dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

835 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stablewskiego

Łazarz,Poznań

430 zł100 m² 4,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jestem studentką II roku filologii angielskiej i poszukuję współlokatorki do dwuosobowego pokoju blisko Głogowskiej (pomiędzy przystankami: rynek Łazarski i głogowska/hetmańska). Szukam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Półwiejska

Poznań,wielkopolskie

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Okazja cenowa! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3y pokojowe, 48m2, zlokalizowane, na 2 piętrze, w oficynie kamienicy, w samym centrum Poznania, blisko ul. Półwiejskiej! Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

285 000 zł55 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, 55m2, na os.Czecha. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym ocieplonym bloku, nowe drewniane okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

1 800 zł72 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cena za wynajem 1800zł+400zł opłaty.Mieszkanie umeblowane w b.dobrym stanie na parterze na monitorowanym zamkniętym osiedlu.3pokoje ,kuchnia ,łazienka.Mieszkanie z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę luksusowy apartament 100 m2 w Poznaniu - Centrum, 2 min pieszo od Starego Rynku. Najlepiej przedstawicielowi firmy. Apartament składa się z 3 pokoi, w tym jeden dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3 pok (64m2) na Naramowicach. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, pierwszy o wielkości 16m2 z wyjściem na balkon, drugi 12,6m2, a trzeci 8m2. Kuchnia jasna duża wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 600 zł65 m² 24,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 3-pokojowe na Naramowicach (naramowicka/jasna Rola), ciche i spokojne, 6km od Starego Rynku. Powierzchnie: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

253 000 zł44 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam w Plewiskach przy granicach administracyjnych miasta Poznania nowe mieszkania całkowicie wykończone w wysokim standardzie położone w budynku z cegły, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rocha

Rataje,Poznań

598 000 zł93 m² 6 430,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bez pośredników! Mieszkanie na os. Św. Rocha, usytuowane na cichym, zielonym, zadbanym osiedlu, położonym nad samą Wartą pomiędzy mostami Rocha i Królowej Jadwigi. Rewelacyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frezjowa

Grunwald,Poznań

1 400 zł66 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Umeblowana kuchnia, odkurzacz centralny, budynek monitorowany, parking zamykany (automatyczna brama na pilota), osobne liczniki wody gazu i prądu, budynek ocieplony (niskie rachunki za ogrzewanie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilda

Wilda,Poznań

430 000 zł80 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 na Wildzie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, w bloku z cegły z 1995 roku, na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

490 000 zł86 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Doskonałe położenie blisko linie tramwajowe i autobusowe , hipermarket tesco ,szkoła , przedszkole , przychodnia zdrowia , handel i uslugi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołacz

Sołacz,Poznań

253 000 zł45 m² 5 622,22 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 położone na Sołaczu. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (jeden przechodni), korytarza, łazienki oraz kuchni w płytkach, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

434 027 zł79 m² 5 494,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bardzo cieple, przestronne z ciekawa i dajaco duzo mozliwosci aranzacja. Polozenie idealne - 10 min pestak do centrum, szkoly, baseny w bezposrednim zasiegu. Okna wymienione w tym roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kiekrz

Kiekrz,Poznań

3 000 zł130 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pietro domu w duzym pieknym ogrodzie,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polanka

Rataje,Poznań

490 000 zł56 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie na ul.Polanka. Mieszkanie na parterze w ładnym 4 piętrowym bloku. 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym w pełni urządzonym, 2 łazienki, 2 szafy typu komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodkowica

Grunwald,Poznań

284 000 zł51 m² 5 568,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie trzypokojowe z księgą wieczystą na parterze o pow. 51 m2 z balkonem znajdujące się w niskim bloku, w bardzo dobrej okolicy. Blok znajduje się w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Poznań

309 000 zł80 m² 3 862,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie, o pow. 80m2, zlokalizowane na 1-piętrze w ocieplonym bloku na os. Armii Krajowej. Mieszkanie składa się z 3-pokoi: salonu ok. 20m2, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W mieszkaniu przesuwne drzwi do 3 pokoi, 2 szafy komandor, nowe meble kuchenne, powiększona łazienka z prysznicem i duzym lustrem, panoramiczne okno w pokoju z loggią, panele, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radomska

Minikowo,Poznań

1 300 zł60 m² 21,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia mieszkanie na 2 piętrze bliźniaka, trzy pokoje , kuchnia i łazienka+ balkon. Dodatkowo do dyspozycji hol na parterze oraz teren przy domu ok 300m2. Kuchnia umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozia

Stare Miasto,Poznań

5 000 zł75 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę lokal użytkowy, pod działalnosć typu kancelaria prawnicza lub inne. Wejscie od ulicy Koziej przez podwórko oraz od Aleii Marcinkowskiego ( przy Bazarze). Trzy pomieszczenia użytkowe, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Katowicka

Malta,Poznań

2 200 zł69 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie zaprojektowany i urządzony, cichy i przytulny 3-pokojowy apartament (69m2) w nowym bloku, położone na osiedlu strzeżonym w pobliżu terenów zielonych jeziora Malta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Orła Białego

Rataje,Poznań

500 zł12 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do zaoferowania mam pokój dla 1 osoby o powierzchni ponad 11,6 m2 w kwadracie (ustawny). Pokój jest umeblowany i jasny ponieważ ma duże okno od strony wschodniej. W korytarzu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

378 000 zł66 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Bezpośrednio sprzedam! Polecam do sprzedaży ładne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 65,5 m2 na os.Bolesława Chrobrego. Mieszkanie położone jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwa

Nowe Miasto,Poznań

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Cena obejmuje garaż murowany znajdujący się na wprost balkonu w cenie ok. 30 000,- zł. Podłoga pokryta korkiem. Sufit wygłuszony styropianem. Mieszkanie bardzo dogodnie położone. Bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Kopernika 50 m2. Aneks kuchenny (umeblowany), balkon typu loggia, osobna łazienka (pralka) i wc. Bez pośredników. W korytarzu dwie duże szafy komandor. Cena 1600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta Prywatna! Bez prowizji! pełna własność! wiecej można dowiedzieć się na Polecam mieszkanie w niskim 4 pietrętrowym bloku w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczyńska

Górczyn,Poznań

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Grunwald - ulica Górczyńska 44 - przytulne, słoneczne i bardzo funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na 10 piętrze w bloku. Wszystkie pomieszczenia w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodkowica

Grunwald,Poznań

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! Polecam ładne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy przy ul.Włodkowica na Grunwaldzie. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 4-piętrowym świeżo ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Biskupińska

Strzeszyn,Poznań

435 000 zł81 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne mieszkanie 2 poziomowe w niskim budynku z 2002 roku wybudowanym z cegły porotherm. Piętro 3 i 4, powierzchnia 74,3 m kw, i poziom - 48,15 m2 w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kopernika

Kopernika,Poznań

1 400 zł65 m² 21,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia ładne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m2 na osiedlu Kopernika. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 3piętrowego budynku. Usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyłom

Winogrady,Poznań

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Miszkanie przeznaczone do wynajęcia-na B I U R A w ololicy Galeria plaza

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ozimina

Poznań,wielkopolskie

1 400 zł71 m² 19,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest bardzo atrakcyjne i szczególne. Jasne i przestronne. Znajduje sie na najwyzszej (drugiej) kondygnacji przedwojennej willi z ogrodem. Mieszkanie ma prawie 5 m wysokosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Jeżyce,Poznań

450 zł70 m² 6,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokoje 2 - osobowe w mieszkaniu przy ul. Reja w Poznaniu. Dogodna lokalizacja - bardzo blisko Centrum, 100 m od Ronda Kaponiera. Spokojna okolica, blisko przystanku auobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rusa

Poznań,wielkopolskie

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszanie 3 pokojowe umeblowane dla 3 lub 4 studente/ów. Łazienaz prysznicem, wc osobno. Jasna umeblowana kuchnia z wyposażeniem. W przedpokoju szafy zabudowane. Jeden pokój w stałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: salon 20 m2 z aneksem kuchennym 9 m2, (1)pokój 15 m2,(2) pokój 9,00 m2, łazienka 4,6 m2, przedpokój 6,4 m2;taras 13,50 m2; kuchnia podłoga w płytkach, z meblami na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

603 000 zł64 m² 9 421,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Lokal mieszkalny znajduje sie na osiedlu ataner, ul. Naramowicka, pow. 64 m2, 3 pokoje, 5p, wraz z garażem Cegła, opomiarowane, certyfikat, winda, chronione, zamknięte, mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Saperska

Wilda,Poznań

2 200 zł71 m² 30,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 (pokoje 20, 13 i 12 m2) z oddzielną kuchnią, łazienką , osobną ubikacją i przestronnym przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane o wysokim standardzie, wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia(nowe!) gotowe do zamieszkania. Sypialnia: duże wygodne łóżko, LCD na ścianie, 2 szafy z lustrami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Smochowice

Smochowice,Poznań

542 700 zł81 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Eleganckie, ciche, słoneczne i przestrzenne mieszkanie w spokojnej i ekskluzywnej dzielnicy Poznania. Szybki i łatwy dojazd do cetrum Poznania (zarówno samochodem jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

1 780 zł48 m² 37,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane,pralka,lodówka,telewizory

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij