dowolna

Mieszkania dla studentów Poznań - Oferty najmu mieszkań

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gwarna

Poznań,wielkopolskie

1 000 zł12 m² 81,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesny pokój na ul. Gwarnej. Piękne, klimatyczne mieszkania z pokojami na wynajem. Pokoje są : - nieprzechodnie, - zamykane na klucz, - całkowicie wyposażone w: łóżko, szafę, szafki, biurko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Winiarska

Sołacz,Poznań

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę położoną na parterze w VI-piętrowym apartamentowcu z 2021r. przy ul. Winiarskiej na poznańskim Sołaczu. Na powierzchnię 32m2 składają się: - ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

1 900 zł34 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na strzeżonym i kameralnym osiedlu Atanera przy ul. Międzychodzkiej na Grunwaldzie. Niskie bloki na tym osiedlu położone są z dala od hałasu głównych ulic, ale mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Robocza

Wilda,Poznań

1 999 zł27 m² 73,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego, kompaktowego mieszkania z balkonem? Cenisz sobie dobry dojazd do większości miejsc w Poznaniu, ale nie chcesz mieszkać w ścisłym centrum? Ta 27m2 kawalerka przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

660 000 zł74 m² 8 882,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością oferuję 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,3 m , które usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku, na osiedlu Stare Żegrze. Mieszkanie jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

800 000 zł98 m² 8 171,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Oferta Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie położone przy ul. Naramowickiej o powierzchni 97,90 m kw. na znajdujące się na drugim piętrze budynku. Atuty mieszkania: dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

1 399 zł30 m² 46,48 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka, umożliwiająca oddzielenie strefy dziennej od strefy sypialnianej! Osobna kuchnia z oknem! Tylko 10 min spacerem do terenów rekreacyjnych Jeziora Malta. Rataje, os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Nadolnik

Zawady,Poznań

207 288 zł25 m² 8 189,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie typu Studio idealne dla młodych lub pod inwestycje. Najniższa cena na rynku Podana jest kwotą netto + 23%vat - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

600 000 zł63 m² 9 463,72 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1981

Oferta dostępna tylko u nas! roi 7,8% Polecam ofertę 5 pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Piątkowie - os. Bolesława Chrobrego. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Kawalerka z balkonem. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

442 308 zł38 m² 11 603 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentowana oferta gwarantuje Tobie: - zakup bezpośrednio od dewelopera - pełna oferta inwestycji - 0% prowizji - 0% podatku pcc Prezentowana nieruchomość o pow. 38,12mkw mieści się na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

589 000 zł52 m² 11 283,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane! Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w niskim IV piętrowym bloku na os. Bolesława Śmiałego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 52,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

1 190 zł20 m² 59,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie w urokliwej kamienicy na poznańskim Łazarzu *składa się z pokoju z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz łazienki *jest nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wenecjańska

Stare Miasto,Poznań

2 100 zł39 m² 54,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania w samym centrum ? Mamy dla Ciebie wyjątkową kawalerkę z dostępem do tarasu na dachu. Przestronna i jasna kawalerka przy ul. Wenecjańskiej czeka na najemcę. Kawalerka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

2 900 zł41 m² 69,93 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie typu studio 42 m2, ul. Zwierzyniecka, jeżyce Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego mieszkania typu studio, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Marzy Ci się nieruchomość położona w zielonej, malowniczej okolicy, ale z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej? bingo! Serdecznie polecam na wynajem lokal gotowy do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze Poznań

Jeżyce,Poznań

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w zrewitalizowanej kamienicy na Poznańskich Jeżycach. Lokal znajduje się w oficynie na wysokim parterze przy ul. Słowackiego 37, nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 32 m2, położona na 7 piętrze w wysokim (16 kondygnacji) bloku na os. Zwycięstwa. Mieszkanie nie wymaga nakładów gotowe do zamieszkania. Umeblowane, kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Modrakowa

Dębiec,Poznań

1 350 zł23 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mikrokawalerkę znajdującą się w budynku po zakończonym w 2021 kapitalnym remoncie. Lokal czeka na drugie zasiedlenie. Lokalizacja- spokojny , zielony Dębiec - rejon ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Smolna

Nowe Miasto,Poznań

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz mieszkania otoczonego mnóstwem terenów zielonych w cichej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta? Cenisz sobie nowoczesny styl oraz poszukujesz nieruchomości do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagiellońskie

Nowe Miasto,Poznań

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz ustawnego mieszkania do własnej aranżacji? Cenisz sobie ciszę i spokojną okolicę z jednoczesną bliskością centrum Poznania i świetną komunikacją? bingo! to mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

2 100 zł53 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53,4 m2, na pierwszym piętrze w kompleksie Atanera przy ulicy Międzychodzkiej. Bardzo ładne mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

1 290 zł18 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *urządzone z gustem mieszkanie w świetnej lokalizacji -150 metrów do ulicy Głogowskiej, z której łatwo można się dostać w każdy punkt Poznania komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

1 390 zł29 m² 47,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *w pełni wyposażona i umeblowana kawalerka na parterze 4 piętrowej kamienicy *doskonała lokalizacja - jedyne 100 metrów do przystanku autobusowego, z którego można się łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Poznań

1 790 zł39 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie Wolne od Zaraz! Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowej i w pełni wyposażonej kawalerki (39m2), usytuowanej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

427 068 zł37 m² 11 517,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc uwaga - Cena uwzględnia super rabat - ograniczony czasowo! Lokalizacja Inwestycji - winogrady W pobliżu - 150 metrów przystanki tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Górczyn,Poznań

1 600 zł35 m² 45,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poznań, grunwald, górczyn ul. Daleka Przytulna, zadbana kawalerka o powierzchni 35,1 m2, położona na drugim piętrze niskiego budynku z cegły. Pokój połączony z kuchnią w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Maczka

Jeżyce,Poznań

1 090 zł28 m² 38,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie ciepłe i przytulne z ładnym widokiem z okna *ogrzewanie miejskie *28.24 m2 *Winda, 5 piętro *Uniwersytet Przyrodniczy - 900 m *Mieszkanie przyjazne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

1 950 zł64 m² 30,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. poleca do najmu mieszkanie 3 pokojowym o pow. 64m2 położone na Poznańskim Piątkowie na os. Bolesława Śmiałego w bloku nr 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

481 589 zł43 m² 11 135 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji: inwestycja znajduje się na Starołęce, jest to dzielnica położona w wschodniej części Poznania w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Starołęka,Poznań

564 397 zł55 m² 10 327,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Proponowane mieszkanie znajduje się na 6 piętrze i ma powierzchnię 54,65 m2 oraz balkon 4,5m2 W lokalu mieszczą się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagiellońskie

Nowe Miasto,Poznań

519 000 zł47 m² 10 995,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz ustawnego mieszkania do własnej aranżacji? Cenisz sobie ciszę i spokojną, zieloną okolicę ze świetną komunikacją? bingo! Dziś mam przyjemność zaoferować do sprzedaży 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rocha

Nowe Miasto,Poznań

599 000 zł55 m² 10 950,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania położonego w spokojnej okolicy, która oferuje doskonałą infrastrukturę. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

491 114 zł47 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc Zapraszam na bezpłatną konsultację i prezentację całej inwestycji. tel Prezentowany lokal znajduje się na 2 piętrze (inne piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

640 000 zł53 m² 12 007,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze, lokalizacja - Rataje, osiedle piastowskie 10min komunikacja od Starego Rynku - Doskonała infrastruktura dla studentów,.

Szczegóły ogłoszenia