dowolna

Mieszkania dla studentów Poznań - Oferty najmu mieszkań

287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

287 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Poznań

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Abak poleca do najmu mieszkanie dwupokojowe w budynku przy Osiedlu Jagiellońskim 21 na poznańskich Ratajach , o powierzchni 40 m2 po remoncie , mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arciszewskiego

Grunwald,Poznań

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu komfortowego mieszkania zlokalizowanego na ulicy Arciszewskiego na Grunwaldzie - doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób ceniących sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę z balkonem, położoną na 4 piętrze w boku z windą z 2000 roku, przy ul. Strzałowej w centrum Poznania. Na powierzchnię 30m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

449 561 zł39 m² 11 568,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania na cele inwestycyjne? A może potrzebujesz małego mieszkania na początek? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 2 pokojowego apartamentu od południa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

1 750 zł31 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt: szanowni Państwo, dzisiaj chciałabym zaprosić Was na jakże w tej chwili modne i popularne poznańskie Jeżyce. Dzielnicę do której łaskawym okiem zwrócili się restauratorzy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

636 795 zł63 m² 10 106,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania na cele inwestycyjne? Idealne mieszkanie na wynajem dla studentów. A może potrzebujesz mieszkania dla siebie? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 4 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zygmunta Starego

Piątkowo,Poznań

564 000 zł63 m² 8 952,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 65,7 m na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły po termomodernizacji (rok budowy 1991). Atuty mieszkania: > 3 niezależne pokoje > Oddzielna, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 23 Lutego

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł40 m² 50,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia duża wyposażona kawalerka 40m2 w samym centrum Poznania, ul. 23 Lutego w pobliżu skrzyżowania z al. Marcinkowskiego. Mieszkanie idealne dla pary: oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

562 998 zł57 m² 9 954 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duża promocja! Szukasz mieszkania na cele inwestycyjne? A może potrzebujesz mieszkania dla siebie? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 3 pokojowego apartamentu z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

418 625 zł33 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Pewna Lokata Kapitału w Modnej Dzielnicy Poznania Kup bez prowizji - z kompleksową obsługą na każdym etapie zakupu. Na sprzedaż cała inwestycja położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejskiego

Stare Miasto,Poznań

1 920 zł43 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duża kawalerka (42,87m2) przy ul. Nowowiejskiego 6 w Poznaniu. Ścisłe centrum - nieruchomość zlokalizowana lokalizacja blisko Placu Wolności, starego Rynku, placu Ratajskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Poznań

2 900 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować stylowe mieszkanie do wynajęcia w nowoczesnym apartamentowcu Towarowa 45, w samym centrum Poznania. To prestiżowe osiedle z monitoringiem, całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Poznań

Winogrady,Poznań

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka w bloku z 2024r. Wykończona z dbałością o detale z bardzo dobrych materiałów, umeblowana, wyposażona w wysokiej klasy sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka 31 m z dużym balkonem Jeżyce, ul. Barańczaka 9 Pierwszy najem! Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, a jednocześnie centralnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

690 798 zł70 m² 9 881,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania na cele inwestycyjne? Idealne mieszkanie na wynajem dla studentów. A może potrzebujesz mieszkania dla siebie? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 5 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerka w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Kawalerka z balkonem. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Grunwald Południe,Poznań

1 800 zł28 m² 64,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyposażenie wszystko, czego potrzebujesz: wygodna, rozkładana kanapa idealna zarówno do wypoczynku, jak i spania Duża szafa w zabudowieaneks kuchenny wyposażony w: piekarnik Płytę indukcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

458 911 zł40 m² 11 606,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania na cele inwestycyjne? A może potrzebujesz małego mieszkania na początek? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 2 pokojowego apartamentu od wschodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Strzałkowskiego

Jeżyce,Poznań

1 550 zł20 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżyce - ul. Romka Strzałkowskiego , doskonała lokalizacja i infrastruktura , kawalerka o pow. 20 m2 niski blok ,cegła, v piętro całość umeblowana i wyposażona : meble , pralka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

1 500 zł13 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem pokój w 3-pokojowym mieszkaniu na poznańskim Łazarzu tuż przy Biedronce. Wysoki standard wykończenia, pokój jest umeblowany z wyjściem na balkon. Jest w cenie 1500 zł za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Grunwald,Poznań

416 297 zł29 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem, miejscem na garderobę, wydzieloną kuchnią oraz miejscem postojowym w cenie. Świetna lokalizacja - blisko komunikacji miejskiej i z bardzo dobrym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Wilda,Poznań

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz, wymagana kaucja ( 3000zł) oraz prowizja ( 2200zł). Na wyciągnięcie ręki od Centrum, od zaraz dostępne jest świeżo odmalowane, umeblowane i w pełni wyposażone mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w centrum Poznania, zlokalizowane na Jeżycach przy ul. Jackowskiego 47. Mieszkanie ma 39,5m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 20m2, sypialni 11m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

1 900 zł31 m² 60,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu Jeżyc przy ulicy Poznańskiej 50. Nowoczesne studio czeka na nowego najemcę. A ta kamienica po remoncie jest prawdziwą perłą! Mieszkanie o pow. 31,20 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostowa

Grobla,Poznań

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka z balkonem w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja: - ul. Mostowa - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (plac Bernardyński 290m, małe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ustawną kawalerkę położoną na II piętrze w niskim, V-piętrowym bloku z windą z 2013r. przy ul. Górna Wilda na poznańskiej Wildzie. Na powierzchnię 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

690 000 zł74 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Bez prowizji! Zadzwoń i umów na prezentację - możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Oferta skierowana głównie do studentów. Polecam na wynajem wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na ostatnim piętrze budynku 9 piętrowego na poznańskich Jeżycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

415 522 zł35 m² 11 988,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

562 000 zł45 m² 12 422,60 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Widok na panoramę Poznania i taras widokowy dla mieszkańców - wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji!na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z przestronną loggią i dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 września - możliwa wcześniejsza prezentacja. Topowa lokalizacja: poznań, ul. Zwierzyniecka 15 ( inwestycja Ataner ) Modernistyczny apartamentowiec o kaskadowym układzie i wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerki w ścisłym centrum miasta. - ul. Mostowa 31 - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (plac Bernardyński 290m, małe Garbary 550m), autobus (mostowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

580 094 zł57 m² 10 256,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania na cele inwestycyjne? A może potrzebujesz mieszkania dla siebie? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 3 pokojowego apartamentu z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

380 380 zł29 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna i wygodna kawalerka. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W inwestycji łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Poznań,wielkopolskie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz. Zapraszam do wynajęcia bardzo ładnej kawalerki w świetnej lokalizacji ul. Katowicka 83c. Blisko uczelnie, komunikacja, handel i usługi. Mieszkanie po remoncie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orężna

Grunwald,Poznań

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób pracujących lub uczących się I jednocześnie pracujących - do objęcia od 31.08.2025r. wszelkie zwierzątka bardzo lubimy, lecz nie tolerujemy w tym mieszkaniu. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Polan

Polan,Poznań

1 899 zł50 m² 37,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przytulne, bardzo funkcjonalne i ustawne mieszkanie dwupokojowe, położone w cichej i spokojnej okolicy na zielonych Ratajach - os.Polan -przy terenach zielonych parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Wynajmujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

434 682 zł38 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jeleniogórska

Junikowo,Poznań

1 799 zł27 m² 66,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem klimatyczną, kompaktową kawalerkę w południowo zachodniej części Poznania przy ul. Jeleniogórskiej 1. ( bezpieczne , zamknięte i monitorowane nowe osiedle ). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

738 000 zł66 m² 11 195,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 65,92 m2 na 6 piętrze na Ratajach. Inwestycja gotowa do odbioru, mieszkanie można obejrzeć. Architektura.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij