dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 221 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

479 000 zł65 m² 7 324,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! super lokalizacja, przy ul. Głogowskiej! Ul. Chłodna, duże 2 pokoje (65m2), układ niezależny, wysoki parter, dwustronne - do generalnego remontu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

549 875 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Zapraszam do zakupu urokliwego mieszkania w sercu poznańskiej dzielnicy Jeżyce, przy ul. Jackowskiego 27. Mieszkanie o powierzchni 43,99 m2 znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sczanieckiej

Grunwald,Poznań

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam 2 pok mieszkanie w zamknietym, chronionym obiekcie * Atanera*. Naroznik ul.Kasprzaka a ul.Sczanieckiej 8 Blisko parku Kasprowicza , blisko Głogowskiej do tramwaju 2 min pieszo, autobus przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

444 381 zł40 m² 11 046 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,23m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lecha

Lecha,Poznań

569 000 zł49 m² 11 659,80 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, które trafiło w ostatnim czasie do mojej oferty. Jest to mieszkanie 2-pokojowe mieszczące się w sercu Osiedla Lecha w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

463 464 zł39 m² 11 802 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,27m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

477 077 zł43 m² 11 046 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

464 742 zł39 m² 11 886 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,10m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

425 000 zł32 m² 13 207 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry! Mam na imię , jestem Specjalistą ds. Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morzyczańska

Nowe Miasto,Poznań

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na Nowym Mieście tuż przy parku! Na wynajem dwupokojowe, klimatyzowane mieszkanie z oddzielną kuchnią i przestronnym tarasem z widokiem na park. Lokal zupełnie nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

680 000 zł43 m² 15 977,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,56 m2 w nowej, luksusowej inwestycji, usytuowane w sercu Poznania. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

2 300 zł46 m² 49,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie W nowszym kompleksie budynków na podolanach! W pełni urządzone, wysoki standard! atrakcyjna lokalizacja! niskie opłaty administracyjne! dostępne od zaraz! Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

519 500 zł36 m² 14 430,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy piękne mieszkanie dwupokojowe z tarasem, usytuowana jest w samym centrum Poznania. W najbliższej okolicy inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej - tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polanka

Malta,Poznań

667 000 zł59 m² 11 349,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W standardzie rolety zewnętrzne i ogrzewanie podłogowe w łazience. Nowe, przy jeziorze Malta z możliwość zaaranżowania trzeciego pokoju! bez prowizji i podatku pcc. Cena: 667 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

554 000 zł49 m² 11 352,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne Mieszkanie na Piątkowie, osiedle Jana III Sobieskiego - Idealne dla Rodziny Opis Mieszkania: z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż piękne, zadbane dwupokojowe mieszkanie na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

433 375 zł37 m² 11 653 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 3 pokoje 37,19 m2 z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polanka

Polanka,Poznań

505 000 zł42 m² 11 938,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Dziś mam przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość znajdującą się parterze niskiego bloku na Polance, w najlepszej okolicy dla studentów Politechniki czy awf, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Dębiec,Poznań

459 000 zł36 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Orzechowej. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

425 000 zł37 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowoczesnej inwestycji, (oferta biura sprzedaży dewelopera). Zakup bez pcc i prowizji! Dlaczego my? - Rabaty na wybrane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

449 671 zł40 m² 11 177,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stary Rynek,Poznań

419 000 zł37 m² 11 290,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Strzeleckiej 19, w bardzo bliskim sąsiedztwie ulicy Półwiejskiej i Starego Rynku. Idealna propozycja inwestycyjna pod krótki lub długi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

499 000 zł50 m² 10 080,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, ustawnego oraz niezależnym układem ? Marzy Ci się balkon, na którym można pić pyszną kawę z rana? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Link youtube do spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

499 000 zł52 m² 9 648,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkanie w kamienicy, przy ul. Głogowskiej, w samym centrum Poznania. Mieszkanie o powierzchni 51,72 m2, położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

455 523 zł43 m² 10 668 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Winogrady,Poznań

558 000 zł44 m² 12 681,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie, położone na poznańskich Winogradach, przy ul. Ks. Mieszka I. Mieszkanie ma funkcjonalny układ. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unii Lubelskiej

Nowe Miasto,Poznań

409 273 zł34 m² 12 188 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania słoneczne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe w świetnej lokalizacji! W skład prezentowanej nieruchomości wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokra

Stare Miasto,Poznań

1 299 zł39 m² 33,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem kompaktowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w samym sercu Poznania, przy ul. Mokrej , niespełna 50 metrów od płyty Poznańskiego rynku. Mieszkanie o powierzchni 39m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerzawska

Marcelin,Poznań

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dominanta Nieruchomości tel Do wynajęcia luksusowe mieszkanie, wyposażone i urządzone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane,z przestronnym tarasem, położne przy ulicy Świerzawskiej 4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Na sprzedaż dwa pokoje na poznańskim Grunwaldzie - Junikowo! 2 miejsca postojowe W hali W cenie mieszkania! - zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Malta,Poznań

667 039 zł59 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,77m2 oferowane w ramach dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej, w bliskiej okolicy jeziora Malta. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, oferowane w ramach kameralnej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Ogromną zaletą inwestycji jest stylowy projekt z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

299 000 zł30 m² 10 135,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz ustawnego, przytulnego mieszkania w zielonej okolicy? A może chcesz ulokować swoje oszczędności i poszukujesz nieruchmości pod inwestycje? bingo! Gorąco polecam słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Firlika

Podolany,Poznań

620 000 zł51 m² 12 057,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż pięknie wykończone i gotowe do wprowadzenia mieszkanie na poznańskich Podolanach! Kameralny dwupiętrowy budynek, przy ul. Franciszka Firlika, zamknięte osiedle. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

315 000 zł29 m² 10 725,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

499 000 zł58 m² 8 667,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opis: polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 57,54 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

474 312 zł40 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Skorzystaj Z okazji zakupu 2-pkojowego mieszkania wygodnego i nowoczesnego z możliwością maksymalnego wykorzystania każdego m2, a także idealnego zarówno jako miejsce do życia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

521 500 zł36 m² 14 287,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy przestronne, słoneczne mieszkanie od strony południowej, położone na I piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest gotowe, ma wyszpachlowane ściany i sufity, pomalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego 2 pokojowego mieszkania w oficynie kamienicy (powierzchnia użytkowa 45m2) zlokalizowanego w samym Centrum Poznania przy ulicy Ratajczaka 25. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opieńskiego

Piątkowo,Poznań

2 000 zł56 m² 36,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia mieszkanie położone na Piątkowie przy ulicy Opieńskiego 4. Lokal znajduje sie na 3-cim pietrze w niskim bloku z 2008r z windą. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Engeströma

Ogrody,Poznań

399 000 zł37 m² 10 877,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, położonego na Ogrodach przy ulicy Engestroma. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie spokój, szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

584 000 zł55 m² 10 688,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie do wprowadzenia, 2 pokoje W układzie niezależnym - kamienica na wildzie, ul. Fabryczna 36 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54,64 m2 położone na 3. piętrze zabytkowej.