dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

454 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

454 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Łazarz,Poznań

250 000 zł50 m² 5 030,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Polecam na sprzedaż duże 2-pokojowe mieszkanie na poznańskim Łazarzu. Lokal zajmuje powierzchnię 50 mkw. i położony jest na 3. piętrze niskiego, solidnego bloku z cegły z lat 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mgielna

Grunwald,Poznań

300 zł9 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu pokój w wynajmowanym mieszkaniu położonym W dobrej lokalizacji przy ul. Mgielnej na grunwaldzie, w niskim budynku z 1990 roku na 3 piętrze. Pokój ma powierzchnię 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

295 000 zł59 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Poleca do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie po kapitalny remoncie przy ulicy Rycerskiej. Lokal o metrażu 59 m2 mieści się na czwartym piętrze w bloku cztero piętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuźnicza

Grunwald,Poznań

309 000 zł63 m² 4 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecam do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie z balkonem ( pierwotnie cztero pokojowe) o metrażu 62,85 przy ulicy Kuźniczej. na trzecim piętrze w dziesięcino piętrowym bloku z 1976.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszkowska

Grunwald,Poznań

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania trzypokojowego na terenie dzielnicy Grunwald - ulica Raszkowska. Mieszkanie o powierzchni ponad 64 m2 znajduje się na parterze budynku z 1992 roku. Blok wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grottgera

Łazarz,Poznań

289 000 zł74 m² 3 894,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Układ: 4 pokoje (8,1 m2, 7,9 m2, 14,1 m2 i 14,7 m2) + kuchnia (10,5 m2) + wc (7 m2) + korytarz (12 m2), tworzą łącznie dużą powierzchnię 74 m2. Obecnie czwarty pokój o metrażu 7,9 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ułańska

Grunwald,Poznań

700 000 zł85 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Salon nieruchomości iron house poleca do wynajęcia mieszkanie w trzypiętrowym apartamentowcu w dzielnicy Grunwald. Apartamentowiec oddany do użytku w 2008 roku, znajduję się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

299 000 zł59 m² 5 067,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję bardzo ciekawą i atrakcyjną cenowo ofertę sprzedaży mieszkania przy ulicy Bułgarskiej. Wartość nieruchomości to 235 000 zł., istnieje możliwość negocjacji. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

210 000 zł37 m² 5 614,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na poznańskim Grunwaldzie. Położone jest na 3. piętrze niskiego bloku z lat 60. bez windy. Zajmuje powierzchnię 38 mkw. i składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

599 200 zł70 m² 8 560 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Luksusowe apartamenty w kamienicy nagrodzonej tytułem najlepszej rewitalizacji przez Miejskiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu.KAMIENICA Z WINDĄ. Polecam do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ułańska

Grunwald,Poznań

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Grunwald,Poznań

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni całkowitej 52m2 w cenie 295 000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku na 3 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Łazarz,Poznań

319 000 zł67 m² 4 754,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dla miłośników poddaszy, oferujemy na sprzedaż romantyczne lokum o metrażu 67,09 m2 (wartość użytkowa), duży salon z aneksem + sypialnia. Mieszkanie z widocznymi drewnianymi stropami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

234 000 zł40 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na poznańskim Łazarzu na ul. Łukasiewicza. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w niskiej kamienicy. Mieszkanie świeżo po remoncie - wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

1 100 zł68 m² 16,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Abado Nieruchomości poleca do wynajęcia: grunwald - ul. Hetmańska 13 - mieszkanie 2-pokojowe o pow. 68 m2, położone na II piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Idealne mieszkanie dla 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

298 000 zł59 m² 5 050,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

178 000 zł31 m² 5 674,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Duża kawalerka Z oddzielną sypialnią, dobra lokalizacja - przybyszewskiego, duży balkon. Polecam do sprzedaży kawalerkę z wyodrębnioną sypialnią położoną na 2 piętrze w niskim 4-o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

178 000 zł32 m² 5 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Duża kawalerka Z oddzieloną sypialnią, doskonała lokalizacja - przybyszewskiego, duży balkon. Polecam do sprzedaży kawalerkę z wyodrębnioną sypialnią położoną na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

804 100 zł73 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Loft wykończony pod klucz. Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 73 m2. Cena sprzedaży wynosi 804 100 zł. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2009r., na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

200 000 zł43 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję bardzo ciekawą i atrakcyjną cenowo ofertę sprzedaży mieszkania przy ulicy Marcelińskiej. Wartość nieruchomości to 200 000 zł. Mieszkanie ma powierzchnię 37 metrów 2 , w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 250 zł30 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Grunwald - ul. Grunwaldzka 160 - polecam do wynajęcia bardzo ładną i przytulną kawalerkę o powierzchni 30,5 m2. w nowszym bloku z 2000 roku (na przeciwko Allegro). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stablewskiego

Łazarz,Poznań

355 000 zł80 m² 4 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy na poznańskim Łazarzu. Mieszkanie położone jest na 1. piętrze 3-piętrowego budynku z cegły, pochodzącego z lat 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

178 000 zł31 m² 5 674,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuźnicza

Grunwald,Poznań

310 000 zł63 m² 4 932,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

178 000 zł32 m² 5 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

350 000 zł68 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Abado Nieruchomości poleca do sprzedaży: grunwald - ul. Hetmańska 13 - mieszkanie 2-pokojowe o pow. 68 m2, położone na II piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Idealne i wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

228 000 zł50 m² 4 560 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do kupna ciekawe, klimatyczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m2 przy ulicy Kanałowej na Łazarzu. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na drugim piętrze. Kamienica ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

182 000 zł31 m² 5 801,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Duża kawalerka Z oddzielną sypialnią, dobra lokalizacja ? przybyszewskiego, duży balkon. Polecam do sprzedaży kawalerkę z wyodrębnioną sypialnią położoną na 2 piętrze w niskim 4-o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

182 000 zł32 m² 5 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Duża kawalerka Z oddzieloną sypialnią, doskonała lokalizacja ? przybyszewskiego, duży balkon. Polecam do sprzedaży kawalerkę z wyodrębnioną sypialnią położoną na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arciszewskiego

Raszyn,Poznań

198 000 zł38 m² 5 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe nieprzejściowe 38M.KW GRUNWALD UL. Arciszewskiego 198 000! bardzo dobra lokalizacja do zamieszkania I na wynajem! cena do negocjacji! Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Raszyn,Poznań

298 000 zł48 m² 6 208,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe nieprzejściowe, z balkonem, 48M.KW GRUNWALD UL. Piotra skargi 298 000! bardzo dobra lokalizacja do zamieszkania I na wynajem! mieszkanie po remoncie! cena do negocjacji! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

1 400 zł51 m² 27,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w wysokim standardzie i dobrym stylu, zlokalizowane , przy ul. Świerzawskiej na poznańskim Grunwaldzie , w bliskim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego. Lokalizacja osiedla-pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe nieprzejściowe 52M.KW GRUNWALD UL.HETMAŃSKA/JARACHOWSKIEGO 250 000! BARDZO DOBRA LOKALIZACJA DO ZAMIESZKANIA I NA WYNAJEM! CENA DO NEGOCJACJI! Oferuję na sprzedaż dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

180 000 zł38 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 38 M.KW W KAMIENICY GRUNWALD/ŁAZARZ UL.ŁUKASZEWICZA 180 000! BARDZO DOBRA LOKALIZACJA DO ZAMIESZKANIA I NA WYNAJEM! Oferuję na sprzedaż kawalerkę o pow. 38.m.kw.znajdującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Łazarz,Poznań

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dla miłośników poddaszy, romantyczne lokum o metrażu 64 m2 (podłoga), duży salon z aneksem + sypialnia. Mieszkanie wykończone w stylu prowansalskim z widocznymi drewnianymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegolewskich

Łazarz,Poznań

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe nieprzejściowe 53M.KWz BALKONEM GRUNWALD ŁAZARZ ul.NIEGOLEWSKICH 215 000! DOBRA LOKALIZACJA DO ZAMIESZKANIA I NA WYNAJEM BLISKO UM! Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

222 000 zł43 m² 5 162,79 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe 42M.KW ZADBANE MIESZKANIE ,NISKI BLOK UL.GROCHOWSKA 222 000 ZŁ! DOBRA LOKALIZACJA DO ZAMIESZKANIA I NA WYNAJEM! Oferuję na sprzeaż zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

160 000 zł29 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyremontowana kawalerka 29 M.KW W BLOKU GRUNWALD/ŁAZARZ UL.ŁUKASZEWICZA 160 000! BARDZO DOBRA LOKALIZACJA DO ZAMIESZKANIA I NA WYNAJEM! Oferuję na sprzedaż całkowicie wyremontowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

237 000 zł43 m² 5 511,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w niskim czteropiętrowym bloku o powierzchni 43m2 na Grunwaldzie. Budynek zadbany po termomodernizacji. Nieruchomość położona w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

260 000 zł62 m² 4 193,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Sprzedam mieszkanie położone w Poznaniu, na Grunwaldzie, na Łazarzu w okolicy ul. Głogowskiej. Blok z cegły, ocieplony z 1958 roku. Mieszkanie na parterze. Powierzchnia mieszkania.