dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błażeja

Stare Miasto,Poznań

1 890 zł43 m² 43,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker! nowy Blok (2023)! Dostępne od Zaraz! Możliwość wynajęcia Miejsca Parkingowego w hali garażowej! Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu, nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

2 050 zł43 m² 47,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania usytuowanego w ścisłym centrum Poznania przy ul.Libelta. Przy budynku znajduje się Biedronka , 100 metrów do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

464 742 zł39 m² 11 886 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,10m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

464 000 zł48 m² 9 707,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

W skład mieszkania wchodzi: salon z wyjściem na balkon- ok 16 m2 Pokój 1 - ok 12 m2 Kuchnia -ok 8 m2 Łazienka - ok 4 m2 Przedpokój - ok 5m W sporych rozmiarów kuchni znajdują się szafki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

849 000 zł55 m² 15 436,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta prywatna! brak podatku pcc! Mieszkanie dostępne od zaraz! Wystawiam Fakturę vat! Mieszkanie w pełni wykończone! nowe, bardzo ustawne - nigdy nie zamieszkanie. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spychalskiego

Stare Miasto,Poznań

2 300 zł37 m² 61,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane i w pełni wyposażone mieszkanie! Nowoczesny budynek! Miejsce postojowe w hali pod budynkiem! Super Lokalizacja! 2 min pieszo do Rynku Wildeckiego 10 min pieszo do dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, oferowane w ramach kameralnej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Ogromną zaletą inwestycji jest stylowy projekt z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Główna,Poznań

380 000 zł33 m² 11 515,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

394 193 zł35 m² 11 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

390 000 zł35 m² 11 223 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chwaliszewo

Chwaliszewo,Poznań

465 598 zł48 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Prezentujemy okazję mieszkań położonych w poznańskiej kamienicy, przy ul. Chwaliszewo 64. Kamienica przejdzie przez proces rewitalizacji, który rozpocznie się w czerwcu 2024 r., aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

954 700 zł67 m² 14 147,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonała inwestycja W samym sercu miasta Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją w samym centrum miasta Poznań. Kilka minut pieszo do Starego Rynku, do Dworca, do Opery, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giżycka

Junikowo,Poznań

1 950 zł44 m² 44,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia ładne, jasne, 2-pokojowe mieszkanie w nowszym, niskim budynku na kameralnym osiedlu przy ul. Giżyckiej na poznańskim Grunwaldzie. Teren ogrodzony, z bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Starołęka,Poznań

484 528 zł40 m² 12 125,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle na terenie Zespołu Dworsko-Folwarcznego! Nowoczesna architektura połączona z klimatem Folwarku! Super lokalizacja - wspaniałe tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

413 295 zł37 m² 11 137 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamiennogórska

Poznań,wielkopolskie

2 400 zł43 m² 55,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu przytulnego mieszkania położonego przy ul. Kamiennogórskiej 5D. Ta atrakcyjna nieruchomość oferuje powierzchnię 43,19 m2, składającą się z dwóch pokoi oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

419 000 zł44 m² 9 522,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 44 m , położonego na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Łazarz,Poznań

561 744 zł40 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwa pokoje na poznańskim Łazarzu! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie dwu pokojowe w powstającym budynku na Łazarzu, które składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

511 920 zł43 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe M na poznańskich Winogradach! Balkon i winda! 0% - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie dwupokojowe w powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

507 854 zł43 m² 11 745 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Skorzystaj Z okazji zakupu 2-pkojowego mieszkania wygodnego i nowoczesnego z możliwością maksymalnego wykorzystania każdego m2, a także idealnego zarówno jako miejsce do życia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł37 m² 10 533,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Strzeleckiej 19, w bardzo bliskim sąsiedztwie ulicy Półwiejskiej i Starego Rynku. Idealna propozycja inwestycyjna pod krótki lub długi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Giżycka

Grunwald,Poznań

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2- pokojowe o pow. 44 m2 , z osobną kuchnią, łazienką i balkonem. pokoje są nieumeblowane, w kuchni 2- funkcyjny piec gazowy, kuchenka gazowa z piekarnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 4 piętrze w boku z windą z 2024 roku na nowopowstałym os Goplana przy ulicy Św. Wawrzyńca na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

439 000 zł36 m² 12 194,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Kościelnej inwestycja Bamberski Dwór na Poznańskich Jeżycach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

329 000 zł33 m² 9 933,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na poznańskim Łazarzu przy ulicy Kanałowej 14, w bliskim sąsiedztwie mtp i pkp. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na I piętrze w oficynie kamienicy. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Żegrze,Poznań

460 000 zł38 m² 12 266,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji, (oferta biura sprzedaży dewelopera). Zakup bez pcc i prowizji! Termin odbioru III kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Dębiec,Poznań

510 000 zł52 m² 9 853,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2 pokojowe mieszkanie(51m2- liczone po podłodze. 42,6m2 - według kw) zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego na Poznańskim Świerczewie w 2 piętrowym ceglanym budynku. Główne atuty nieruchomosci:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogodna

Grunwald,Poznań

1 990 zł44 m² 45,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferuję Państwu bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ulicy Pogodnej 86, w prestiżowej dzielnicy Grunwald. Mieszkanie o powierzchni 44,14 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa pokoje na poznańskim Grunwaldzie - Junikowo! 2 miejsca postojowe W hali W cenie mieszkania! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc - bez ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

705 900 zł50 m² 14 200,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Elegancka inwestycja W samym sercu miasta Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją w samym centrum miasta Poznań. Kilka minut pieszo do Starego Rynku, do Dworca, do Opery, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

2 600 zł57 m² 45,94 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przepięknego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bloku zaledwie 100 metrów od przystanku tramwajowego Łacina. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do odbioru klucze To doskonała inwestycja dla tych, którzy poszukują komfortowego i atrakcyjnego miejsca do życia lub rozważają ulokowanie swojego kapitału. Na sprzedaż zgrabne 2 pokoje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

385 000 zł38 m² 10 131,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kontakt: szanowni Państwo. W naszej ofercie mieszkań dostępnych, mamy do zaoferowania zlokalizowane na poznańskich Ratajach mieszkanie o powierzchni niespełna 38 m2. Osiedle Piastowskie, 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

450 413 zł37 m² 12 222,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji: inwestycja znajduje się na Starołęce, jest to dzielnica położona w wschodniej części Poznania w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Marzy Ci się nieruchomość położona w zielonej, malowniczej okolicy, ale z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej? bingo! Serdecznie polecam na wynajem lokal gotowy do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Junikowo,Poznań

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe do odbioru klucze Na sprzedaż zgrabne 2 pokoje 36m na poznańskim Grunwaldzie - Junikowie! Zielona okolica, blisko komunikacja, tereny spacerowe. Klucze gotowe do odbioru już dziś! - zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jeżyce,Poznań

389 000 zł41 m² 9 487,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w kamienicy przy ul. Św. Wawrzyńca na poznańskich Jeżycach. Na powierzchnię 41m2 składają się: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Starołęka,Poznań

522 830 zł46 m² 11 478,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji: inwestycja znajduje się na Starołęce, jest to dzielnica położona nas wschodnim brzegiem Warty z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

423 859 zł34 m² 12 622,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

457 930 zł42 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper! bez podatku pcc 2%! Polecam do zakupu mieszkanie dwupokojowe na nowym osiedlu na Winogradach. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij