dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Grunwald,Poznań

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w niskim X-piętrowym bloku przy ul Poranek na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 47m2 składają się: - salon - pokój 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

438 000 zł48 m² 9 055,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe niedaleko lasku Marcelińskiego Mieszkanie bez żadnych prowizji! 5 min od King Cross Marcelin. W okolicy tereny rekreacyjne, szkoły. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

347 000 zł38 m² 9 107,61 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w wysokim XII-piętrowym bloku z windą na os. Kosmonautów na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 38,10m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowska

Winogrady,Poznań

440 000 zł42 m² 10 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poznań, winogrady, ul. Michałowska. Polecam do zakupu mieszkanie mieszczące się w niskim ładnym bloku na pierwszym piętrze, składające się z dwóch niezależnych pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Luboińskiej

Chartowo,Poznań

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecam na sprzedaż piękne mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2019 r. Mieszkania znajduje się w inwestycji Biała Góra Dymka 214. Jest znakomicie zlokalizowana, po prawej stronie Warty, nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

390 000 zł32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na V piętrze w VI piętrowym bloku przy ul. Katowickiej (osiedle Art Malta) na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 32,5m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

2 280 zł40 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, mam na imię. Pomogę Państwu bezpiecznie kupić nieruchomości. Działam na rynku kilka lat, zamknęłam wiele transakcji i dzięki temu dobrze Wam doradzę :) Mieszkanie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamotulska

Grunwald,Poznań

339 000 zł35 m² 9 576 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Szamotulskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Władysława Jagiełły

Władysława Jagiełły,Poznań

449 000 zł53 m² 8 440 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Piątkowie na os. Władysława Jagiełły. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku, oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

415 000 zł44 m² 9 346,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na II piętrze w niskim bloku przy ul. Naramowickiej. Na powierzchnię 44,40m2 składają się: - salon z dużym balkonem 18 m2 - sypialnia 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: bardzo ładne dwupokojowe, umeblowane mieszkanie przy ul. Promienistej Duży balkon! pierwsze piętro, winda. Budynek 15-letni. Pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchennym. Osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla maks. 2 osób. Polecam bardzo ładne, niemal nowe 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej na ul. Karpia, blisko pięknych nadwarciańskich terenów zielonych, 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Stare Miasto,Poznań

382 000 zł48 m² 7 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty do 05.01.2023 R.! Polecamy urządzone, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, znajdujące się w samym centrum Poznania - ulica Gwarna. W skład mieszkania wchodzą : dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

421 000 zł53 m² 7 894,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow. 53,33m2 położone na Grunwaldzie przy ul. Marcelińskiej. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Naramowice,Poznań

329 904 zł32 m² 10 235,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! 2 miejsca postojowe gratis. Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

500 000 zł45 m² 11 037,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 45,3m2, znajdujące się w inwestycji Bamberski Dwór przy ul. Kościelnej na poznańskich Jeżycach. Lokal składa się z pokoju dziennego, otwartego na aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lecha

Rataje,Poznań

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam do kupna niesamowity widok na panoramę Poznania, a mieszkanie o pow. 49 m2, na 15 piętrze 16-piętrowego bloku na os. Lecha. otrzymujesz w cenie widoku :) Mieszkanie 2 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Marcelin,Poznań

570 000 zł48 m² 11 949,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz stylowego wnętrza? Chcesz wprowadzić się do mieszkania z walizką, bez konieczności robienia remontów i dodatkowych nakładów finansowych? Chciałbyś mieszkać w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

1 550 zł61 m² 25,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. Poleca na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2. Na 61 m2 składa się: - sypialna - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piątkowska

Jeżyce,Poznań

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią w nowym budownictwie (ataner) w bardzo dobrej lokalizacji. Ul Piątkowska 84 D , osiedle zamknięte z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bóżnicza

Stare Miasto,Poznań

644 000 zł42 m² 15 267,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam apartament w nowoczesnym budynku Atanera, który prezentuje najwyższy standard wykończenia. Mieszkanie jest wyposażone, co pozwala przyszłemu właścicielowi wprowadzić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymka

Nowe Miasto,Poznań

408 030 zł41 m² 10 025,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 40,7 m2 położone na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku. Osiedle strzeżone i zamknięte. 2 min do rezerwatu maltańskiego 3 min na przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

408 030 zł41 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 40,60 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husarska

Grunwald,Poznań

445 000 zł51 m² 8 725,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kup to mieszkanie na kredyt hipoteczny bez wkładu własnego! Skorzystaj z programu rządowego "mieszkanie bez wkładu własnego" - więcej informacji udzielimy telefonicznie Szukasz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Garbary

Garbary,Poznań

2 200 zł31 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne i przytulne 2pok/31,23 m2 w kamienicy z 1950 roku, stare Miasto, poznań. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze 5 piętrowej kamienicy Good Mood :) w centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wilda,Poznań

468 369 zł47 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe w Centrum Poznania W okolicy Rynku Wildeckiego, 5 min od Starego Browaru oraz Avenidy. Pierwsze (z pięciu) piętro w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Naramowice,Poznań

309 310 zł35 m² 8 901 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Do wybranych mieszkań miejsce postojowe gratis. Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - Pakiet Home Smart -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

551 490 zł59 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Łazarzu przy ul. Głogowskiej. Bez pcc! Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Lokal mieszkalny znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

255 000 zł30 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dzień dobry, mam na imię i jestem Expertem ds. nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom transakcji pomagam moim klientom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

375 390 zł39 m² 9 675 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Promocja! Miejsce postojowe gratis. Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Ratajach. Zakup bez pcc i prowizji! Inwestycja gotowa, oddana do użytkowania. Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

368 000 zł45 m² 8 177,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45m2 położone na I piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły przy ul. Polnej. Powierzchnie pokoi to 20 i 13m2. Z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów II Wojny Światowej

Rataje,Poznań

380 000 zł44 m² 8 591,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam, tutaj , jestem Starszym Specjalistą ds. Nieruchomości i współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

340 000 zł53 m² 6 387,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,23 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spychalskiego

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł61 m² 8 166,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dostępną tylko w fms nieruchomości Mieszkanie posiada ponad 61 m2 powierzchni na które składają się: -salon -sypialnia -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Wilda,Poznań

518 295 zł48 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronny apartament 2 pokojowy o powierzchni 47,55 m2 na 4 piętrze na Wildzie. Powierzchnie - hol 4,51 m2 - łazienka 5,29 m2 - salon Z aneksem kuchennym 24,03 m2 - sypialnia 13,72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

372 556 zł38 m² 9 889,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 37,67 m2 na położonym wśród zieleni Osiedlu w Poznaniu. 10 minut Politechnika Poznańska 3 minuty przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

2 350 zł52 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje Sp. z o. o. poleca na wynajem nowoczesne mieszkanie położone w niskim apartamentowcu, na poznańskim Grunwaldzie. Lokal znajduje się w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Strzeszynek

Strzeszynek,Poznań

435 000 zł42 m² 10 281,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy malowniczo położone osiedle na Strzeszynie przy jeziorze Rusałka. - niska zabudowa budynków - 4 piętra -5 min do przystanku autobusowego - sklep Lidl i Biedronka - stacja kolejowa 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

545 000 zł74 m² 7 364,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Posiadamdo sprzedaży mieszkanie położone na Starym Mieście, na Piątkowie,na os. Bolesława Chrobrego. 7 piętro w desce, winda. Powierzchniamieszkania 74m2 + korytarzyk przed mieszkaniem ok. 3,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

340 000 zł51 m² 6 729 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. 28 czerwca 1956r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Jana III Sobieskiego,Poznań

480 000 zł50 m² 9 696,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie świeżo po remoncie na os. Jana III Sobieskiego tuż przy pętli pestki. Dlaczego warto rozważyć zakupu tego mieszkania? 1) Bliski dostęp do zajezdni szybkiego tramwaju czy.