dowolna

Mieszkania dla studentów Poznań - Oferty najmu mieszkań

284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Rataje,Poznań

777 945 zł65 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ważne W grudniu dodatkowa ulga na zakup Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji: inwestycja znajduje się na Starołęce, jest to dzielnica położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Wilda,Poznań

389 000 zł40 m² 9 604,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Marzysz o idealnym pierwszym mieszkaniu? A może myślisz o inwestycji na wynajem, która jest w stanie dać wysoką stopę zwrotu? Świetnie! To mieszkanie jest idealne dla Ciebie. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecamy na wynajem kawalerkę o pow 32m2. znajdującą się na wysokim parterze w budownictwie na przy ulicy Przybyszewskiego. Świetny dojazd do centrum miasta. Komunikacja miejska mpk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Zawady,Poznań

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poznań, ul. Smolna 10 - polecam do wynajęcia bardzo ładną, całkowicie umeblowaną, wyposażoną i ze sporym balkonem, kawalerkę o powierzchni 29 m2, mieszczącą się w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję kawalerkę (32 m2) z balkonem mieszczącą się na 3 piętrze w wieżowcu na Osiedlu Zwycięstwa. Mieszkanie na wynajem z całym wyposażeniem, jak na zdjęciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Zawady,Poznań

1 540 480 zł145 m² 10 624 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne na poznańskim Nowym mieście/zawadach - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Odbiór 15 października 2023r.! 2 BALKONY! Polecamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

1 700 zł34 m² 50,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem umeblowaną kawalerkę z niezależną kuchnią w niskim bloku z cegły, zlokalizowanym przy ul. Polnej, u zbiegu dzielnic Jeżyc i Grunwaldu. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

556 216 zł44 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ważne rabat W grudniu negocjuj swoją cenę Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji: inwestycja znajduje się na Starołęce, jest to dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam na wynajem bardzo atrakcyjną kawalerkę, zlokalizowaną w samym centrum Jeżyc, ul. Polna. Budynek Agrobexu, mieszkanie na drugim piętrze, budynek z windą. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jeleniogórska

Junikowo,Poznań

1 599 zł27 m² 59,22 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem klimatyczną, kompaktową kawalerkę w południowo zachodniej części Poznania przy ul. Jeleniogórskiej 1. Mieszkanie o powierzchni 27mkw składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

2 190 zł30 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu, atrakcyjnego mieszkania w samym sercu Poznania. To świetna lokalizacja i bardzo dobry adres. Mieszkanie, kawalerka o powierzchni 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonin

Bonin,Poznań

358 000 zł31 m² 11 699,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Dzień dobry! Mam na imię , jestem Specjalistą ds. Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

1 100 zł21 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie kontakt telefoniczny. - oferuję dwa pokoje w mieszkaniu, znajdującym się na drugim piętrze wysokiego bloku z windą, na osiedlu Bolesława Chrobrego na poznańskim Piątkowie. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

460 000 zł48 m² 9 603,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Chcesz ulokować kapitał i wynajmować mieszkanie ? Zależy Ci na dobrej komunikacji ? Szukasz mieszkania do własnej aranżacji ? bingo! Polecam na sprzedaż kompaktowe mieszkanie znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Grunwald,Poznań

1 500 zł58 m² 26,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Rezerwacja - Grunwald - ul. Włodkowica 13. Polecam do wynajęcia mieszkanie o pow.57,5 m2. mieszkanie mieszczące się na parterze w niskim ocieplonym bloku i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Komandoria,Poznań

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania o komfortowym układzie pomieszczeń? Chcesz zamieszkać w atrakcyjnej lokalizacji, która prócz spokoju zapewni Ci dostęp do pełnej infrastruktury? Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Rataje,Poznań

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dominanta Nieruchomości tel. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, wyposażone i urządzone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane. Mieszkanie jasne, słoneczne. Okna pcv z roletami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

1 450 zł21 m² 68,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Polecam do wynajęcia kawalerkę w rewitalizowanej kamienicy blisko centrum i dworca pkp. Mieszkanie urządzone komfortowo, nowocześnie i przyjemnie. Pokój W pokoju znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

1 900 zł26 m² 73,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od stycznia 2024 Do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane na Jeżycach, przy ulicy Sienkiewicza 3 w Poznaniu. Lokal usytuowany w kamienicy, która w ostatnim czasie została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Zawady,Poznań

574 740 zł56 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z dużym balkonem z potencjałem inwestycyjnym na poznańskim Nowym mieście/zawadach Odbiór 15 października 2023r.! - zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Bolesława Śmiałego,Poznań

1 900 zł31 m² 62,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem kawalerkę z balkonem z osobną kuchnią w nowym bloku z windą na osiedlu Bolesława Śmiałego (kompleks Botanika). Lokal mieszkalny usytuowany bloku z 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Grunwald,Poznań

426 800 zł53 m² 8 098,67 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 48,5 m , usytuowanego w podpiwniczonej suterenie kamienicy przy ulicy Polnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przeznaczone dla studentów (do 5 osób), położone przy ulicy Szamarzewskiego 36 (jeżyce). Składa się z czterech niezależnych, umeblowanych pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Bolesława Śmiałego,Poznań

575 000 zł64 m² 8 998,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Wola,Poznań

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Na wynajem pokój w domu jednorodzinnym. Pokój posiada pełne wyposażenie. Dostęp do współdzielonej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piątkowo,Poznań

2 300 zł63 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w układzie niezależnym z kompletnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

2 500 zł45 m² 56,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w nowym budownictwie? Chcesz zamieszkać na obrzeżach miasta z jednoczesnym dobrym dojazdem do centrum? Cenisz sobie bliskość terenów zielonych? Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Prądzyńskiego

Wilda,Poznań

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *uwaga - stałe koszty najmu, brak dodatkowych rachunków *świetne mieszkanie, niedawno urządzone, wszystkie sprzęty oraz meble prawie nowe *blisko centrum, jednocześnie cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nad Potokiem

Sołacz,Poznań

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji dla pośrednika! Prezentuję ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem o pow. ok. 35 m , zlokalizowanego na zielonym Sołaczu przy ul. Nad Potokiem. W odległości ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Waryńskiego

Ogrody,Poznań

1 600 zł54 m² 30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem ładne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe, które mieści się na 9. piętrze w bloku na Placu Waryńskiego - Ogrody, przy pętli tramwajowej. Na mieszkanie o powierzchni 54 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 600 zł16 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy Dąbrowskiego 56 (jeżyce) *lokal o powierzchni 16 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki Wyposażenie: *salon: kanapa, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania w dzielnicy Wilda? Chciałbyś mieszkać w centrum a jednocześnie mieć park za oknem? Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi a także studentów. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

2 000 zł34 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

( oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dymka

Malta,Poznań

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w nowym budownictwie przy ul. Dymka w Poznaniu. Okolica jeziora Malta, C.H. Franowo. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pamiątkowa

Wilda,Poznań

850 zł41 m² 20,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do najmu duza kawalerka na parterze w bardzo ładnej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul.Pamiatkowej - ok Green Point. Mieszkanie w oficynie ( wew dziedziniec po remoncie, wypozbrukowany, porzadne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodna i przestronna kawalerka na os. Przyjaźni, winogrady - tuż przy szybkiej trasie tramwajowej (pst). : o mieszkaniu : - powierzchnia 27m2 - pokój (kanapa rozkładana, szafy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

2 190 zł30 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zygmunta Starego

Zygmunta Starego,Poznań

2 050 zł58 m² 35,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na os. Zygmunta Starego, o łącznej powierzchni 58,3 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w niskim bloku. Blok usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostowa

Poznań,wielkopolskie

2 200 zł44 m² 50,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia apartament o powierzchni 43,6 m2 zlokalizowany w budynku Wstęga Warty w niepowtarzalnym miejscu tuż nad rzeką Wartą, ul. Mostowa 19 w Poznaniu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piątkowska

Winiary,Poznań

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przy Piatkowskiej,84 w kompleksie Atanera- obiekt zamkniety,monitorowany, całodobowo chroniony. Doskonałe miejsce dla studentów Kampusu Morasko ( zaledwie 3 przystanki szybkim trawajem) orz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł26 m² 66,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka św. Marcin 41 Do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka w centrum Poznania, zlokalizowane przy ulicy Święty Marcin 41. Lokal usytuowany w oficynie kamienicy (w podwórzu), która została.