dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

420 000 zł38 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 11 piętrze w 12 piętrowym bloku na osiedlu Kosmonautów na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 38,10m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sczanieckiej

Łazarz,Poznań

529 000 zł54 m² 9 796,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na V piętrze w klimatycznej kamienicy z cegły przy ul. Sczanieckiej na poznańskim Łazarzu. Na powierzchnie użytkową mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jeżyce,Poznań

570 000 zł34 m² 16 764 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w samym centrum Jeżyc, poznań Nowa inwestycja zrealizowana przez renomowanego dewelopera robyg pod nazwą Stacja Jeżyce oferuje komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- r E Z E R W A C J A - Do wynajęcia nowy apartament na poznańskich Jeżycach dla singla lub pary. Wirtualny spacer + film, zajrzyj poniżej. Nowy budynek z 2021r.! apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

569 687 zł50 m² 11 330,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

645 000 zł42 m² 15 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy Poznańskiego Junikowa. To kameralne osiedle, tuż obok potoku Junikowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ratajczaka

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł46 m² 43,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w sercu miasta - czeka na Ciebie! 2 pokojowe mieszkanie - w centrum Poznania - tuż przy starym browarze Mieszkanie idealne dla singla, studentów, pary, dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

458 980 zł38 m² 12 239,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogródkiem w atrakcyjnej lokalizacji. Miejsce postojowe w promocji. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekary

Piekary,Poznań

349 000 zł45 m² 7 738,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnej przestrzeni w centrum miasta, która będzie zarówno komfortowym miejscem do życia, jak i świetną inwestycją? Mieszkanie LM11 to 45,10 m przytulnej, funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Marcelin,Poznań

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam Państwu do wynajęcia, zupełnie nowe, kompletnie urządzone i umeblowane mieszkanie w nowym kompleksie Marcelin - Grunwald, wybudowanym przez Firmę Ataner. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

459 000 zł58 m² 7 972,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 57,54 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

530 000 zł50 m² 10 495 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,5 m2. 2 piętro, ul, sarmacka. Lokal składa się z otwartej kuchni wraz z jadalnia (14 m2), 2 oddzielnych pokoi (15, 13m2),łazienki z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saperska

Łęgi Dębińskie,Poznań

549 000 zł46 m² 11 839,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podlaska

Sołacz,Poznań

5 600 zł69 m² 81,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia komfortowy i elegancki apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w mieście - na Sołaczu przy ul. Podlaskiej.Ville Sołackie to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Zalety nieruchomości : Ogrzewanie podłogowe w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 600 zł43 m² 60,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Esencja przy ul. Garbary. Esencja znajduje się pobliżu Warty, w sąsiedztwie największego poznańskiego parku Cytadela oraz rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Starołęka,Poznań

413 021 zł39 m² 10 620,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio bez prowizji bez pcc 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Poznaniu - Starołęka | Okazyjna cena! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Jeżyce,Poznań

638 000 zł53 m² 11 992,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie w centrum Jeżyc Mieszkanie 53,2m2 2 pokoje z osobną kuchnią, balkonem i piwnicą 3 piętro w niskiej "plombie" centrum Jeżyc- ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piątkowska

Winiary,Poznań

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem położonym na poznańskich Winiarach, ul. Piątkowska 103, mieszkanie położone na 1 piętrze -5- piętrowego budynku, z windą. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głuszyna

Piotrowo,Poznań

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę mieszkanie dwupokojowe 40 m2 na ulicy Głuszyna w Poznaniu (za Starołęką) po całkowitym remoncie z nowym wyposażeniem i umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

446 900 zł40 m² 11 172,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

449 655 zł39 m² 11 622 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z rabatem - gotowe do odbioru. Miejsce postojowe w promocji. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się ofertą mieszkania na wynajem na poznańskich Jeżycach, ul. Jeżycka 39 Do wynajęcia nowoczesny apartament w centrum miasta - Jeżyce, ul. Jeżycka!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

498 000 zł30 m² 16 392,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji Komfortowa kawalerka zlokalizowana w Centrum miasta, a dokładniej przy ul. Garbary Oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze, 6 piętrowej kamienicy. Na metraż (30,38 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

422 884 zł39 m² 10 882,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia uwaga bez : pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nieruchomość znajduje się w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

276 570 zł44 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal w stylu loftowym doprowadzony do stanu deweloperskiego, zlokalizowany w tętniącej życiem dzielnicy. Lokal zaprojektowano z dbałością o komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

459 000 zł46 m² 9 978,26 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 46 m2 2 pokoje - Os. Wichrowe Wzgórze. Lokal sklada się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni , łazienki z wanną i przedpokoju. Pokoje bardzo ustawne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Jeżyce,Poznań

623 677 zł50 m² 12 394,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe komfortowe mieszkanie, poznań Jeżyce. Zadzwoń i zapytaj o dostępność i możliwy rabat. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Brak podatku pcc! Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

468 844 zł41 m² 11 388 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

430 000 zł40 m² 10 736,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w tym roku! Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 40,05 składające się z 2 pokoi, łazienki i otwartej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

3 000 zł49 m² 61,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne nowe mieszkanie o wysokim standardzie na zamkniętym osiedlu, wykończone z dbałością o każdy detal przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Jednym z wyróżników.