dowolna

Apartamenty Poznań - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

340 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Żegrze,Poznań

642 072 zł65 m² 9 878,03 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygodny apartament o powierzchni 65m2 z dodatkowym balkonem od strony południowej. Mieszkanie ma przestronny salon, dwie foremne sypialnie oraz łazienkę i wc. Zadzwoń i zarezerwuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilda,Poznań

2 950 zł42 m² 71,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Polecam śliczne, jasne i funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Rolnej 41 na monitorowanym osiedlu Budimexu. To wyjątkowe lokum znajduje się na 5 piątym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczecińska

Marcelin,Poznań

800 000 zł98 m² 8 197,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

2 200 zł42 m² 52,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem. Nieruchomość zlokalizowana na poznańskim Grunwaldzie. Budynek z windą i kameralnym, zamkniętym patio - strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Marcelin,Poznań

630 000 zł52 m² 12 141,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Grunwald2 to osiedle powstałe przy ul. Świerzawskiej w Poznaniu, w sercu dynamicznego Marcelina. Mamy tu na sprzedaż super mieszkanie w inwestycji Ronson Development z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy budynek premium! Idealne mieszkanie dla singla lub pary! Wysoka jakość i funkcjonalność! gwarantowany super widok z okien! top lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śniadeckich

Łazarz,Poznań

1 365 000 zł74 m² 18 536,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż apartament 2-pokojowy w I etapie prestiżowej, poznańskiej inwestycji Perfumiarnia. Apartament z widokiem na Park Wilsona. Lokal mieszkalny sprzedawany z komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rataje,Poznań

1 289 000 zł129 m² 9 992,25 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu na 5. piętrze o powierzchni 129m2 znajdującego się w inwestycji Tarasy Warty tuż przy Rondzie Rataje. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

524 515 zł40 m² 13 112,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drzwi otwarte - oferta promocyjna od dewelopera - klasyczne mieszkanie O powierzchni 40M2 - podwyzszony standard deweloperski. Mamy ponad 3000 mieszkań w Poznaniu, warunki indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

719 000 zł52 m² 13 797,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe Mieszkanie na Grunwaldzie Nowoczesny Styl, komfort i Doskonała Lokalizacja! re search nieruchomości I inwestycje Sp. z o.o. prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

558 281 zł49 m² 11 354,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 49m2 z tarasem - promocja - indywidualny harmonogram wpłat - oferta doskonała na użytek własny lub jako inwestycja. Zadzwoń i zarezerwuj mieszkanie - codziennie. Mamy ponad 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Rataje,Poznań

699 900 zł55 m² 12 725,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Poszukujesz apartamentu blisko centrum z zieloną okolicą? Interesuje cię nowoczesny styl, a prywatny kawałek zieleni byłby wisienką na torcie? bingo! Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Nowe Miasto,Poznań

679 900 zł55 m² 12 361,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania otoczonego mnóstwem terenów zielonych w cichej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta? Cenisz sobie nowoczesny styl oraz poszukujesz nieruchomości dla siebie lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

579 001 zł49 m² 11 706,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

779 000 zł59 m² 13 237 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kontakt: szanowni Państwo, dzisiaj zapraszam na Jeżyce, ul. Św. Wawrzyńca. Inwestycja z 2019r. Super budynek. Mieszkanie o wysokim standardzie - składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

879 000 zł55 m² 15 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie usytuowane w samym sercu Poznania. Znajduje się ono zaledwie 3 minuty spacerem od Starego Rynku, a Stary Browar jest oddalony o kilka kroków. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

426 702 zł28 m² 15 239,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z wysokim sufitem na ostatnim piętrze w budynku o podwyższonym standardzie. Zakup bezpośrednio od dewelopera- preferencyjne warunki wpłat. Zadzwoń i zarezerwuj mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bolesława Śmiałego

Stare Miasto,Poznań

895 000 zł68 m² 13 243,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja Na sprzedaż nowoczesny apartament 3 pokoje, 67,58 m2, z loggią, budynek z 2016 roku Oś Bolesława Śmiałego Piątkowo. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

879 000 zł56 m² 15 696,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelecka

Garbary,Poznań

879 000 zł55 m² 15 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Garbary,Poznań

879 000 zł55 m² 15 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

570 210 zł51 m² 11 180,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc Zadzwoń już dzisiaj #telefon poniżej Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś dla Ciebie! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sucha

Nowe Miasto,Poznań

2 150 zł32 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia bardzo zadbane, nowsze mieszkanie w budynku z 2020r. składające się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, - oddzielnej sypialni, - korytarza, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Wola,Poznań

1 950 zł33 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt: serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z nową ofertą mieszkania do wynajęcia. Bardzo fajne miejsce, blisko lasu i jeziora. Lokalizacja - Nowe osiedle o wdzięcznej nazwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt Drodzy przyszli Najemcy mieszkania przy ul. Stróżyńskiego w Poznaniu. Będzie się Państwu w tym oferowanym przeze mnie mieszkaniu doskonale żyło, ponieważ pozostawiono w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

849 000 zł73 m² 11 630,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

779 000 zł59 m² 13 237 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

984 690 zł73 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy budynek premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia Junikowskiego! Szybki dojazd do Centrum! Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

717 000 zł53 m² 13 505,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

*więcej zdjęć na życzenie Nowe (2021 rok), ustawne, ciepłe, gustownie wykończone, umeblowane i wyposażone, dobrze doświetlone światłem naturalnym, wyjątkowo funkcjonalne, ponadto posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Meissnera

Ogrody,Poznań

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kontakt: szanowni Państwo, zabieram Was dzisiaj na spacer po nowych ogrodach,. Tam gdzie jest niezwykle zielono, gdzie dzieje się wolniej. Fajnie, bo w nowej inwestycji - i tutaj w opcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

820 375 zł66 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Na sprzedaż narożne, ustawne mieszkanie 3 pokojowe o metrażu 65,63 m2. Usytuowane na parterze, z dużym ogrodem. Mieszkanie bardzo jasne. W pierwszej linii od zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

619 000 zł35 m² 17 685,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Verity Estate - Wiarygodny partner w obrocie nieruchomościami. Pośrednictwo - Doradztwo - Finansowanie - Ubezpieczenie majątku Zapraszam na Dzień Otwarty w nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

479 000 zł39 m² 12 377,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Załączone wizualizacje prezentują przykładowe możliwości aranżacyjne wykończenia wnętrza mieszkania. Dla kupującego istnieje możliwość wykończenia lokalu zgodnie z projektem architekta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

2 700 zł47 m² 57,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo piękne nowe mieszkanie. Polecam na wynajem piękne, nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,63m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (19,5m2), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Poznań

Górczyn,Poznań

1 690 000 zł127 m² 13 331,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Masz dość hałasów nad głową w swoim mieszkaniu? Szukasz przestronnego, wygodnego i przede wszystkim cichego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji? To idealnie się składa, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

568 000 zł55 m² 10 327,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji ostatnie lokale już dostępne! Klucze gotowe do odbioru do końca roku Możliwość obejrzenia inwestycji. Ustawne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na Poznańskich Podolanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ułańska

Grunwald,Poznań

579 999 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego kompaktowego mieszkania w wysokiej klasy inwestycji zlokalizowanej na Grunwaldzie - u styku ulic Matejki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ułańska

Grunwald,Poznań

393 000 zł26 m² 15 411,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą kompaktowego mieszkania w wysokiej klasy inwestycji zlokalizowanej na Grunwaldzie - u styku ulic Matejki i Grunwaldzkiej. - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

537 000 zł53 m² 10 132,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! już gotowe do odbioru odbioru Stan - deweloperski/ do wykończenia - Dojazd samochodem do centrum w kwadrans rondo rataje 5 min. Politechnika 10 min - Bardzo dogodne miejsce wyjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

561 990 zł45 m² 12 422,40 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Premium w Poznaniu! - klucze gotowe do odbioru! Zapraszam do obejrzenia mieszkania - warto obejrzeć przed decyzją Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45,24 m2 + loggia 5,24 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

549 000 zł54 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie podbieramy prowizji! Bezpieczny zakup u zaufanego dewelopera! Bez podatku pcc! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu położonego w okolicy malowniczego parku,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij