dowolna

Apartamenty Poznań - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

340 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

2 000 zł42 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie w budynku z 2009 roku w centrum Jeżyc, ul. Wawrzyniaka 1. Budynek z windą. Mieszkanie o metrażu 42m2 składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilda

Wilda,Poznań

442 530 zł45 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy mieszkanie położone w kameralnym budynku, blisko ścisłego Centrum Poznania. Budynek oddany do użytkowania w sierpniu 2022. Lokalizacja : 2 min do przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

650 000 zł58 m² 11 232,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Posiadam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,87 m2, o nowoczesnym wyglądzie i wysokim komforcie użytkowania. Mieszkanie znajduje się w budynku znajdującym się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

480 000 zł34 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie po calkowitym generalnym remoncie. Wymieniona calkowicie instalacja elektryczna (protokol pomiarow), mieszkanie bardzo cieple-male zuzycie ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Odbiór kluczy w II kwartale 2023 roku. Sprzedaż na podstawie cesji praw do umowy przedwstępnej przeniesienia własności (do wykonania od razu) Zakup tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Rataje

Rataje,Poznań

566 130 zł67 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Inwestycja zakończona, budynek oddany do użytkowania. Brak podatku pcc Brak prowizji [układ mieszkania:] Mieszkanie czteropokojowe o metrażu ok. 66,8 m składa się z: 1 Pokój (ok. 11,8 m2), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

270 868 zł22 m² 12 546 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz atrakcyjnej inwestycji? Nie chcesz zajmować się remontem czy najmem? Chcesz gotowca inwestycyjnego? Ta oferta jest dla Ciebie. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

314 202 zł21 m² 15 055,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz atrakcyjnej lokaty kapitału? Chcesz uciec przed inflacją? Ta oferta jest dla Ciebie! Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika = niższe koszty zakupu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

325 041 zł22 m² 15 055,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika = niższe koszty zakupu, - lokalizacja w samym centrum miasta = atrakcyjność i prestiż, - opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wilda

Wilda,Poznań

604 133 zł63 m² 9 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

258 159 zł22 m² 11 957,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz atrakcyjnej inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika = niższe koszty zakupu, - lokalizacja w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

270 868 zł22 m² 12 546 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Poznaniu o pow. 54 m , Osiedle Atanera, przy ul. Kutrzeby 12/14/16, i piętro. Pomieszczenia: salon - okna od południowej strony z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

496 000 zł67 m² 7 354,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy przestronne mieszkanie na Grunwaldzie, osiedle strzeżone i zamknięte, doskonale położone pod względem komunikacji z Centrum oraz terenami zielonym wokół osiedla. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

799 000 zł38 m² 20 839,80 zł/m²

 

Piętro:15/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zakup od pierwszego właściciela. Oferta zwolniona z podatku pcc 2% - Sprzedający wystawia fv 8% na sprzedaż lokalu oraz 23% na miejsce parkingowe, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

257 324 zł22 m² 11 918,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz inwestycji w atrakcyjnej lokalizacji? Chcesz odliczyć 23% vat? Ta oferta jest dla Ciebie. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika = niższe koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

338 585 zł22 m² 15 682,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

620 000 zł58 m² 10 671 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecamy na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem w świetnej lokalizacji przy ul. Wilczak 20 na komfortowym i nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym. Uwaga: mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

271 746 zł22 m² 12 546 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

995 000 zł39 m² 25 480,20 zł/m²

 

Piętro:21/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Postaw na prestiż, doskonałą lokalizację, wygodę, najwyższą jakość wykończenia i bezpieczeństwo! Towarowa 39 to najmłodsza i najbardziej wyczekiwana inwestycja uznanego poznańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Saperska

Wilda,Poznań

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pok położone na 4 piętrze przy ul. Saperskiej w Poznaniu. Rozkład powierzchni: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka oraz balkon. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

516 769 zł47 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia od dewelopera! Bez prowizji! Podana cena jest ceną brutto! Luksusowe apartamenty budowane w centrum nadmorskiej miejscowości Rewal, w nowoczesnym trzykondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

799 000 zł38 m² 20 839,80 zł/m²

 

Piętro:15/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

498 344 zł57 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj na naramowicach w Poznaniu. Kup inwestycję w budowie, dzięki czemu zaoszczędzisz kupując mieszkanie w niższej cenie! Lokal dla singla lub pary. Zamieszkaj W nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rataje

Nowe Miasto,Poznań

2 950 zł47 m² 62,77 zł/m²

 

Piętro:10/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe mieszkanie w apartamentowcu atal tawers nad wartą 10 piętro 47 metrów. Duży salon ok 25 m z anexem kuchennym. Kuchnia w pełni wyposażony(lodówka , płyta indukcyjna, piekarnik ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

491 568 zł56 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj na naramowicach w Poznaniu. Kup inwestycję w budowie, dzięki czemu zaoszczędzisz kupując mieszkanie w niższej cenie! Mieszkanie 4 pokojowe , o powierzchni: 55,86 metrów ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

291 171 zł22 m² 13 424,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

325 037 zł22 m² 15 055 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wildecki

Wilda,Poznań

547 000 zł35 m² 15 836,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

! oferta dostępna tylko U nas! Rynek Wildecki 3 - wysoki standard wykończenia, umebluj po swojemu! Zamieszkaj w pięknym, nowym mieszkaniu, w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

256 609 zł22 m² 11 918,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rataje

Rataje,Poznań

580 000 zł66 m² 8 825 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecamy na sprzedaż nowiutkie i znakomicie położone mieszkanie w stanie deweloperskim w ukończonej inwestycji w Poznaniu przy rondzie Starołęka (przedsięwzięcie firmy atal S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

319 702 zł22 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz atrakcyjnej inwestycji? Chcesz, żeby Twoje pieniądze nie traciły na wartości? Ta oferta jest dla Ciebie. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika =.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

315 421 zł21 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz gotowca inwestycyjnego? Ta oferta jest dla Ciebie. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika = niższe koszty zakupu, - lokalizacja w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie przy ul. Smardzewskiej Szukasz mieszkania na wynajem w dzielnicy Grunwald? Nowe, roczne, w pełni umeblowane i wyposażone, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, mam do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe 50 m2 mieszkanie na spokojnym osiedlu na ulicy Kościelnej na Jeżycach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze (z windą). W okolicy jest dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Garbary

Garbary,Poznań

802 575 zł78 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Witam, mam na imię. Działam na rynku nieruchomości z dużym powodzeniem od kilku lat. Pomogę i Tobie w zakupie mieszkania :) Z przyjemnością prezentuje, 2 pokojowe w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

315 421 zł21 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana w kompleksie budynków położonych na Jeżycach przy ul. Wawrzyńca. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze, w budynku z windą. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

262 851 zł21 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022