dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

457 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

457 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Calliera

Łazarz,Poznań

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Kup to mieszkanie na kredyt hipoteczny bez wkładu własnego! Skorzystaj z programu rządowego "mieszkanie bez wkładu własnego" - więcej informacji udzielimy telefonicznie Poszukujesz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu wygodne, w pełni wyposażone mieszkanie w nowoczesnym kompleksie Atanera przy ul. Marcelińskiej na Grunwaldzie. Lokal o pow. 36 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

284 220 zł32 m² 8 756,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość, ponadprzeciętna jakość, znakomite układy mieszkań, komfortowy dojazd i co za tym idzie - gwarancja, że bezpiecznie ulokujesz swoje oszczędności! Jeżeli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

449 000 zł48 m² 9 286,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze 48,35 m2 z dużym balkonem na Grunwaldzie. Pomieszczenia Hol 3,48 m2 Salon z aneksem kuchennym 27,72 m2 Pokój 12,41 m2 Łazienka 3,83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płomienna

Grunwald,Poznań

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- dostępne od października - Oferujemy na wynajem mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Grunwaldu! Mieszkanie o powierzchni 38 mkw składa się z dwóch niezależnych pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

554 827 zł61 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,97 m2 na drugim piętrze na Eko Osiedlu na Górczynie w Poznaniu. Powierzchnie - komunikacja 10,85 m2 - pokój 11,45 m2 - aneks kuchenny 4,59 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

432 000 zł46 m² 9 304,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie Cena = mieszkanie i miejsce w hali garażowej - promocja ograniczona czasowo nie płaci podatku pcc (2%) Zakup od dewelopera. Posiadamy na sprzedaż także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

349 000 zł42 m² 8 270,14 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Marzysz o zamieszkaniu w cichej, zielonej okolicy z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej? Szukasz mieszkania z niezależnym układem, osobną kuchnią i pięknym widokiem? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

379 000 zł48 m² 7 978,95 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Chcesz ulokować kapitał i wynajmować mieszkanie ? Zależy Ci na dobrej komunikacji? A na deser marzysz o balkonie z widokiem na zieleń? bingo! Serdecznie polecamy na sprzedaż 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

292 063 zł33 m² 8 813,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość, ponadprzeciętna jakość, znakomite układy mieszkań, komfortowy dojazd, wymienione instalacje w budynku i co za tym idzie - gwarancja, że możecie spać spokojnie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

597 000 zł74 m² 8 067,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie cena = Mieszkanie i miejsce rodzinne w hali garażowej, ostatnie takie mieszkanie w tej inwestycji. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz przestronnego, ustawnego mieszkania, a ogród do tego byłby spełnieniem marzeń? Interesuje Cię lokalizacja bogata w zielone tereny, a jednocześnie chcesz mieć centrum miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

255 000 zł26 m² 9 822,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w bloku z windą, poznań, łazarz. Oferujemy Państwu do sprzedaży wygodną kawalerkę usytuowaną przy spokojnej ulicy Elżbiety Drużbackiej na poznańskim Łazarzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

1 699 zł31 m² 54,81 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kompaktową kawalerkę w południowo zachodniej części Poznania przy ul. Jugosłowiańskiej 52 - osiedle Kopernika. Mieszkanie po gruntownym "liftingu" w 2020r. .Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Kawalerka z balkonem. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

439 000 zł47 m² 9 320,59 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zależy Ci na lokalizacji blisko centrum miasta? Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się od zaraz, wyremontowanego pod klucz? bingo! Serdecznie polecam 3-pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

329 000 zł31 m² 10 487,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz klimatycznej kawalerki w sercu Łazarza, w zadbanej kamienicy a do tego tuż przy parku ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczyńska

Grunwald,Poznań

369 000 zł45 m² 8 127,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne oraz rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Górczyńskiej na dzielnicy Grunwald w Poznaniu. Lokal o powierzchni 45,4 m2 znajduje się na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułańska

Łazarz,Poznań

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania otoczonego zielenią, w nowoczesnym budynku w centrum Poznania - ta oferta jest dla Ciebie! Budynek z 2008 roku znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

464 000 zł48 m² 9 567,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

0% Prowizji :) Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego na Poznańskim Grunwaldzie - ul. Promienista. Mieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym w 2007 roku. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

458 900 zł51 m² 8 998,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kup to mieszkanie na kredyt hipoteczny bez wkładu własnego! Skorzystaj z programu rządowego "mieszkanie bez wkładu własnego" - więcej informacji udzielimy telefonicznie Szukasz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

418 000 zł56 m² 7 431,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kup to mieszkanie na kredyt - bez wkładu własnego! więcej informacji udzielimy telefonicznie Szukasz mieszkania w bliskiej odległości od centrum, a jedocześnie w sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

561 000 zł66 m² 8 453,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z balkonem, o powierzchni 66,36 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Grunwaldzie, nieopodal lasku Marcelińskiego. Lokal znajduje się na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

2 700 zł64 m² 42,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Dzień dobry, mam na imię i jestem Starszym Specjalistą ds. nieruchomości w biurze Platan. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom transakcji pomagam moim klientom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

441 000 zł47 m² 9 427,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przytulne 2 pokojowe przestronne mieszkanie na II piętrze na nowo powstałej inwestycji na Marcelinie. W pobliżu znajduje się Las Marceliński, liczne ścieżki rowerowe, place zabaw oraz wiele innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

399 684 zł46 m² 8 688,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość, ponadprzeciętna jakość, znakomite układy mieszkań, komfortowy dojazd, wymienione instalacje w budynku i co za tym idzie - gwarancja, że Twoja rodzina może spać.