dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Poznań - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michała

Malta,Poznań

640 000 zł52 m² 12 284,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 52,1 m , położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Poznania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morawskiego

Łazarz,Poznań

800 000 zł61 m² 13 114,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką lokatorską | Łazarz, ul. Morawskiego | przy Parku Kasprowicza Są miejsca w mieście, gdzie codzienność ma spokojniejszy rytm. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, oferowane w ramach kameralnej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Ogromną zaletą inwestycji jest stylowy projekt z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grunwald,Poznań

2 400 zł39 m² 61,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, wyremontowane mieszkanie dwupokojowe w zielonej dzielnicy Poznania. Świetna lokalizacja z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, oraz terenami zielonymi. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

505 200 zł43 m² 11 873,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowej i funkcjonalnej inwestycji, z dogodnym dojazdem do centrum Poznania? Zlokalizowanej wśród nadwarciańskich terenów, ale doskonale skomunikowanej z resztą miasta? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jeżyce,Poznań

425 885 zł36 m² 11 889,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje - standard 2026 - bez podatku I prowizji! na start oszczędzasz tysiące złotych: 0 pln prowizji - bezpośrednie biuro sprzedaży. 0 pln podatku pcc - oszczędność 2% ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kassyusza

Jeżyce,Poznań

559 999 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z klasą 47 m komfortu! Jeżyce | 2 Pokoje | 47 m | Po Remoncie | Ul. Jana Kassyusza Dane podstawowe Lokalizacja: poznań, jeżyce, ul. Jana Kassyusza Powierzchnia: 47 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

433 800 zł40 m² 10 783 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,23m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe Z balkonem - dostępne od zaraz! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 49 m2. Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie z 2008r., na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ku Cytadeli

Stare Miasto,Poznań

2 800 zł49 m² 57,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem apartament 2 pokojowy, usytuowany na 5 piętrze chronionego budynku z windą, w prestiżowej inwestycji firmy Jakon w samym centrum Poznania i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

540 050 zł43 m² 12 501,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą super mieszkania 2 pokojowego z osobną kuchnią! Bez prowizji i bez podatku pcc- kupujesz bezpośrednio od dewelopera. 2 pokoje + osobna kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

479 119 zł39 m² 12 351,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Bonin,Poznań

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w Poznaniu na ulicy Lazurowej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

1 950 zł47 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na os. Powstań Narodowych 1 w dzielnicy Rataje w Poznań. Dostępne od 1 kwietnia 2026 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Garbary,Poznań

942 000 zł45 m² 20 910,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego apartamentu w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

530 865 zł38 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Górczynek,Poznań

570 000 zł42 m² 13 581,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na Górczynie z klimatyzacją, roletami zewnętrznymi, dwoma balkonami i garażem na klucz. Jasny, funkcjonalny lokal o powierzchni 41,97 m , idealny dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dymka

Chartowo,Poznań

2 600 zł44 m² 59,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem. Atrakcyjne osiedle przy jeziorze Maltańskim. Możliwość wynajmu z mieszkaniem niezależnego, zamykanego garażu w hali pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Poznań

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

R e Z E R W A C J A ! Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Atanera przy Katowickiej 27. Układ : pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winogrady,Poznań

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , położone na wysokim 12. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą przy ul. Murawa na Winogradach. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Św. Łazarz,Poznań

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu eleganckie i nietuzinkowe mieszkanie położone w nowoczesnej kamienicy przy ul. Grottgera w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, ma powierzchnię ok. 51m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Jeżyce,Poznań

2 550 zł36 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,79 m , położone w kamienicy na Jeżycach z możliwością umeblowania! Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Pod Lipami,Poznań

398 000 zł38 m² 10 418,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do kupna bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na 11 piętrze na os. Pod Lipami 11. Idealna lokalizacja, budynek zatopiony w osiedlowej zieleni, wokół dużo parkingów, swoboda parkowania aut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bielerzewskiej

Nowe Miasto,Poznań

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łóżka wybiec na trasę? Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? A może masz wolne środki, które chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

760 000 zł67 m² 11 343,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

450 000 zł59 m² 7 632,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią o powierzchni 58,96 m , położonego na parterze kamienicy z ogródkiem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego w dzielnicy Rataje w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się na 10 piętrze w bloku, co zapewnia nie tylko piękne widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starołęcka

Marlewo,Poznań

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, stylowo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,17 m , położone na 1. piętrze apartamentowca z 2020 roku w inwestycji River House przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modra

Grunwald,Poznań

2 000 zł37 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | 36,8 m | osobna kuchnia | klimatyzacja | piwnica | ul. Modra | poznań nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Starołęka,Poznań

579 090 zł46 m² 12 575,20 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,05 m2, położone na 7. piętrze z loggią, zlokalizowane na poznańskiej Starołęce. Mieszkanie jest gotowe do odbioru. Inwestycja: panoramiqa - Kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Naramowice,Poznań

425 000 zł35 m² 12 230,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak pcc Atrakcyjna cena! 2 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i ogródkiem zlokalizowana na poznańskich Naramowicach. Bliska odległość Uczelni Wyższych sprawia, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

519 639 zł41 m² 12 730 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Ostatnie dostępne mieszkania w podobnym układzie. Promocyjne ceny. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

369 000 zł38 m² 9 659,69 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na os. Pod Lipami, w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Grunwald,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,49 m , położone na 1. piętrze, zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie jest gotowe do odbioru (inwestycja oddana do użytku). Mieszkanie oddane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

473 840 zł44 m² 10 701 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,28m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podolany,Poznań

439 942 zł37 m² 12 040 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokoje z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

623 000 zł46 m² 13 534,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż duże mieszkanie 2 pokojowe z rabatem ponad 35 tys złotych! prestiżowe I kameralne osiedle w otoczeniu parku o powierzchni 12 ha gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Dębina,Poznań

395 000 zł40 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i nietuzinkowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na osiedlu Dębina, na 11. piętrze budynku. Ogromnym atutem nieruchomości jest fakt, że jest to jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Strzeszyn,Poznań

399 555 zł36 m² 11 108 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez prowizji, mieszkanie nowe w nowym bloku. Brak podatku pcc. Doradzę na każdym etapie transakcji. Bez prowizji, bez dodatkowych kosztów. Promocja noworoczna! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dębiec,Poznań

450 000 zł44 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Dębcu. Mieszkanie o powierzchni 44m2, usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku przy ulicy Osinowej. Opis mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Malta,Poznań

667 039 zł59 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,77m2 oferowane w ramach dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej, w bliskiej okolicy jeziora Malta. Nowoczesny budynek.