dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka

Grunwald,Poznań

1 700 zł27 m² 63,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Nieruchomość zarezerwowana Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Oferuję na wynajem mieszkanie 1-pokojowe z dużym balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe, 55m2 zlokalizowane w dzielnicy Poznań Grunwald przy ul. Bułgarskiej 59a Mieszkanie znajduje się na 13 piętrze i roztacza się z niego wyjątkowy widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ptasia

Grunwald,Poznań

4 500 zł69 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na drzwi otwarte W sobotę 11.02.2023 r. W godzinach 10:00 - 12:00 po wcześniejszym umówieniu terminu. Zadzwoń I umów dogodny termin tel: polecamy na wynajem 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łazarz

Grunwald,Poznań

415 466 zł48 m² 8 669,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 47,92 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Łazarzu. Lokal znajduje się na 3 piętrze, w pięcio-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

591 000 zł57 m² 10 408,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Głogowskiej 82 w Poznaniu. Brak podatku pcc 2%. Mieszkanie z balkonem. Rzut lokalu załączam w zdjęciach. Lokalizacja: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

389 000 zł48 m² 8 104 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie przy ul Kolejowej 14 Dzielnica ulubiona ostatnio przez młodych ludzi - Łazarz. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m2, gotowe do umeblowania według własnych upodobań. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

329 900 zł38 m² 8 568,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania ustawnego i gotowego do wejścia? Chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę zwrotu? Szukasz niesamowitego widoku na codzienne poranki ? bingo! Na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

275 000 zł34 m² 8 189,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2-pokoje na sprzedaż, spokojna okolica, poznań. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnym, kameralnym miejscu na poznańskim Grunwaldzie. Ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

369 000 zł45 m² 8 167,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do kontaktu! Opiekun oferty: tel. Dzień dobry! Mam na imię i z powodzeniem działam na rynku nieruchomości. Z chęcią pomogę również Tobie w bezpiecznym zakupie bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stablewskiego

Łazarz,Poznań

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone przy ulicy Stablewskiego 10. Mieszkanie położone na wysokim parterze. Korzystny układ funkcjonalny: dwa niezależne pokoje o powierzchni 18 i 14 m2, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczyńska

Grunwald,Poznań

1 950 zł48 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe położone w Poznaniu przy ul. Górczyńskiej. Mieszkanie o pow. 48m2 usytuowane na parterze w 10-cio piętrowym budynku. Mieszkanie po remoncie. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

409 000 zł53 m² 7 669,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow. 53,33m2 położone na Grunwaldzie przy ul. Marcelińskiej. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Swoboda

Grunwald,Poznań

438 000 zł62 m² 7 098,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4 pokoje, 61,70 m2, balkon, poznań Grunwald. Oferta sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o dużym potencjale, mieszczącego się na poznańskim Grunwaldzie w niskim bloku położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

715 000 zł69 m² 10 332,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Witam, mam na imię i jestem tu dla Państwa, by pomóc w zakupie nieruchomości inwestycyjnej. Z przyjemnością prezentuje mieszkanie bardzo blisko rynku łazarskiego przy ul. Małeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

330 000 zł38 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzeźnicka

Grunwald,Poznań

499 000 zł66 m² 7 537,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Polecam ofertę 4 - pokojowego mieszkania położonego na Poznańskim Grunwaldzie - ul. Brzeźnicka. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grunwald,Poznań

1 899 zł49 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Noworoczna promocja cenowa! Polecamy na wynajem klimatyczne i klimatyzowane dwupokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze bloku na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 49mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

374 207 zł38 m² 9 767,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość, ponadprzeciętna jakość, znakomity metraż! Komfortowy dojazd! Idealne pod wynajem! Pełna własność z księgą wieczystą! Sprzedaż bezpośrednia - oszczędzasz 7000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

348 094 zł43 m² 8 153,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość, ponadprzeciętna jakość, znakomity układ 3 pokojowego mieszkania! Komfortowy dojazd! Wymienione instalacje w budynku i co za tym idzie - gwarancja, że Twoja rodzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

499 000 zł48 m² 10 329,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę, niezwykle jasnego i przytulnego, 2 - pokojowego mieszkania położonego na poznańskim Grunwaldzie - ul. Jeleniogórska. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 lutego 2023! Na powierzchni 43 mkw znajdują się: -salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon od strony zachodniej. -sypialnia z wyjściem na balkon -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Grunwald Północ,Poznań

289 000 zł35 m² 8 306,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ul. Grochowska 137 , kawalerka - 34,79 m2 do kapitalnego remontu. -Balkon -piętro 3/4 -w mieszkaniu istnieje możliwość wydzielenie oddzielnej sypialni. -Parkowanie pod blokiem, brak strefy płatnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

1 199 zł29 m² 41,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta cenowa tylko do końca miesiąca! Polecam na wynajem kompaktową, kawalerkę po kapitalnym remoncie w 2019r, znajdującą się z w bardzo klimatycznym miejscu - przy ul. Kolejowej 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

R e Z E R W A C J A ! Posiadam do wynajęcia parter domu położonego w Poznaniu, na Grunwaldzie. Powierzchnia lokalu 70m2. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojskowa

Świt,Poznań

745 000 zł58 m² 12 735 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

- rezerwacja - Poszukujesz nietuzinkowej oferty mieszkania na sprzedaż w doskonałej lokalizacji? Pragniesz zamieszkać w spokojnej lokalizacji ? Chcesz zainwestować w nietypowe mieszkanie ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

450 000 zł55 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grunwald - rejon ul. Głogowskiej i Hetmańskiej. Mieszkanie o pow. 55 m2, położone na piątym piętrze w budynku z lat 60-tych z windą. Dwa pokoje 17 i 18 m2), osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

3 000 zł52 m² 57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Łazarzu przy ul. Głogowskiej. Lokal mieszkalny znajduje się w odrestaurowanej kamienicy na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świt

Grunwald,Poznań

315 000 zł37 m² 8 422,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwcja kontakt: drodzy Państwo, czy myślicie o zakupie mieszkania na potrzeby własne, czy inwestycyjnie - to ta oferta w obu przypadkach jest dobra. Kameralna, cicha ulica, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Grunwald,Poznań

1 800 zł27 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Oferuję na wynajem mieszkanie 1-pokojowe z dużym balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grunwald,Poznań

2 550 zł53 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe! 2 pok. mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Na pierwszych lokatorów czeka 2 pokojowy apartament z balkonem w wygodnej lokalizacji. Nieruchomość po kapitalnym remoncie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

342 900 zł38 m² 9 023,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Chcesz wprowadzić się do mieszkania bez straty czasu na kłopotliwe remonty? Zależy Ci na nowoczesnym design i dobrej komunikacji? A na deser marzysz o dobrej komunikacji miejskiej ? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołczyńska

Grunwald,Poznań

346 720 zł39 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** oferta od dewelopera - brak dodatkowych opłat I prowizji od kupującego *** Bezpieczna transakcja - umowa deweloperska oraz rachunek powierniczy! Uwaga -w ofercie zostały ostatnie wolne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potockiej

Łazarz,Poznań

305 000 zł36 m² 8 538,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Szukasz mieszkania i chcesz od razu się wprowadzić? A może jesteś inwestorem i szukasz pewnej lokaty? Mam przyjemność zaprezentować Ci funkcjonalną i świetnie zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego 16/16a oraz Drużbackiej 8. Mieszkanie wolne od zaraz. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łazarz,Poznań

2 500 zł52 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz mieszkania w centrum Poznania, bardzo dobrze skomunikowanego z resztą miasta to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Polecam na wynajem przytulne, klimatyczne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paczkowska

Grunwald,Poznań

459 000 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż bardzo przyjemne mieszkanie zlokalizowane w willi miejskiej, przy spokojnej uliczce na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 51 m2 (90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szamotulska

Grunwald,Poznań

339 000 zł35 m² 9 576 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Szamotulskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogorzelska

Grunwald,Poznań

484 000 zł65 m² 7 457,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

! oferta dostępna tylko U nas! Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,90 m2. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

591 000 zł52 m² 11 283 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Oferta zarezerwowana! Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Łazarzu przy ul. Głogowskiej. Bez pcc! Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Grunwald

Grunwald,Poznań

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pok. 40 m2 z tarasem i ogródkiem, grunwald, poznań. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego apartamentowca na zamkniętym i chronionym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

290 000 zł38 m² 7 733,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jeśli szukasz mieszkania pod inwestycje na Grunwaldzie, to mieszkanie jest dla Ciebie. Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 37.5 m2 położone na poznańskim Grunwaldzie, to idealny wybór dla.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij