dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

834 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 230 zł57 m² 21,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Doskonała lokalizacja, winogrady Do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 57m2 położone na Os. Przyjaźni. Mieszkanie znajduje się na 4 ptr niskiego bloku. Rozkład pomieszczeń Pokój 24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest apartament o powierzchni 59,80 m2 znajdujący się na 3 piętrze w centrum Poznania przy ul. Maratońskiej /królowej Jadwigi. Lokum składa się z trzech słonecznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Naramowice,Poznań

320 000 zł53 m² 6 037,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż komfortowe, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na Naramowicach ul. Sarmacka. Pełna własność z udziałem w gruncie. Ten oryginalny lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

215 000 zł46 m² 4 673,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji. Tanie 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum! Powierzchnia ok. 46 m2. Znajduje się na 3 piętrze kamienicy z odnowioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Dodatkowo W cenie mieszkania MC postojowe na terenie posesji. Mieszkanie 3 pokojowe o pow. ca 48m2, salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka, korytarz. Budynek zlokalizowany w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Górczyn,Poznań

392 446 zł64 m² 6 131,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie wykończone pod klucz ze sprzętem agd. Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63,4m2 + balkon 4,7m2. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybaki

Stare Miasto,Poznań

395 000 zł83 m² 4 759,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja - tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m2 znajdujące się na 2 piętrze w całkowicie odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

1 500 zł103 m² 14,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji. Polecam na wynajem przepiękne mieszkanie w kamienicy przy ul. Szamarzewskiego na Jeżycach. Mieszkanie położone jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowo wyposażone mieszkanie znajdujące się na ostatnim piętrze w spokojnej lokalizacji na osiedlu przy ul.Katowickiej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, z którego jeden połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krauthofera

Górczyn,Poznań

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Okazja! Do wynajęcia od zaraz ładne 3 -pokojowe mieszkanie w zamkniętym kompleksie budynków przy ul.Krauthofera. Mieszkanie w pełni urządzone , oddzielna kuchnia , duży balkon , możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

355 000 zł65 m² 5 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam w ofercie sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na ul. Błażeja w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 1-pietrze niskiego bloku i składa się z: salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Junikowo

Junikowo,Poznań

315 000 zł75 m² 4 218,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa super oferta mieszkań W plewiskach Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ok. 80 m2 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krauthofera

Grunwald,Poznań

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaskółcza

Stare Miasto,Poznań

462 300 zł67 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy, pow. 67m2, 2 piętro. 4 pomieszczenia, łazienka, kuchnia. Mieszkanie po remoncie( 2011r.), wymienione wszystkie instalacje, nowa elewacja, zadbana klatka schodowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szylinga

Stare Miasto,Poznań

337 000 zł89 m² 3 786,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Przestronne mieszkanie W kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 89,40m2 położone na I pietrze w IV piętrowej kamienicy. Kamienica wybudowana w 1912 roku, dla oficerów, całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Poznań,wielkopolskie

379 000 zł82 m² 4 621,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dobra cena z bardzo dobrym dojazdem do centrum! Polecam na sprzedaż mieszkanie w ocieplonym i odnowionym bloku z 1960 r. Mieszkanie o metrażu 82m2 składa się z 3 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Garbary

Garbary,Poznań

2 900 zł82 m² 35,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta licencjonowanego pośrednika. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Polecam na wynajem apartament, mieszkanie w wysokim standardzie. Mieszkanie, 82m2, 3 pokoje. Apartamentowiec Nowe Garbary. 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 900 zł82 m² 35,37 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

392 446 zł64 m² 6 131,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilda

Wilda,Poznań

399 600 zł80 m² 4 995 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Promocja! Mieszkanie 4 pokojowe, 2 poziomowe + balkon 6,5m2. Standard mieszkań podwyższony deweloperski. Budynek wyposażony w wysokiej klasy windę. Na dachu budynku zlokalizowany taras rekreacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołębia

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Centrum poznania, blisko starego rynku Wynajmę w centrum komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 tylko dla przedstawiciela firmy. Lokal położony blisko ul. Wrocławskiej na 2 ptr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

471 500 zł126 m² 3 742,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronny, jasny apartament znajdujący się w słynnym hiszpańskim nadmorskim kurorcie Cullera (faro). Apartament znajduje się na spokojnym, zadbanym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu z 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziemowita

Rataje,Poznań

249 900 zł59 m² 4 235,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji polecam na sprzedaż Jasne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow 59 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w niskim 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

370 000 zł98 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Uwaga nowa cena obniżona O 25 000 zł! oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za pośrednictwo w zakupie nieruchomości - 0zł za ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piątkowska

Winiary,Poznań

1 500 zł90 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bezpieczna transakcja - tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m2 znajdujące się na parterze w budynku atanera, okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Murawie

Winogrady,Poznań

1 750 zł100 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia komfortowe i bardzo reprezentacyjne mieszkanie o pow. 100 m2 na II p /IV p. na Osiedlu Na Murawie, 200 m spacerem od Cytadeli. Jasny zrobiony z rozmachem salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybaki

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł83 m² 22,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bezpieczna transakcja - tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m2 znajdujące się na 2 piętrze w całkowicie odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rubież

Małe Naramowice,Poznań

425 000 zł64 m² 6 682,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękne słoneczne dwupoziomowe mieszkanie na naramowicach Na sprzedaż 3-pokojowe, wyposażone mieszkanie dwupoziomowe, położone na 3-piętrze , na osiedlu małe naramowice rynek, przy ul. Rubież.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

392 446 zł64 m² 6 131,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Górczyn,Poznań

392 446 zł64 m² 6 131,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilda

Wilda,Poznań

399 600 zł80 m² 4 995 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

370 000 zł98 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Uwaga! niższa cena O 25 000 zł oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za pośrednictwo w zakupie nieruchomości - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Nowe Miasto,Poznań

199 500 zł60 m² 3 325 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Okazja. Mieszkanie 3-pokojowe w Poznaniu, 60 m2 za 195000 zł Mieszkanie 3-pokojowe Poznań Nowe Miasto - Rejon Główna - Nadolnik. Ciekawa lokalizacja. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

285 000 zł63 m² 4 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, jasne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 mieści się na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Pokoje są niezależne. Największy pokój (17,6) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Janickiego

Jeżyce,Poznań

290 000 zł91 m² 3 180,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Janickiego. Przedmiotowa nieruchomość mieści się w domu dwurodzinnym na ogrodzonej działce o powierzchni 558m. Nieruchomość składa się z: - mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

356 700 zł72 m² 4 954,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 nowe apartamenty ze wspólnym basenem. Apartamenty znajdują się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w nadmorskim mieście Oliva, 200 m od plaży i 200m od pola golfowego Oliva Nova.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

325 000 zł59 m² 5 499,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Gorąco polecam na sprzedaż - bardzo ładne, zadbane i ciepłe - 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Plewiska

Plewiska,Poznań

259 000 zł60 m² 4 326,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 59,87m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Junikowo

Junikowo,Poznań

299 000 zł70 m² 4 261,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa super oferta mieszkań W plewiskach Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ponad 60 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

356 015 zł65 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Kupujący nie płaci prowizji, 0 % Wynagrodzenia. Ceny jak U developera! oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poznańska

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł71 m² 30,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjny apartament 3-pokojowy w centrum Poznania! najemca nie płaci prowizji! Mieszkanie o powierzchni 71,2 m2 mieści się na ósmym piętrze w apartamentowcu z 2008 roku przy ulicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij