dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

835 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rataje,Poznań

499 000 zł47 m² 10 572 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania blisko uczelni, idealnego pod inwestycję? Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? bingo! Dzisiaj chciałbym Państwu zaoferować na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

840 000 zł124 m² 6 757,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Polecam na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, położoną przy ul. Głogowskiej 94, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 124,3m2. Obecnie trzecie piętro to dwie duże sypialnie (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

615 100 zł55 m² 11 135 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 70 inwestycji w Poznaniu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

609 000 zł52 m² 11 743,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

621 000 zł50 m² 12 439,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

594 300 zł55 m² 10 713,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Winogrady,Poznań

628 700 zł53 m² 11 918,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

570 349 zł50 m² 11 505,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

611 000 zł56 m² 10 971,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Winogrady,Poznań

674 000 zł60 m² 11 179,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

588 132 zł55 m² 10 728,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

599 000 zł63 m² 9 447,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,4 m , usytuowane na parterze w zadbanym budynku na os. Batorego. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górki

Górczyn,Poznań

658 000 zł58 m² 11 344,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje Z balkonem O funkcjonalnym układzie, monitorowane osiedle, ul. Górki 15, wygodna lokalizacja, blisko tramwaj, 10 min od dworca zachodniego, 10 min autostrada A2 - dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Jagiełły

Piątkowo,Poznań

690 000 zł69 m² 9 986 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronne mieszkanie z dużym salonem i wspaniałą loggią. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Świetna komunikacja i cicha okolica na os. Władysława Jagiełły. Budynek i lokalizacja 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Strzeszyn,Poznań

5 900 zł68 m² 86,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie na kameralnym osiedlu nowy Strzeszyn przy ul. H. Malewskiej. Inwestycja nowy Strzeszyn. powstała z myślą o mieszkaniach spełniających wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

4 500 zł58 m² 77,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę nietuzinkowego wynajmu 3 pokojowego apartamentu z antresolą. Lokal położony w Poznaniu, na Jeżycach w kultowej Zajezdni. Budynek czteropiętrowy z windą wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

569 000 zł51 m² 11 222,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

957 600 zł72 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jeżeli zależy Ci na spokojnej i zielonej okolicy z licznymi cudami natury a zarazem chciałbyś dojeżdżać do centrum miasta w zaledwie 15 minut to nie mogłeś trafić lepiej! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Żegrze

Stare Żegrze,Poznań

645 000 zł66 m² 9 717 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie na os. Stare Żegrze w Poznaniu. Mieszkanie idealnie położone. Blisko sklepy Biedronka, żabka, spar, przychodnie, szkoła. Komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

1 014 900 zł67 m² 15 057,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Już wkrótce do odbioru! Nowy apartament w Poznaniu, z prywatnym tarasem na dachu. Usytuowany w nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej, w rejonie poznańskiej Łaciny, jeziora Malta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łazarz,Poznań

899 000 zł83 m² 10 883,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 82,6m2 położonego na pierwszym piętrze w jednej z najbardziej urokliwych kamienic na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

719 000 zł52 m² 13 797,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe Mieszkanie na Grunwaldzie Nowoczesny Styl, komfort i Doskonała Lokalizacja! re search nieruchomości I inwestycje Sp. z o.o. prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Rataje,Poznań

699 900 zł55 m² 12 725,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Poszukujesz apartamentu blisko centrum z zieloną okolicą? Interesuje cię nowoczesny styl, a prywatny kawałek zieleni byłby wisienką na torcie? bingo! Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Stare Miasto,Poznań

645 000 zł70 m² 9 174,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne, wygodne i jasne mieszkanie położone na os. Bolesława Śmiałego na poznańskim Piątkowie. Powierzchnia mieszkania to 70,3 m2, na którą składają się 3 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

891 000 zł87 m² 10 257,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, garaż. Poznań, naramowice. Wgn Poznań Krauthofera oferuje Państwu do sprzedaży niezwykle wygodne ze względu na metraż i niezależny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rataje,Poznań

749 000 zł79 m² 9 493,66 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz mieszkania do wejścia od zaraz z doskonałą komunikacją? Marzysz o pozamiejskim spokoju z jednoczesną pełną infrastrukturą i szybkim dostępem do centrum? bingo! Dzisiaj mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Stefana Batorego,Poznań

745 900 zł85 m² 8 806 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 84,70 m na Poznańskim Piątkowie, osiedle Stefana Batorego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, wygodnej łazienki, toalety, oraz kuchni z dużą jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

950 000 zł114 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kamienica zrewitalizowana z prawdziwym smakiem i dbałością o oryginalne szczegóły i detale. Budynek należy do jednych z najlepiej zachowanych i bogatych pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Nowe Miasto,Poznań

679 900 zł55 m² 12 361,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania otoczonego mnóstwem terenów zielonych w cichej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta? Cenisz sobie nowoczesny styl oraz poszukujesz nieruchomości dla siebie lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

**przestronne mieszkanie na wynajem w Poznaniu Naramowice, ul. Karpia 17a** Przedstawiamy ofertę wynajmu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , położonego na 4. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Różany Potok,Poznań

970 000 zł110 m² 8 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Umultowo- os. Różany Potok, kameralne osiedle wśród zieleni, przy lesie i Stawach Moraskich. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, potrzebujących chwili relaksu z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Poznań

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Goldenhome Nieruchomości polecają: do wynajmu mieszkanie 3 pokojowe z tarasem i ogródkiem (o pow. ok. 80m2) na os. Armii Krajowej. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

779 000 zł59 m² 13 237 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kontakt: szanowni Państwo, dzisiaj zapraszam na Jeżyce, ul. Św. Wawrzyńca. Inwestycja z 2019r. Super budynek. Mieszkanie o wysokim standardzie - składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słupecka

Warszawskie,Poznań

694 232 zł75 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne i niezwykle klimatyczne mieszkanie w willi miejskiej na Osiedlu Warszawskim, przy ul. Słupeckiej. Cicha i spokojna okolica, budynek graniczy z parkiem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: marzysz o mieszkaniu, w którym komfort i nowoczesność idą w parze ze spokojem zielonej okolicy? Szukasz przestrzeni w której każdy detal został dopracowany?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stablewskiego

Łazarz,Poznań

649 000 zł60 m² 10 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. Poleca na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 na poznańskim Łazarzu. Na 60 m2 składa się pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

995 000 zł71 m² 14 107,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży - 3-pokojowe mieszkanie **dla biura** Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,53 m , zlokalizowane na nowo powstałym osiedlu przy ul. Starołęckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

885 000 zł69 m² 12 813,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży - 3-pokojowe mieszkanie **dla biura** Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,07 m , zlokalizowane na nowo powstałym osiedlu przy ul. Starołęckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Franowo,Poznań

3 000 zł63 m² 47,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu świetne mieszkanie do wynajęcia w doskonałej lokalizacji. Informacje o mieszkaniu: mieszkanie o powierzchni 63,3 m2, usytuowane jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

655 850 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne 3 pokoje 50,45 m2 świetna lokalizacja Inwestycja Obiekt nowoczesny kompleks mieszkalny, składający się z jednego budynku wielorodzinnego. W ofercie znajdują się funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Poznań

699 900 zł79 m² 8 848,10 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz przestronnego, dużego i bardzo funkcjonalnego mieszkania? Cenisz sobie ciszę i spokojną okolicę jednocześnie pełną infrastruktury miejskiej? bingo! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij