zł39 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

669 000 zł47 m² 14 143,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja do 16.12.2024 Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w PZU SA do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

530 000 zł40 m² 13 184,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zamieszkaj w sercu jeżyc! Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą uroczego mieszkania przy ul Mylnej w Poznaniu! Mieszkanie jest przestronne i jasne, o przemyślanym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

690 107 zł49 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy, kameralny budynek premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia Junikowskiego! Szybki dojazd do Centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polan

Polanka,Poznań

450 000 zł50 m² 9 018,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 49,9 m2 2 pokoje I piętro z loggią Os. Polan. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi ( 22,3 i 9 m2), oddzielnej kuchni (6,6 m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

530 000 zł42 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie położone przy bardzo znanej ulicy w Poznaniu. Ulica Kościelna charakteryzuje się świetną infrastukturą. Sklepy, usługi, szkoła, ryneczek, liczne bary, kino oraz bliskość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranek

Grunwald,Poznań

360 000 zł28 m² 12 676,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w niskim IV piętrowym bloku przy ul. Poranek na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię mieszkania 28,4 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

2 299 zł67 m² 34,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w centrum miasta - ul. Dąbrowskiego 10 Ok. 68 m2, 2 duże niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka, schowek /garderoba. Idealne dla studentów/osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

2 200 zł42 m² 52,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem. Nieruchomość zlokalizowana na poznańskim Grunwaldzie. Budynek z windą i kameralnym, zamkniętym patio - strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Podolany,Poznań

389 500 zł37 m² 10 527 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36,64 m2 w nowej inwestycji na poznańskich Podolanach, nieopodal ul. Druskiennickiej. Idealna lokalizacja dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy budynek premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia Junikowskiego! Szybki dojazd do Centrum! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

2 300 zł39 m² 58,66 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* najem okazjonalny ** umowa na min. 12 miesięcy *** wymagane ubezpieczenie oc najemcy **** wynajmujący nie akceptują zwierząt A T U T Y Nowa inwestycja dewelopera Ataner przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Marcelin,Poznań

630 000 zł52 m² 12 141,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Grunwald2 to osiedle powstałe przy ul. Świerzawskiej w Poznaniu, w sercu dynamicznego Marcelina. Mamy tu na sprzedaż super mieszkanie w inwestycji Ronson Development z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

499 628 zł40 m² 12 490,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

****mieszkanie 40m2 z balkonem w sercu Jeżyc**** Preferencyjne warunki wpłat na mieszkanie, możliwość zakupu pakietu lokali< >oferta ponad 2000 mieszkań, warunki indywidualnie negocjowane-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

599 000 zł44 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Opiekun oferty: marzysz o mieszkaniu w spokojnej dzielnicy otoczonej zielenią, z jednocześnie szybkim dojazdem do centrum? Szukasz przestrzeni która jest gotowa do zamieszkania od zaraz ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Malta,Poznań

518 940 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dostępne od zaraz! bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Pełne wsparcie na każdym etapie kupna. Dostępne są jeszcze w tej lokalizacji mieszkania o różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

439 193 zł33 m² 13 122 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Dodatkowo poddasze niewliczone do powierzchni mieszkania. Dlaczego warto kupić? - Budynek oddany do użytkowania - można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy budynek premium! Idealne mieszkanie dla singla lub pary! Wysoka jakość i funkcjonalność! gwarantowany super widok z okien! top lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone.