dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

841 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

841 ogłoszeń

Dzień pokazowy 2026-05-14

680 000 zł77,10 m² 8 819,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dom otwarty 14 maja, godziny 17:00 - 19:00 Proszę o potwierdzenie obecności pod numerem telefonu   :) kluczowe atuty: - pełna autonomia: mieszkanie posiada własną, niezależną klatkę.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł74 m² 10 797,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie zaaranżowanego, w pełni wyposażonego 3 pokojowego mieszkania z 2 balkonami, położonego przy ul. Naramowickiej (naramowice).

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł62,48 m² 54,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt   nowoczesne / eleganckie / komfortowe / zaprojektowane przez architekta wnętrz / W pełni wyposażone mieszkanie dostępne od 01.06.br NA WYNAJEM 3-POK. Mieszkanie O pow. 62,48.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 018 zł63,70 m² 12 606,25 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje z balkonem i osobnym wc Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z dużą strefą dzienną, balkonem oraz dodatkowym wc idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Dokładny rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

119 000 zł47,64 m² 2 497,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Uwaga : udział 1/2 w mieszkaniu! brak możliwości zaprezentowania oferty! Poznań, winogrady , os. Przyjaźni 3 niezależne pokoje , jasna kuchnia , 47,64 m2 , IV piętro , piwnica , balkon , cena za.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł66,20 m² 13 277,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego, 3-pokojowego mieszkania położonego na parterze budynku o wysokim standardzie, na jednym z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,70 m² 11 755,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

* rezerwacja* Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnie skomunikowanej części Poznania ? Interesuje Cię lokalizacja łącząca bliskość miasta oraz terenów zielonych ?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł49 m² 13 612,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis Sprzedam mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie z 2023 r. przy ul. Jasielskiej w Poznaniu. Bezpośrednio - bez dodatkowych prowizji! (pośredników zapraszam wyłącznie ze.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł66 m² 11 742,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top lokalizacja | 66,10 m2 | 3 niezależne pokoje + kuchnia + pom. gospodarcze + piwnica (rzut w załączeniu) ptak nieruchomości - 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Oferta, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Noble Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu nietuzinkowego mieszkania w kamienicy za teatrem przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu. Położenie Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł77,20 m² 8 419,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A !promocja cenowa! Polecamy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przestronne, 77 metrowe mieszkanie 3 pokojowe położone na 3 piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 000 zł46,10 m² 11 344,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje 5 minut pieszo od uam Morasko Świetna lokalizacja przy kampusie uam Morasko oraz funkcjonalny układ 3 pokoi sprawiają, że mieszkanie idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 060 zł59,62 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 147 zł64,87 m² 12 180,47 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa cena obniżka z 831 733 pln na 790 147 pln Wariant otwartej lub zamkniętej kuchni | Osobne wc 3km od Starego Rynku 2,5km od Dworca Głównego 5km od Portu Lotniczego Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł81,70 m² 11 370,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania inwestycyjnego, o powierzchni blisko 82 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Głogowskiej, niedaleko dworca Zachodniego pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 336 zł74,05 m² 9 903,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc i bez prowizji # Jeśli szukasz mieszkania w innym metrażu lub lokalizacji zapraszam na spotkanie, szeroko działam na rynku pierwotnym Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł64,30 m² 10 264,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż polecam przestronne, ustawne mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 64,3 m ( 60,5 m mieszkanie + 3,8 m piwnica ), położone przy ul. Floriana Stablewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53,30 m² 8 424,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na Os. Lecha w Poznaniu. Nieruchomość wymaga przeprowadzenia kapitalnego remontu! Załączony rzut nie jest rzutem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 324 zł57,04 m² 10 436,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dlaczego jasielska to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł61,62 m² 13 956,51 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,62 m , położone w nowoczesnej inwestycji Nowych Kosmonautów przy ul. Serbskiej w Poznaniu. Lokal usytuowany jest na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

649 616 zł55,52 m² 11 700,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek G lokal: g.0.3, ogródek: 15,1 m, taras: 6,oo m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł70 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Immo House poleca na wynajem mieszkanie w Poznaniu położone przy ul. Ptasiej 18 w Poznaniu. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70 m2 składa się z salonu ( 22,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,15 m² 12 086,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości po remoncie generalnym znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 947 zł59,48 m² 13 449,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie pod klucz - gotowe do zamieszkania 3 pokoje z aneksem kuchennym | 2 balkony każdy po 2,85 m2 | wysoki standard wykończenia Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 000 zł46,10 m² 11 345 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: -są duże, panoramiczne okna, zapewniające dużą ilość światła. salon ma 22 metry, zmieścisz w nim sofę, stół i dalej zostaje przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł59 m² 10 338,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się naprzeciw terenów zielonych i ogrodzonego placu zabaw, duża odległość od sąsiednich budynków daje swobodę mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł78,30 m² 12 132,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Drodzy Państwo, prezentuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Rynarzewskiej w Poznaniu, w spokojnej i cenionej części dzielnicy Grunwald. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł47 m² 10 212,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni około 47m2, znajdującego się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Przyjaźni 12. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł83 m² 8 180,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w centrum Poznania w widokiem na park. metraż po podłodze to ok 83m2 odliczając skosy powierzchnia 70m2 Niewątpliwym atutem ne pewno.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44 m² 10 204,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w komfortowym i funkcjonalnym układzie pomieszczeń? Zależy Ci na spokojnej okolicy, a jednocześnie szybkim dostępie do centrum Poznania? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł56,20 m² 10 213,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Osiedle Kopernika to przykład typowego osiedla wielkiej płyty. Zwarte, funkcjonalne, dobrze skomunikowane z dużą ilością zieleni, z własną infrastrukturą usługową oraz dogodnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 556 zł86,10 m² 11 307,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem i tarasem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

785 280 zł68,77 m² 11 418,93 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, jasne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 68,77 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie 2 mieszkania! Inwestycja zakończona!.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł70 m² 9 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m , położonego na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Międzyborskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł91,90 m² 8 150,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż duże, ustawne I jasne 3 pokojowe mieszkanie W topowej doskonałej lokalizacji W samym centrum poznania. Mieszkanie znajduje się na III piętrze IV piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 410 zł69,08 m² 9 994,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł55 m² 11 981,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na poznańskim Łazarzu przy ulicy Kolejowej. Nieruchomość: lokal mieszkalny ma powierzchnię 55 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł68,54 m² 13 058,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie przy zielonych terenach Cybiny i jeziora Maltańskiego gotowe do wprowadzenia Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny lub pary, w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 574 zł58,61 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dużym balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Poznań Starołęka - ta dzielnica zapewnia kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł69,20 m² 10 101,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokoje | 69,2 m | 2 łazienki | Os. Tysiąclecia | Bez prowizji | Potencjał inwestycyjny Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz bez kompromisów? To idealna propozycja dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij