dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górki

Górczyn,Poznań

2 500 zł43 m² 58,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokoje, 43 m2, ul. Górki, górczyn Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Górki w Poznaniu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swoboda

Grunwald,Poznań

365 000 zł37 m² 9 918,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie 2 pokojowe w Poznaniu na Swobodzie, najważniejsze cechy: 2 pokoje z osobną kuchnią Gotowe do zamieszkania Spokojna okolica 2 pokoje z osobną kuchnią Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzeczańska

Rataje,Poznań

520 000 zł41 m² 12 776 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

! oferta dostępna tylko U nas! Mam do zaoferowania nieruchomość, która idealnie wpisuje się w potrzeby osób ceniących nowoczesność, komfort i bezpieczeństwo. Jest to przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Starołęka,Poznań

369 000 zł38 m² 9 790,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem 37,69m 2 1 piętro 2 pokoje Przystanek tramwajowy -1 min Park Rataje - 23 min Szpital i przychodnia-4 min Mieszkania blisko Wartostrady Tereny Zielone Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławskiej-Lipczyńskiej

Strzeszynek,Poznań

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz komfortowego apartamentu, gdzie od pierwszej minuty poczujesz się jak we własnym domu? Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem 2-pokojowego mieszkania na terenie nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Starołęka,Poznań

369 000 zł38 m² 9 790,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem 37,69m 2 2 pokoje Przystanek tramwajowy -1 min Park Rataje - 23 min Szpital i przychodnia-4 min Mieszkania blisko Wartostrady Tereny Zielone Idealne pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

429 000 zł37 m² 11 594,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie kwalifikuje się do kredytu 2%. Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Wawrzyniaka, o dokładnej powierzchni 37 m2, idealne dla singla lub młodej pary. Jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O.O poleca na wynajem, piękne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,95 m2 znajdujące się na 1 piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Reduta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Górczynek

Górczynek,Poznań

449 643 zł42 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich poleca na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycję - nowy budynek, 2 pokoje, blisko tramwaju. Kameralne i innowacyjne osiedle powstaje na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja - Piątkowo- os. Bolesława Chrobrego 24 -idealne miejsce do mieszkania. Polecam do wynajęcia w nowszym bloku (2006) z windą, bardzo ładne, komfortowe, jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

416 516 zł37 m² 11 303 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

900 000 zł61 m² 14 732 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentuję Państwu piękne nowe dwupokojowe mieszkanie kompletnie urządzone i gotowe do wprowadzenia! Zaaranżowane wg autorskiego projektu architektów Mussi Concept Studio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

449 000 zł51 m² 8 803,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego w świetnej lokalizacji na poznańskim Łazarzu. Kamienica została zbudowana w 1938 roku i do dzisiaj cieszy oko jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

2 300 zł47 m² 49,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Winogrady pokoje oddzielna kuchnia chronione osiedle (ataner) u zbiegu serbskiej/naramowickiej wystawa południowa na dziedziniec osiedla świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej, obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Malta,Poznań

564 000 zł52 m² 10 819,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania 2 pokojowe na inwestycji! skorzystaj przed podwyżką cen! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z ogrodem, o powierzchni 52,13 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

385 571 zł47 m² 8 143 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Zamieszkaj w doskonałej lokalizacji, w której cała Twoja rodzina będzie wiodła komfortowe życie. Ten 2-pokojowy apartament o powierzchni aż 47,35 m2 zapewni Wam wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rolna

Wilda,Poznań

479 000 zł48 m² 9 890,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż bardzo funkcjonalne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe [ w układzie niezależnym] położone w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części wildy - przy ul. Rolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

525 000 zł48 m² 11 015,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wygodne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w gotowym bloku. Zakup bez pcc i prowizji! Atuty: - przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, - industrialny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

2 400 zł43 m² 56,09 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania w inwestycji Park Podolany - przy ulicy Jasielskiej. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Rataje,Poznań

469 000 zł43 m² 10 983,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atrakcyjne / nowoczesne / garaż/ lokalizacja Lokalizacja: poznań, ul. Warszawska Rodzaj nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe Powierzchnia: 42,70 m2 Piętro: wysoki parter Cena: do uzgodnienia Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

398 000 zł62 m² 6 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Szukasz przestronnego mieszkania dla siebie i rodziny? Cenisz sobie spokój, jednocześnie zależy Ci na dobrym i szybkim dostępie do centrum? Świetnie, to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

394 498 zł34 m² 11 748 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Raszyn,Poznań

440 000 zł43 m² 10 232,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zamieszkaj na poznańskim grunwaldzie I korzystaj na co dzień Z wszelkich udogodnień jakie oferuje jego okolica! Dzień dobry, mam na imię Zuzia i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Główna,Poznań

2 299 zł40 m² 57,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Do wynajęcia oferuje nowe mieszkanie z roku 2018 o powierzchni 40m2 składające się z: a) sypialni 8m2 b) dużego pokoju 20m2 z drzwiami przesuwnymi umożliwiającymi wydzielenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

499 000 zł46 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania, znajdującego się w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji - niedaleko ronda Rataje. Mieszkanie o powierzchni 45,6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

618 800 zł48 m² 12 918,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - 47,90 m2, wilda, 618 800 zł Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego oraz funkcjonalnego 2 pokojowego mieszkania o metrażu 47,90 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

319 000 zł43 m² 7 418,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego w kamienicy na Jeżycach - skrzyżowanie przy ulicy Poznańskiej Mieszkanie o powierzchnię 43 m2 na którą to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki

Stare Miasto,Poznań

999 999 zł82 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Kontakt: serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem świetnie zlokalizowanego, umeblowanego apartamentu, zlokalizowanego w Centrum Poznania, (5 min od Galerii handlowej Stary Browar).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Starołęka,Poznań

425 600 zł38 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle na terenie Zespołu Dworsko-Folwarcznego! Nowoczesna architektura połączona z klimatem Folwarku! Super lokalizacja - wspaniałe tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Jeżyce,Poznań

2 500 zł49 m² 51,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gwarancja bezpiecznej transakcji - ofertę prowadzi licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Licencja nr 9386 (wydana przez Ministra Infrastruktury dnia 23 września 2008 roku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

410 000 zł42 m² 9 715,64 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszam do kontaktu! Opiekun oferty: tel. Dzień dobry! Mam na imię i z powodzeniem działam na rynku nieruchomości. Z chęcią pomogę również Tobie w bezpiecznym zakupie bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

655 000 zł48 m² 13 577,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

0% prowizji! uwaga: mieszkanie jest w trakcie remontu i w takim stanie zostanie sprzedane, bez wyposażenia (bez ruchomości, kuchnia i łazienka jak najbardziej będzie wykończona) widocznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Łazarz,Poznań

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta tylko u nas! 0% prowizji! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego na Łazarzu - Ułańska. Mieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym w latach 50 na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przepiórcza

Junikowo,Poznań

1 700 zł45 m² 37,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Poznaniu (dzielnica Grunwald), zlokalizowane przy ulicy Przepiórczej 19. Lokal usytuowany na I piętrze dwupiętrowego budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

499 000 zł46 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam ogromną przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na 1 piętrze w wysokim bloku wybudowanym w 1975 roku na cieszących się dobrą sławą Ratajach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

379 000 zł46 m² 8 311 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na VIII piętrze w wysokim 10-piętrowym bloku przy ul. Palacza na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 45m2 składają się: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

473 660 zł43 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje z dużym balkonem od developera - idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Dodatkowo oferujemy: - bezpłatne konsultacje z ekspertem kredytowym - kredyt 2% - Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałkowskiego

Jeżyce,Poznań

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem umeblowane mieszkanie 2 pokojowe w 6 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Strzałkowskiego na poznańskich Jeżycach. Lokal mieszkalny o powierzchni ok 38m2 położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

1 950 zł53 m² 36,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: tel. Drodzy Najemcy - lokal nie jest dedykowany obcokrajowcom, nie jest też zwierzolubny. Budynek typu plomba z 2000r. Mieszkanie na I piętrze z balkonem. Dwa niezależne, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

393 667 zł34 m² 11 616 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja, ale posiadamy podobne apartamenty w innych inwestycjach. Szukasz apartamentu, który zapewni Ci poczucie luksusu i pozwoli na wygodne życie codzienne? Jeśli tak, to ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielawy

Stare Miasto,Poznań

377 037 zł35 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis Sprzedam funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z tarasem na prędko rozwijającej się dzielnicy Naramowice. Wokół nowoczesnego osiedla znajdują liczne sklepy, piekarnia, siłownia, przedszkola,.