dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 219 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

464 999 zł38 m² 12 156,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proszę dzwonić - jestem dostępny codziennie od 8:00 do 22:00. Zakup bez podatku pcc i prowizji. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, starannie zaprojektowana w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

2 450 zł39 m² 62,48 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* najem okazjonalny ** umowa na min. 12 miesięcy *** wymagane ubezpieczenie oc najemcy **** wynajmujący nie akceptują zwierząt A T U T Y Nowa inwestycja dewelopera Ataner przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

435 000 zł51 m² 8 496,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Rezerwacja! Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w jednej najbardziej znanych oraz atrakcyjnej dzielnicy Poznania jaką jest Grunwald. Oferta kierowana jest do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Rynek

Stary Rynek,Poznań

899 000 zł45 m² 20 156,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Stary Rynek - płyta Starego Rynku widok na płytę Starego Rynku! wyjątkowe dwa pokoje , położone na II piętrze kamienicy , rewelacyjny widok na Stary Rynek , 44,6 m2 pełna własność plus udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

440 000 zł49 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Rataj, osiedle Orła Białego w Poznaniu. Podstawowe informacje: - 48,8m2 - 2 niezależne pokoje - jasna, oddzielna kuchnia z oknem - 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogorzelska

Grunwald,Poznań

549 000 zł53 m² 10 378,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 2 pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, dzielnica Grunwald,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sczanieckiej

Łazarz,Poznań

2 600 zł49 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę wynajmu 2-pokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania na poznańskim Łazarzu. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2007 roku, wybudowanym przez dewelopera Ataner, na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osinowa

Dębiec,Poznań

389 000 zł44 m² 8 828,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta zarezerwowana! Oferta dostępna tylko u mnie! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę dwupokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Dębcu przy ulicy Osinowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

700 000 zł50 m² 13 861,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowa okazja! Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 50,5 m , usytuowane w doskonałej lokalizacji przy ulicy Mylnej - idealne zarówno na własne cele mieszkaniowe, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

570 486 zł46 m² 12 505,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,62 m2 w promocyjnej cenie! Mieszkanie oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

426 000 zł36 m² 11 926,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak pcc Zakup od dewelopera Mieszkanie 2 pokojowe z dużym ogródkiem zlokalizowane na poznańskich Naramowicach Dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Marcelin,Poznań

499 805 zł42 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wspólny taras dla wszystkich mieszkańców! Idealne dla tych, którzy cenią jakość, estetykę i funkcjonalność. Kupuj bez ukrytych kosztów! Skorzystaj z promocyjnej ceny liczba mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

445 653 zł38 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bez prowizji, bez pcc! Zadzwoń i umów na prezentację! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pileckiego

Strzeszyn,Poznań

565 000 zł38 m² 14 675 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo polecam na sprzedaż przepięknie wykończone 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,48 m2. Nieruchomość mieści się przy ulicy Witolda Pileckiego na poznańskim Strzeszynie, na.