dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

835 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

360 000 zł72 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne,jasne mieszkanie w podwyższonym standardzie na 3. piętrze w kamienicy przy ulicy Głogowskiej. 3 niezależne pokoje o powierzchni 12,13 oraz 22 m2, kuchnia 9,5 m2 , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie (47,2m) zlokalizowane na osiedlu Powstań Narodowych (rataje). Mieści się ono na pierwszym piętrze w niskim bloku. Usytuowane jest na szczycie ocieplonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

2 000 zł90 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, przestronne, komfortowe, 2 duze pokoje , salon, zamknieta kuchnia, lazienka, umeblowane, miejsce parkingowe. Wygodny punkt komunikacyjny: świetny dojazd do Centrum i większość uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Połabska

Winogrady,Poznań

1 250 zł48 m² 26,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz umeblowane mieszkanie na Winogradach o powierzchni 48 m2. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Wichrowe Wzgórze w niskim bloku na trzecim piętrze. Do dyspozycji w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

302 000 zł62 m² 4 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie w nowym domu wielorodzinnym w stylu pałaca. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego,sypialni, pokoju dziecięcego, kuchni, łazienki, dużego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

1 400 000 zł134 m² 10 447,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Cena 1.400.000 zł DO NEGOCJACJI. Sprzedam apartament położony w spokojnej i mało uczęszczanej uliczce na Sołaczu. Lokalizacja jest bardzo dobra, niedaleko znajdują się 3 sklepy spożywcze, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

450 zł62 m² 7,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1 lutego pokój 2os. w nowym budownictwie, umeblowany w 3 pokojowym mieszkaniu studentkom lub licealistkom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

398 000 zł104 m² 3 826,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w solidnej przedwojennej kamienicy z cegły, stropy ceramiczne (kleina) 4 kondygnacje, rok budowy 1903, w ostatnich latach wykonano remont dachu, wyminiono okna na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oświecenia

Rataje,Poznań

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bezposrednio. Bardzo dobra lokalizacj. bisko akdemiki, uczelnie, pkp, pks, stare Miasto, jezioro Malta. Zainteresowanym przesle szerszy opis, fotki, film 30s. Film tez na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Armii Krajowej

Rataje,Poznań

316 000 zł78 m² 4 051,28 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni : 78 m 2 po

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Raszyn

Raszyn,Poznań

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46m kw. na osiedlu Raszyn (poznań-Grunwald) w niskim ocieplonym bloku na IV piętrze. Wyposażone w domofon i telewizję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

300 000 zł64 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość! Przestronne mieszkanie 64m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni ,łazienki i wc. Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

420 zł70 m² 6 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie studencko absolwenckie dla 4 osób, jeden pokój dwuosobowy wolny od zaraz. Mieszkanie jest 3 pokojowe z osobną kuchnią, do wynajęcia pokój o powierzchni 22m2 dla 2 osób ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nad Potokiem

Sołacz,Poznań

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciche mieszkanie 3-pokojowego w atrakcyjnej dzielnicy poznania o łącznej powierzchni 45m2 plus 3m2 piwnicy. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze 10 piętrowego bloku. Dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Starołęka

Starołęka,Poznań

245 000 zł46 m² 5 326,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pośrednika, kw, kamienica, parter, odrębna własność, bez czynszowe, po remoncie - nowe okna, podłogi, ściany. Pokoje - podłoga - deski na legarach - modrzew. Kuchnia, łazienka - kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

600 zł52 m² 11,54 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój 1-os. umeblowany, bezprzewodowy internet, pralka, lodówka, bardzo dobry dojazd do większości punktów w mieście, blisko supermarket i sklep 24h, współlokatorzy to 2 studentów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

1 400 zł64 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o pow. 64 mkw, położone na parterze. Mieszkanie świeżo wyremontowane, nie umeblowane (umeblowanie możliwe, brak pralki i lodówki, tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

2 000 zł63 m² 31,75 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe tuż przy przystanku Pestki (jeden przystanek od Poznań-Plaza, tesco, kampusu na Morasku), częściowo umeblowane (kwestia umeblowania do negocjacji), kuchnia z lodówką. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

302 000 zł62 m² 4 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie w nowym budynku w stylu pałaca. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego,sypialni, pokoju dziecięcego, kuchni, łazienki, dużego przedpokoju. W przedpokoju dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Jeżyce,Poznań

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzypokojowe ul. Długosza bezpośrednio Przestronne mieszkanie o wysokim standardzie na poddaszu kamienicy w Poznaniu, jeżyce, ul. Długosza tuż przy Dąbrowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

590 000 zł85 m² 6 941,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Doskonałe położenie -tramwaje pst , pętla autbusowa , tesco ,szkoła ,poczta,bank ,sklepy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dębina

Dębina,Poznań

285 000 zł65 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie z widokiem na Dębinę na życzenie możliwość odmalowania mieszkania.Stolarka okienna z PCW, drzwiowa PORTA

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 3-pokojowe do wynajęcia, pow 70m2 przy Naramowickiej w kompleksie Atanera, wysoki parter, winda. Mieszkanie częściowo umeblowane; kuchnia umeblowana, chłodziarka,płyta ceramiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

445 000 zł64 m² 6 953,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne i praktyczne mieszkanie na nowym osiedlu, w pobliżu pętla tramwajowa, tesco, sklepy, basen, las, stadnina koni.Mieszkanie posiada 3 pokoje, jeden połączony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Toruńska

Nowe Miasto,Poznań

2 000 zł110 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Osiedlu Warszawskim w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 110 m2 w domu dwu rodzinnym. Trzy pokoje (salon 36 m2 , 16 m2 i 19 m2) , kuchnia z jadalnią (17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bratumiły

Naramowice,Poznań

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne 3-pok. mieszkanie z 2007 roku, położone w spokojnej okolicy - w pobliżu Rezerwatu Żurawiniec oraz stadniny koni. Kuchnia w pełni umeblowana połączona z pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

390 000 zł80 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, przestronne,sprawia wra

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Poznań,wielkopolskie

450 000 zł72 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! sprzedam lub zamienie na mniejsze na winogradach najlepiej osiedle przyjazni! Mieszkanie jest po generalnym remoncie w 2000 roku tzn wymiana instalacji elekrycznej oraz rur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperska

Wilda,Poznań

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Okazja! Polecam nowe mieszkanie trzypokojowe na ul. Saperskiej.Pełna własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku. Bardzo ładnie zaaranżowane, monitorowane osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kopernika

Grunwald,Poznań

269 000 zł64 m² 4 203,13 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne mieszkanie na osiedlu Kopernika w Poznaniu. Salon 25m2 na podłodze ładna klepka parkietowa, pozostałe pokoje 11 i 9m2. Duży przedpokój, łazienka i wc osobno w płytkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

319 000 zł74 m² 4 310,81 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne mieszkanie, trzy pokoje 24m2, 11m2, 11m2 oraz duża kuchnia 16m2, łazienka, wc, wszystkie okna wymienione na nowe: plastikowe w pokojach, w kuchni okna drewniane. Parkiet dębowy we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane, bardzo zadbane mieszkanie w świetnej lokalizacji ciche, spokojne osiedle, ok. 15 min szybkim tramwajem od centrum miasta. Blisko wyjazd na obwodnicę Poznania. Bardzo dobra sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cena zawiera opłaty za czynsz. Umeblowane mieszkanie, 3-pokojowe, blisko jeziora Malta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Malta

Malta,Poznań

260 000 zł70 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Ciekawe mieszkanie mansardowe - ostatnie piętro z tzw. skosami, ok. 40 m2 powierzchni tzw. użytkowej, ok. 70 m2 podłogi. Niski blok z lat 90 tych budowany z cegły, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Jeżyce,Poznań

3 700 zł98 m² 37,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę oryginalne mieszkanie trzypokojowe usytuowane w zrewitalizowanym budynku z lat 40-stych XX wieku w Poznaniu przy ul. Długosza, tuż przy ulicy Dąbrowskiego (nowy dach, remont klatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Jeżyce,Poznań

720 000 zł98 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Sprzedam oryginalne mieszkanie trzypokojowe usytuowane w zrewitalizowanym budynku z lat 40-stych XX wieku w Poznaniu przy ul. Długosza, tuż przy ulicy Dąbrowskiego (nowy dach, remont klatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

320 000 zł79 m² 4 050,63 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam (bez pośredników) zadbane 3-pokojowe mieszkanie (79 m2) na os. Orła Białego lub zamienię na mniejsze na Ratajach. Przestronne, jasne pokoje. Korytarz z oknem, dwa z zabudową typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie odnowione w pięknym stylu - świetny klimat i aura

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, w pełni wyposażone. Ciche i jasne, sympatyczni sąsiedzi. Parking pod domem i możliwość wynajęcia garażu. Blisko centrum. Doskonałe połączenia komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

1 600 zł65 m² 24,62 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na os.Orła Białego 1600 zł + opłaty (ok.700zł-czynsz,prąd,gaz,kablówka,internet) max dla 6 osób.możliwy również wynajem osobno poszczególnych pokoi (pokój 4m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malta

Malta,Poznań

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie mansardowe - ostatnie piętro z tzw. skosami, ok. 40 m2 powierzchni tzw. użytkowej, ok. 70 m2 podłogi. Niski blok z lat 90 tych budowany z cegły. Bardzo ładne mieszkanie, dwie.