dowolna

Apartamenty Poznań - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

340 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

340 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 900 zł32 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie w nowszym bloku na Naramowicach. Mieszkanie o metrażu 31,8m2 składa się z małego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon oraz oddzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bóżnicza

Stare Miasto,Poznań

2 599 zł32 m² 81,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, całkowicie umeblowany, luksusowy apartament z balkonem w centrum Poznania, 300 m od płyty Starego Rynku, 2 pokoje, i piętro, 32 m2. Jeżeli chcielibyście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

270 868 zł22 m² 12 546 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz atrakcyjnej inwestycji? Nie chcesz zajmować się remontem czy najmem? Chcesz gotowca inwestycyjnego? Ta oferta jest dla Ciebie. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj W pięknym apartamencie W samym centrum miasta! Do wynajęcia apartament z balkonem - jak z katalogu - o powierzchni 40 m2 ( 2 oddzielne, zamykane pokoje i kuchnia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

257 324 zł22 m² 11 918,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

257 324 zł22 m² 11 918,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz atrakcyjnej inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika = niższe koszty zakupu, - lokalizacja w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

285 462 zł22 m² 13 161 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

318 668 zł22 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika = niższe koszty zakupu, - lokalizacja w samym centrum miasta = atrakcyjność i prestiż, - opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

257 324 zł22 m² 11 919 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

270 868 zł22 m² 12 546 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Na Miasteczku

Nowe Miasto,Poznań

465 000 zł34 m² 13 533,20 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

- = | Oferta prywatna, cena do negocjacji | = - Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Tarasy Warty przy Rondzie Rataje. Mieszkanie własnościowe nieobciążone hipoteką, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

257 324 zł22 m² 11 919 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

314 202 zł21 m² 15 055,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz atrakcyjnej lokaty kapitału? Chcesz uciec przed inflacją? Ta oferta jest dla Ciebie! Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika = niższe koszty zakupu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milczańska

Malta,Poznań

521 000 zł52 m² 9 980,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! Zakup na zasadach cesji! Inwestycyjny pakiet dwóch kawalerek na jednej kw w najkorzystniejszej pod wynajem lokalizacji! Doskonała lokata kapitału, monitoring części wspólnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

333 484 zł22 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Poszukujesz mieszkania z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej jednocześnie marząc o ciszy i spokoju za oknem? Zależy Ci na funkcjonalności pomieszczeń i przestrzeni?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

326 095 zł22 m² 15 055,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Warszawskie,Poznań

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz komfortowego mieszkania w idealnej lokalizacji? W pobliżu terenów rekreacyjnych Malty, głównego punktu komunikacyjnego - Ronda Śródka i szybkiego dojazdu do centrum miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

333 484 zł22 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

670 000 zł67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z 2020 roku, wykończone z 2 miejscami garażowymi W cenie! gotowe do wprowadzenia nie wymaga nakładów finansowych! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

281 473 zł30 m² 9 489,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy nowoczesne osiedle, położone na poznańskich Naramowicach. Doskonała komunikacja i liczne tereny zielone, stanowią doskonałą alternatywę dla osób chcących mieszkać blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wodna

Stare Miasto,Poznań

753 000 zł55 m² 13 740,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Witam, mam na imię. Pomogę Państwu bezpiecznie kupić nieruchomości. Działam na rynku kilka lat, zamknęłam wiele transakcji i dzięki temu dobrze Wam doradzę :) Mieszkanie w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

331 946 zł22 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chartowo

Nowe Miasto,Poznań

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio: dwupokojowy apartament 45m2 w apartamentowcu na Ratajach. Budynek: nieruchomość położona jest na IV piętrze w apartamentowcu Chartowo Tower przy ulicy Chartowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

285 462 zł22 m² 13 161 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

252 279 zł22 m² 11 685 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Saperska

Wilda,Poznań

2 600 zł54 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pok położone na 4 piętrze przy ul. Saperskiej w Poznaniu. Rozkład powierzchni: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka oraz balkon. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

262 851 zł21 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Batorego w Poznaniu (w nowej części osiedla). Ogromnym atutem tego mieszkania jest jego lokalizacja. 2 min od wyjścia z klatki mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia piękna, nowoczesna kawalerka o pow. 30 m2 w nowym budynku z 2006 roku przy ul. Wojskowej. Lokal wykończony w nowoczesnym stylu zgodnie z aktualnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

3 500 zł60 m² 58,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w najbardziej atrakcyjnej dzielnicy Poznania! Dzielnicy pełnej możliwości, na strzeżonym osiedlu z ogródkiem, balkonem i miejscem w hali garażowej w cenie! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

318 668 zł22 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

233 690 zł22 m² 10 824 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022