dowolna

Mieszkania dla studentów Poznań - Oferty najmu mieszkań

287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

287 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rybaki

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł19 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w prestiżowej lokalizacji ul. Rybaki naprzeciwko Charlie Monroe Kino Malta przy ul. Półwiejskiej w Poznaniu. Wyjątkowe położenie: w bliskiej odległości od głównego deptaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

1 900 zł32 m² 59,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane na Jeżycach, przy ulicy Sienkiewicza 3 w Poznaniu. Lokal usytuowany w kamienicy, która w ostatnim czasie została poddana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Wilczy Młyn,Poznań

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę kawalerkę na Osiedlu Wilczy Młyn w Poznaniu. Od 01.02.2024r. Koszt najmu 1.200,00 zł miesięcznie plus czynsz wraz z opłatami za wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

1 999 zł30 m² 66,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 4-letnią , kompaktową kawalerkę, gotową do drugiego zasiedlenia. Doskonała lokalizacja - centralne Jeżyce, dobrze skomunikowana z całym poznaniem - 3 minuty do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

1 899 zł29 m² 65,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! Polecam na wynajem 4-letnią , kompaktową kawalerkę, gotową do drugiego zasiedlenia. Doskonała lokalizacja - centralne Jeżyce, dobrze skomunikowana z całym poznaniem - 3 minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 700 zł30 m² 55,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane w niskim bloku, w nowszej części os. Batorego na poznańskim Piątkowie. Lokal o powierzchni użytkowej 30,5 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie urządzone mieszkanie w Poznaniu przy ul. Sielawy 19. Mieszkanie wolne od 01.01.2024 Wyposażone w meble w zabudowie, sprzęt RTV i AGD (lodówka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

1 700 zł32 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem nieumeblowaną kawalerkę w nowszym bloku zlokalizowanym przy ul. Wojskowej 3 (budynek, w którym na parterze znajduje się Biedronka). Blok mieszkalny wybudowany w 2008 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Warszawy

Winiary,Poznań

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie na os. Powstańców Warszawy na 2 piętrze z dużą loggią. Metraż mieszkania 50 m2. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nie wymagające żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Poznań

349 000 zł38 m² 9 088,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Szukasz mieszkania na start? A może chcesz zainwestować wolne środki i generować dodatkowe dochody z wynajmu? Przeczytaj opis i przekonaj się o zaletach tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zygmunta Starego

Zygmunta Starego,Poznań

2 050 zł58 m² 35,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na os. Zygmunta Starego, o łącznej powierzchni 58,3 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w niskim bloku. Blok usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z aneksem sypialnianym przy ul. Os. Tysiąclecia 7 (rataje) *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *lokal o powierzchni 30m2 składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Warszawy

Winiary,Poznań

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie na os. Powstańców Warszawy na 2 piętrze z dużą loggią. Metraż mieszkania 50 m2. Wykończenie: okna pcv, podłoga wykończona panelami i płytkami; ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

460 000 zł37 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Chcesz wprowadzić się do mieszkania bez straty czasu na kłopotliwe remonty? Zależy Ci na nowoczesnym design i dobrej komunikacji? A na deser marzysz o balkonie z widokiem na zieleń?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przemysława

Przemysława,Poznań

700 zł50 m² 13,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość mieści się w Poznaniu na os. Przemysława 25. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej dużej kuchni i łazienki. Powierzchnia pokoi wynosi 20,5 i 10m2. Jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Jeżyce,Poznań

2 190 zł30 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu, atrakcyjnego mieszkania w samym sercu Poznania. To świetna lokalizacja i bardzo dobry adres. Mieszkanie, kawalerka o powierzchni 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

2 100 zł33 m² 62,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane na Jeżycach, przy ulicy Sienkiewicza 3 w Poznaniu. Lokal usytuowany w kamienicy, która w ostatnim czasie została poddana całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Hetmańska

Hetmańskie,Poznań

1 100 zł13 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio w kamienicy przy Hetmańska 4 *składa się z pokoju z aneksem kuchennym, kącika biurowego oraz łazienki z toaletą. *13,36m2 *parter *lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mostowa

Grobla,Poznań

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja: - ul. Mostowa 31 - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (plac Bernardyński 290m, małe Garbary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul.Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca PKP, Targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

2 200 zł30 m² 74,55 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą świeżo wykończonej, przestronnej kawalerki -jeżyce, inwestycja Famma Dąbrowskiego (spravia). Opis: nieruchomość o powierzchni 29,51m2 znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem długoterminowy min. 12 m. dla singla lub pary na osiedlu nowych budynków. Mieszkanie o wysokim standardzie, komfortowe w pełni wyposażone. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

1 550 zł32 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu kawalerkę zlokalizowaną na Os. Kopernika, ul. Galileusza. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania 32 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

1 500 zł31 m² 49 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia kawalerkę w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej części poznańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

1 350 zł21 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna kawalerka na poznańskiej Wildzie *mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz z łazienki i małego korytarza *30 metrów do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 300 zł36 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia ul. Naramowicka. Najem okazjonalny koszty pokrywa wynajmujący. Mieszkanie znajduje się w niski bloku na 1 piętrze w 5 kondygnacyjnym bloku o powierzchni 36 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rataje

Rataje,Poznań

1 999 zł28 m² 71,39 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

R e Z E R W A C J A ! Polecam na wynajem roczną , komfortową kawalerkę położoną w nowym apartamentowcu przy ul. Rataje 166 na zielonych Ratajach. Mieszkanie gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

2 000 zł28 m² 70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poznań dzielnica Jeżyce - ul. Mickiewicza - centrum miasta - mieszkanie - kawalerka! Zapraszam najemców: osoby pracujące (umowa o pracę lub inna umowa o podobnym znaczeniu) studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

449 900 zł46 m² 9 780,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu nieruchomości położonej przy na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, poznań, centrum Oferujemy do wynajmu kawalerkę w samym sercu Poznania, przy ul. Półwiejskiej na Starym Mieście. Fenomenalna lokalizacja tego mieszkania ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybaki

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w samym centrum miasta, nieopodal Starego Browaru oraz ul. Półwiejskiej. Mieszkanie na ostatnim piętrze kamienicy (3 piętro). Kawalerka składa się z pokoju z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Warszawy

Winiary,Poznań

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy! Prezentuję ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania z dużą loggią o pow. 50 m , zlokalizowanego w Poznaniu na Osiedlu Bolesława Chrobrego 41, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań