dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

834 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Rusa, o powierzchni 62m2 w układzie niezależnym. Niewątpliwym atutem jest niedawno przeprowadzony remont. Mieszkanie zostało gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

1 900 zł100 m² 19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam bardzo ładne ustawne mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni około 100 m2 na Jeżycach z czytelnym adresem. Kamienica po remoncie , zadbana klatka. Mieszkanie po remoncie - nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

310 000 zł73 m² 4 252,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72,9m2 zlokalizowane na IV piętrze czterokondygnacyjnego budynku na Łazarzu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (23,5m2, 12,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Antoninek

Antoninek,Poznań

2 000 zł100 m² 20,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Pomieszczenia mieszczą się w piwnicy budynku wzniesionego w 2005 roku w konstrukcji tradycyjnej, murowanej z cegły. Budynek jest ocieplony posiada wszystkie media oraz odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 80 m2 zlokalizowane w Poznaniu przy ul. Szyperskiej. Wysoki standard wykończenia, jak również świetne położenie - nad rzeką Wartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

320 000 zł59 m² 5 414,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Gorąco polecam na sprzedaż - bardzo ładne, zadbane i ciepłe - 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Poznań

309 000 zł78 m² 3 961,54 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, odnowione mieszkanie na 4 piętrze wysokiego bloku na os. Tysiąclecia. Trzy niezależne pokoje o powierzchni 20, 18 i 12 m2, korytarz z oknem, osobno łazienka i wc, balkon. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Jeżyce,Poznań

369 000 zł64 m² 5 765,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż bardzo ładne nowe mieszkanie 3-pokojowe. Nieruchomość wybudowana przez Wechtę przy ulicy Długosza. Mieszkanie mieści się na 4-tym piętrze. Składa się z: 3 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

305 000 zł64 m² 4 765,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam w ofercie sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe, wykończone w wysokim standardzie. Lokal położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na Osiedlu Rusa w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 400 zł62 m² 22,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę słoneczne, przestronne mieszkanie z 2 sypialniami i salonem z aneksem kuchennym na ul. Naramowickiej. Mieszkanie 62m położone na 2 piętrze w bloku 3-piętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Reja

Jeżyce,Poznań

900 zł20 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój 2-osobowy 20m2 w mieszkaniu studenckim 3 - pokojowym (70m2); super lokalizacja- mieszkanie położone na Jeżycach przy ul Mikołaja Reja 5 ok. 200 m od Ronda Kaponiera. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

420 000 zł79 m² 5 316,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: jasne, ciepłe i komfortowe mieszkanie 3 pokojowe położone na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku na Jeżycach. Mieszkanie ma 79 m2 i składa się z dużego pokoju (28 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

498 000 zł75 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkania w zrewitalizowanej kamienicy położonej na Starym Mieście w Poznaniu w niedalekiej odle głości od Starego Rynku i Starego Browaru. Stylowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

234 050 zł38 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy do sprzedaży nowe apartamenty w willach miejskich, zlokalizowane w Poznaniu w dzielnicy Naramowice, ul. Maków Polnych. Media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie - z własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam w ofercie sprzedaży duże, przestronne 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Dębina w Poznaniu. Mieszkanie mieści się na parterze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie ma 65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winogrady

Winogrady,Poznań

1 150 zł47 m² 24,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie na os. Wichrowe Wzgórze, wolne od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 47m2 na drugim piętrze, składa się z pokoju z aneksem, 2 oddzielnych pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

295 000 zł61 m² 4 836,07 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku w bardzo dobrej lokalizacji. Zamieszkiwane przez właściciela, zadbane.Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi:- ok. 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

255 000 zł54 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w niskim bloku na os. Czecha. Funkcjonalny i niezależny układ mieszkania- pokój duży 19m2,pokój średni 12m2,pokój mały 9m2, kuchnia 7m2,łazienka 2,5m2. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczepana

Dębiec,Poznań

244 000 zł48 m² 5 083,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Dębieć przy ulicy Św. Szczepana. Mieszkanie jest położone na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku. Powierzchnia całkowita wynosi 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilda

Wilda,Poznań

365 000 zł87 m² 4 195,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż komfortowe, duże 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku przy ulicy Wspólnej w Poznaniu. Mieszkanie ma powierzchnię 87 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Junikowo

Junikowo,Poznań

315 000 zł75 m² 4 218,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa super oferta mieszkań W plewiskach Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ok. 80 m2 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ogrody

Ogrody,Poznań

339 000 zł65 m² 5 191,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne, przestronne mieszkanie. Składa się z czterech niezależnych pomieszczeń: dużego pokoju (ok.18m2), średniego pokoju (ok.13m2) i małego pokoju(ok.11m2); niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

285 000 zł65 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Witam i polecam przestronne mieszkanie 3 pokojowe, na Piątkowie - Os. Chrobrego.- jadąc od miasta to kilka minut za centrum handlowym Plaza. Mieszkanie w niskim bloku 4 piętrowym z cegły -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

950 000 zł75 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam do sprzedaży apartament o powierzchni ok 75,4 m2 zlokalizowany w luksusowym budynku Wstęga Warty o wyjątkowej bryle (zaprojektowanej w Pracowni Architektonicznej arpa, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

410 000 zł70 m² 5 815,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż przestronne 3 - pokojowe słoneczne, nowoczesne mieszkanie 70,5m2 z ogródkiem 50m2. Świetna lokalizacja: kameralne osiedle na Grunwaldzie w Poznaniu, 500 m od Lasku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

285 000 zł85 m² 3 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż wspaniałe, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze w kamienicy w centrum Wildy w Poznaniu. Ten niezwykle funkcjonalny lokal z dwoma wejściami (jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

349 000 zł56 m² 6 254,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam w ofercie sprzedaży jasne, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w cichej miejskiej willi na Jeżycach w Poznaniu. Lokal mieści się na 1 piętrze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Poznań

305 000 zł64 m² 4 788,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzuże przestronne mieszkanie w niskim bloku na os Armii Krajowej Trzy niezależne pokoje, jasna oddzielna kuchnia. W pobliżyu Galeria Rondo, sellgros, biedronka, sklepy osiedlowe, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

310 000 zł98 m² 3 162,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Okazja! Atrakcyjnie położone w centrum miasta mieszkanie w kamienicy wybudowanej z cegły ceramicznej przy ul. Dąbrowskiego , o powierzchni użytkowej 98,03 m2, znajdujące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam mieszkanie do wynajęcia na os. Przyjaźni, 40 m2 - 2 pokoje osobne umeblowane pokoje. Niezależna kuchnia w pełni wyposażona oraz łazienka. W przedpokoju dwie szafy na ubrania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Stare Miasto,Poznań

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Hetmańskiej w Poznaniu. Mieszkanie jest położone na 3 piętrze w 7 piętrowym bloku. Powierzchnia całkowita wynosi 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Junikowo

Junikowo,Poznań

299 000 zł70 m² 4 261,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa super oferta mieszkań W plewiskach Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ponad 60 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

439 000 zł87 m² 5 045,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam w ofercie sprzedaży bardzo atrakcyjne i przestronne mieszkanie położone w 2 piętrowym apartamentowcu na Naramowicach w okolicy ul. Rubież. Mieszkanie mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

595 000 zł72 m² 8 263,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecam w ofercie sprzedaży niezwykle atrakcyjne 3 pokojowe nowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w 4 piętrowym nowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Polecam w ofercie sprzedaży bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem na ul. Karpia w Poznaniu. W pełni wykończone, umeblowane, wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

900 000 zł76 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopanina

Kopanina,Poznań

1 800 zł100 m² 18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o pow. 100 m2 w Poznaniu, ze świetnym dojazdem do Komornik, plewiska, górczyna na Os. Grunwald. Mieszkanie 3 pokojowe, bardzo duże, ustawne pokoje. Osobna kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Wilda,Poznań

1 750 zł74 m² 23,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze kamienicy przy ulicy Różanej. Doskonała lokalizacja - centrum Poznania, 5 min spacerem do Starego Browaru, 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oświecenia

Oświecenia,Poznań

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na 4. piętrze 4 piętrowego bloku na Osiedlu Oświecenia. Mieszkanie składa się salonu wraz z aneksem kuchennym, dwóch oddzielnych pokoi łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koprowa

Umultowo,Poznań

1 100 zł66 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe 66 m2 Umultowo Kwota najmu: 1100 zł do rozmów + opłaty zgodne ze zużyciem (prąd, woda, gaz, wywóz śmieci dotychczasowo kształtowały się one w okresie zimowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 100 zł60 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie w pięknie zrewitalizowanej kamienicy w sąsiedztwie Parku Wilsona i Palmiarni z miejscem parkingowym. Mieszkanie składa się z: - dwóch niezależnych.