dowolna

Apartamenty Poznań - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

340 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Naramowice,Poznań

472 270 zł39 m² 12 047,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie z poddaszem - Naramowice, poznań Gotowe do obejrzenia i zakupu od zaraz! Dodatkowe użytkowe poddasze Zielona okolica, niska zabudowa Nowoczesne osiedle ze smart home Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Naramowice,Poznań

724 707 zł67 m² 10 752,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4-pokojowe mieszkanie - Naramowice, poznań Gotowe do obejrzenia i zakupu od zaraz! Zielona okolica, niska zabudowa Nowoczesne osiedle ze smart home Zakup bez prowizji i pcc Spokojna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Poznań

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować stylowe mieszkanie do wynajęcia w nowoczesnym apartamentowcu Towarowa 45, w samym centrum Poznania. To prestiżowe osiedle z monitoringiem, całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

464 000 zł38 m² 12 210,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Zadzwoń i umów na prezentację - możliwy dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Starołęka,Poznań

562 000 zł45 m² 12 422,60 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* zakup bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji i podatku pcc. * przestronne mieszkanie 45,24m2 + wykończony balkon 5,24m2 * Mieszkanie gotowe do odbioru - zobacz mieszkanie na żywo. * wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

570 000 zł34 m² 16 764 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Poznańskich Jeżyc, inwestycja z 2023 r. zrealizowana przez firmę robyg o nazwie Stacja Jeżyce. Mieszkanie o powierzchni 33,61 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Umultowo,Poznań

885 000 zł110 m² 8 045,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja! naramowice/umultowo os. Różany Potok, kameralne osiedle wśród zieleni, przy lesie i Stawach Moraskich. Mieszkanie zlokalizowane w budynku wielorodzinnym w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

899 000 zł68 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowy do obejrzenia i odbioru! Nowoczesny apartament 4-pokojowy z ogródkiem 80 metrów. Promocja: 2 miejsca w hali garażowej gratis. Klucze do Twojego mieszkania gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

515 000 zł43 m² 11 976,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej na poznańskich Naramowicach. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

623 000 zł60 m² 10 383,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w centrum Poznania, zlokalizowane na Jeżycach przy ul. Jackowskiego 47. Mieszkanie ma 39,5m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 20m2, sypialni 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

530 000 zł42 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Nie czekaj, limitowana okazja! Termin oddania - Grudzień 2025!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

485 000 zł42 m² 11 547,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

594 000 zł55 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Jeżyce,Poznań

530 975 zł50 m² 10 556,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

* zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, bez podatku pcc. * odbiór kluczy w tym roku. * lokalizacja: jeżyce. * powierzchnia użytkowa: 50,30m + loggia 4,4m2. * nowoczesny układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

413 000 zł32 m² 12 906,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Najlepsza okazja na Jeżycach - Inwestycyjna kawalerka - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Termin oddania - Grudzień 2025! Inwestycja w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

772 000 zł72 m² 10 722,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Nie czekaj, promocja limitowana! Termin oddania - Kwiecień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

691 096 zł74 m² 9 383,52 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i zapytaj o dostępność i szczegóły oferty. Apartament gotowy do odbioru! 2 balkony. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Winogrady,Poznań

407 670 zł32 m² 12 739,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Do odbioru już w grudniu 2025 roku. Balkon 5,5 m2. Zadzwoń i zapytaj o dostępność i szczegóły oferty. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Naramowice,Poznań

714 726 zł67 m² 10 620 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

979 000 zł73 m² 13 411 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament 3-pokojowy z dużym tarasem. Promocja - 2 miejsca w hali garażowej gratis! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego apartamentu premium,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

374 000 zł28 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! planowany termin - zakończenie budowy - Luty 2026 - odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

1 029 000 zł61 m² 16 849,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja D 12.08.2025! Apartament premium w sercu Jeżyc z klimatyzacją i garderobą. Realne zdjęcia! Poszukujesz komfortowego apartamentu gotowego do wprowadzenia, w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rataje

Rataje,Poznań

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01.09.2025 KLIMATYZACJA WINDA, TARAS MONITORING - OCHRONA FIZYCZNA APARTAMENTOWIEC NOWE BUDOWNICTWO GARAŻ - MIEJSCE POSTOJOWE OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Św. Łazarz,Poznań

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 2-pokojowy apartament do wynajęcia City Park Poznań For English version, please scroll below. Luksus, wygoda i doskonała lokalizacja Na wynajem wyjątkowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

2 600 zł36 m² 73,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem. Kameralny, nowoczesny budynek z wewnętrznym patio dla mieszkańców. Nieruchomość zlokalizowana na poznańskim Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

575 000 zł38 m² 15 021 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w sercu Jeżyc, gotowe do zamieszkania od zaraz! uwaga: do podanej ceny należy doliczyć 45.000,- zł za miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pileckiego

Strzeszyn,Poznań

620 000 zł38 m² 16 103,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

3 200 zł90 m² 35,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Poznań , os. Stare Żegrze 4 niezależnie pokoje o pow. 90.10 m2 , jasna i niezależna kuchnia , pom. gospodarcze , dwa balkony , piwnica , garaż , miejsce postojowe niski blok z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

1 149 000 zł90 m² 12 752,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

820 000 zł59 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W pierwszej linii od zieleni i strumienia Junikowskiego! Narożne, ustawne mieszkanie 3 pokojowe o metrażu 59,04 m2. Położone na Grunwaldzie, junikowo przy ulicy Ziębickiej. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

781 000 zł73 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż w prestiżowej inwestycji wieża jeżyce 3-pokojowy apartament z loggią. Nowoczesny kompleks z wieloma udogodnieniami m. in. ze strefą coworkingową, stacją ładowania pojazdów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tylne Chwaliszewo

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: mam przyjemność przedstawić Państwu w opcji najmu bardzo ładne mieszkanie, położone w kilkuletnim apartamentowcu nad Wartą. Budynek kilkuletni, z windą, ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

3 100 zł53 m² 58,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- dostępne od sierpnia - Poszukujesz mieszkania w samym centrum miasta? Chcesz zamieszkać przy głównym punkcie komunikacyjnym? Cenisz spokój i wygodę? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wilda,Poznań

420 000 zł27 m² 15 441,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferta zarezerwowana - szukasz podobnego mieszkania? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Szukasz przytulnego, kompaktowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Orzeszkowej

Łazarz,Poznań

1 530 000 zł90 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

For english please scroll down - Polecamy na sprzedaż apartament w Budynku znajdującym się przy ul. Elizy Orzeszkowej. W okolicy pełne zaplecze handlowo-usługowe. Mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

744 000 zł68 m² 11 022,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam na wynajem słoneczną kawalerkę o pow. 31m2 znajdującą się na 2 piętrze w nowoczesnym budownictwie z 2003r. z windą przy ul. Sieradzkiej na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lechicka

Winogrady,Poznań

619 000 zł55 m² 11 254,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lechicka

Winogrady,Poznań

506 000 zł42 m² 12 047,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij