dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 220 ogłoszeń

Rynek pierwotny

467 000 zł42,29 m² 11 042,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe miasto/rataje ul. Wagrowska/unii Lubelskiej Doskonała lokalizacja! brak podatku pcc bez prowizji Mieszkanie od dewelopera mieszkanie 2 pokojowe (42,29m2) 1 piętro w bloku 8 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

| zbudowane w 2007 przez Spółdzielnię Mieszkaniową Grunwald. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, poznań, grunwald, ul. Grunwaldzka 224 Znakomite położenie komunikacyjne: 150 m od budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 895 zł41,35 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Grottgera 16 - wyjątkowa i niepowtarzalna inwestycja rewitalizacji secesyjnej kamienicy z początku XX wieku. Ta wyszukana nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 671 zł41,17 m² 12 112,48 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfortowe 2 pokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy Winogrady w Poznaniu. Dostępne kilka innych układów, metraży i pięter! Ostatnie dostępne mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

439 000 zł42,80 m² 10 257,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie 2pokojowe, położone w dzielnicy Grunwald, na II-gim piętrze w niskim bloku, doskonale skomunikowane szkoły, przedszkola, centra handlowe, linie tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 755 zł50,27 m² 13 541,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł65,80 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz przestronnego mieszkania dwupoziomowego w zadbanej, odświeżonej kamienicy? To oferta, która naprawdę się wyróżnia! To słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł42,60 m² 59,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dominanta Nieruchomości telefon kontaktowy   Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, wyposażone i urządzone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane. Mieszkanie jasne, słoneczne. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł60,50 m² 16 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i ustawne 2-pokojowie mieszkanie w kompleksie z 2009 roku wybudowanym przez firmę Ronson. #lokalizacja# Stare Miasto / ul. Kazimierza Wielkiego. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 773 zł36,66 m² 12 186,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dlaczego jasielska to świetna decyzja? Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł86 m² 45,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 86 m , willa miejska, ul. Iłłakowiczówny, grunwald/łazarz Do wynajęcia wyjątkowy, elegancki i stylowy apartament o powierzchni 86 m , położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł36,70 m² 46,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zielony Dębiec | mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia Mieszkanie do wynajęcia zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,7 m2, znajdujące się na 3.piętrze niskiego bloku na poznańskim Dębcu ,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,80 m² 9 221,31 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,8 m , położone na 4. piętrze w wieżowcu na os. Rusa. Na powierzchnie 48,8m2 składają się : > salon z balkonem >.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 940 zł51,20 m² 13 826,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna willa miejska - wyjątkowe mieszkanie w zielonej części Poznania! pcc 0% | Prowizja 0% Jeśli szukasz mieszkania, które łączy spokój, naturę i szybki dostęp do centrum - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł47 m² 11 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie usytuowane na II piętrze, w IV piętrowym bloku z cegły, przy ul. Raszyńskiej, na kameralnym, zadbanym osiedlu. Pomiędzy budynkami zachowana odległość wystarczająca do swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

653 220 zł34,38 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. Projekt obejmuje odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł72,20 m² 10 373,96 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 72,2 m , położona przy ul. Wierzbowej w Poznaniu - w lokalizacji, która łączy ścisłe centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Modena by cordia: zamieszkaj W rytmie stylowych jeżyc Prestiż, historia i stuletnie platany za oknem. Odkryj apartament, który redefiniuje pojęcie miejskiego komfortu. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

545 375 zł43,63 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1826

Mieszkanie z charakterem I duże okna z widokiem na ulicę Garbary | Odrestaurowana kamienica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,63 m , położone w kameralnej, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37,20 m² 69,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 37,2 m - ul. Główna 33, poznań (nowe Miasto) Do wynajęcia stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,2 m , położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł43,70 m² 12 700,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zamieszkaj na zielonych Ratajach - 44m komfortu z loggią i świetną komunikacją! Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, doskonałą lokalizację i bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43,70 m² 11 418,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Nie pobieramy prowizji od strony Kupującej! osa Nieruchomości zaprasza na prezentację 2-pokojowego mieszkania z widokiem na zielony skwer zlokalizowanego na 3 piętrze bloku w Poznaniu na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49 m² 16 306 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Unikatowy apartament w sercu Poznania wysoki standard, gotowy do wprowadzenia Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością przy ul. Rybaki 1. To propozycja dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł18,06 m² 17 663,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Uwaga: lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42 m² 10 690,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 41,20m , znajdujące się na 3 piętrze w 10-piętrowego bloku na Os.Lecha z uregulowanym gruntem Wymieniona cała.

Szczegóły ogłoszenia

371 000 zł35 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Wildzie, 2 pokoje! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35 m2 przy ulicy Umińskiego na Wildzie. Mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy, okna od dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sołacz ok. Uniwersytetu Przyrodniczego do wynajęcia ładne mieszkanie 2 pokoje z balkonem, kuchnia niezależna z oknem. Mieszkanie jest częściowo umeblowana w sąsiedztwie: uczelnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w VILLI grunwald- ul. Budziszyńska. Lokalizacja Apartamentowiec "villa Grunwald" usytuowano w spokojnej części ul. Budziszyńskiej, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 801 zł53,97 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest -jasne, dobrze zaprojektowane i gotowe do wprowadzenia od zaraz, warto zobaczyć tą ofertę. -salon z aneksem kuchennym, sypialnia mają dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł50,45 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem najmu sprzedaży jest nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem na Os. Nowe Ogrody przy ul. Meissnera w Poznaniu. Na ponad 50 m składają się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł48,79 m² 18 241,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż eleganckie, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o pow. 48,79 m2 , połozone w jednej z najbardziej pożądanych części Poznania, przy ul. Ku Cytadeli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł41 m² 13 170,73 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39,89 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania o powierzchni ok. 40 m , zlokalizowanego w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł105 m² 10 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe mieszkanie - studio, na strzeżonym I chronionym osiedlu blisko jeziora maltańskiego Dwupoziomowy apartament | Taras | Klimatyzacja | Kameralne osiedle | Wysokość salonu do 5 m *****.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł39 m² 13 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łóżka wybiec na trasę? A może masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,15 m² 12 067,87 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. całkowitej 47,15 m2 na 5 piętrze przy ul. Wilczak 15 w bloku z 2015 r. z windą. Do mieszkania przynależy wygodna komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł57 m² 17 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

*Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam apartament w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie. Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum Poznania (chwaliszewo) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 099 zł40,95 m² 12 114,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,95m2 znajdujące się na 2. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 500 zł42,84 m² 11 776,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Both Polish and English below Nowe 2-pokojowe mieszkanie na Naramowicach poleca się na sprzedaż Naramowice są jedną z najmłodszych, najszybciej rozwijających się i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł100,77 m² 18 844,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament na ostatnim piętrze | 100 M | możliwe 2 sypialnie | świetlik dachowy | taras W projekcie Biuro nieruchomosci Immo House poleca na sprzedaż przestronny apartament na ostatnim - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 739 zł50,27 m² 13 302,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 50,27 m2 na 6 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.