dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 34 mkw, położona na czwartym piętrze w niskim, nowym bloku przy ul. Wojskowej w Poznaniu. W budynku jest nowoczesna winda. Do dyspozycji najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarochowskiego

Grunwald,Poznań

259 000 zł52 m² 4 971,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Goldenhome poleca: do sprzedaży lokal stanowiący pełną własność o pow. 52,1 m2, położony na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Jarochowskiego. Mieszkanie bardzo jasne (wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powierzchnia mieszkania 52m. Mieszkanie jest na parterze, okna wychodzą na południe i zachód. W budynku znajduje się w nim tylko 12 mieszkań. Obecnie zamieszkana jest połowa mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Taczanowskiego

Grunwald,Poznań

195 000 zł37 m² 5 290,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie po generalnym remoncie w 2014 roku. Ciemna kuchnia z meblami na wymiar, otwarta na pokój-płytki. Pokoje 15m i 9m-panele, wc i łazienka- płytki. Okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

659 120 zł77 m² 8 560 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Luksusowe apartamenty w kamienicy nagrodzonej tytułem najlepszej rewitalizacji przez Miejskiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu. Polecam do sprzedaży mieszkanie na poddaszu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

790 zł29 m² 27,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W doskonałej lokalizacji kawalerka z balkonem do wynajęcia w budynku z 2000roku. Odświeżona i przygotowana w pełni do wynajmu. Umeblowana. W skład wyposażenia wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Grunwald,Poznań

230 000 zł44 m² 5 168,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Okazja. Mieszkanie po remoncie w ciekawym miejscu. Wspólnota mieszkaniowa, ksiega wieczysta. Opłaty 461zł. Ciemna kuchnia z meblami w płytkach, pokoje 20m i 14m-płytki. WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułańska

Grunwald,Poznań

1 550 zł64 m² 24,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

| na wynajem atrakcyjne odremontowane mieszkanie z klimatem na poznańskim Łazarzu - Ułańska. Położenie: mieszkanie znajduje się na 3 pietrze w kamienicy. Bliskość Centrum Poznania, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 130 311 zł152 m² 7 436,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Loft doskonały dla eleganckiego biura, jak również mieszkania spełniającego oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 152 m2. Cena sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

270 000 zł54 m² 5 027,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż, poznań (grunwald), atrakcyjna, cicha i zadbana lokalizacja. Mieszkanie o powierzchni 53,7 m.kw. składające się z 2 pokoi,1 kuchni, 1 łazienki, 1 wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Wspólnota mieszkaniowa, księga wieczysta, opłaty 450zł. Jasna kuchnia-panele, pokoje 16m i 10m-panele, wc i łazienka-płytki, przedpokój-płytki, brak balkonu. Okna pcv, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem odnowione mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50m 2 mieszczące się w niskim bloku na drugim piętrze przy ul. Bukowskiej - Grunwald. Mieszkanie świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

380 000 zł98 m² 3 865,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mam do zaoferowania mieszkanie położone na pierwszym piętrze kamienicy. Składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni i łazienki. Idealnie nadaje się do zamieszkania z rodziną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

1 200 zł50 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Jugosłowiańskiej Blok ocieplony Umeblowane Łazienka + oddzielne wc Pralka, zmywarka, lodówka, tv Piwnica Dobry dojazd do centrum Pod ręką sklepy, poczta, place zabaw itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

850 zł32 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o pow. 32m2 położona przy ul. Przybyszewskiego /niedaleko ronda przy ul. Grunwaldzkiej i akademików Akademii Medycznej-eskulap/. I piętro w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

1 000 zł22 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajmu duży, dwuosobowy pokój w mieszkaniu na Grunwaldzie przy ul.Keplera. Pokój ma powierzchnię 24m2, są jeszcze dwa mniejsze zamieszkałe przez sympatyczne dziewczyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| polecam na wynajem odnowione mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38m 2 mieszczące się w bloku z windą na szóstym piętrze przy skrzyżowanie ul. Bukowskiej i Polnej - Grunwald/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Grunwald,Poznań

300 000 zł67 m² 4 477,61 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| polecam na sprzedaż przestronne i ciepłe mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 67m 2 mieszczące się na os. Kopernika - Grunwald. Lokal mieści się na 9 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

300 000 zł90 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super promocja! super cena! nie podlega negocjacji. Cena obniżona o koszty remontu i założenia ogrzewania w lokalu. Polecam na sprzedaż mieszkanie położone przy Rynku Łazarskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem atrakcyjne mieszkanie mieszczące się na 5 piętrze w nowym kompleksie Marcelin - na Grunwaldzie, przy ul. Marcelińskiej. Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 50m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

700 zł16 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia ładny, umeblowany pokój o powierzchni ok. 16 m2 z dużym balkonem w mieszkaniu 4-pokojowym o pow. 84m2 przeznaczonym na wynajem. Przedmiotowe mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 położone w dzielnicy Grunwald, przy ul. Przybyszewskiego. Doskonała lokalizacja: blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

422 500 zł65 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Z tarasem na dachu! Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m położone na 2 piętrze w nowo powstałym budynku,wybudowanym na działce z odrestaurowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

| polecam na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 mieszczące się na ul.Łukaszewicza na 1 piętrze w budynku za zamykaną bramą , okna lokalu wychodzą na cichą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| polecam na wynajem atrakcyjne mieszkanie mieszczące się na 7 piętrze w nowym kompleksie Marcelin - na Grunwaldzie, przy ul. Marcelińskiej. Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 47m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

403 000 zł62 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nowe mieszkanie Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62m położone na 1 piętrze w nowo powstałym budynku,wybudowanym na działce z odrestaurowaną kamienicą ,przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowe mieszkanie Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60m położone na 2 piętrze w nowo powstałym budynku,wybudowanym na działce z odrestaurowaną kamienicą ,przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Morawskiego

Grunwald,Poznań

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Grunwald - okol. Areny - ul. Morawskiego 2 - super kmfortowa kawalerka, w nowy budynku (2010r) z ochroną. Mieszkanie o pow. 28m2. z bardzo ładnym dużym balkonem od strony dziedzińca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rembertowska

Grunwald,Poznań

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem atrakcyjne nowe mieszkanie 48m 2 dwu pokojowe na zamkniętym osiedlu na Grunwaldzie - ul. Rembertowska / w pobliżu ul. Promienistej. Lokal znajduje się na niedawno powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świt

Grunwald,Poznań

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na okres minimum 1 roku (bez psów i kotów). Mieszkanie przeszło gruntowny i kosztowny remont. Na podłodze zdrowa i ekologiczna deska barlinecka> Idealne dla trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

236 000 zł40 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Możliwość zrobienia antresoli,lokal w stanie developerskim,położony na 3piętrze w rewitalizowanej kamienicy.Nietypowa sprzedaż:kupujący projektuje pod swoje potrzeby układ mieszkania.Czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

249 000 zł35 m² 7 114,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia,całkowicie wyremontowane,łazienka nowa wykończona.Na podłodze kafle granitowe z ogrzewaniem podłogowym.Mieszkanie położone na wysokim parterze od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu komfortowe w pełni wyposażone mieszkanie w nowoczesnym kompleksie Atanera przy ul. Marcelińskiej na Grunwaldzie. Lokal o pow. 36 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo jasny, przestronny, umeblowany 2 pokojowy apartament o powierzchni 60m2 z tarasem, położony w luksusowym kompleksie City Park. Apartament składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

189 000 zł33 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Kawalerka o pow. 32,58 m2 na pierwszym piętrze budynku z 1999 roku położonego na zamkniętym terenie przy ul. Palacza na Grunwaldzie. Pokój o pow. 19,50 m2 z wyjściem na balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

380 000 zł79 m² 4 810,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronny salon Z aneksem kuchennym (17m2), trzy pokoje (12, 10 i 8 m2) z łazienką, garderobą oraz szerokim korytarzem, które łącznie osiągają metraż 79 m2, idealny dla Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44m 2 mieszczące się w inwestycji Ataner przy ul. Międzychodzkiej - Grunwald - Poznań na 3 piętrze. Lokal w wysoki standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

800 zł31 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31m2, zlokalizowane w Poznaniu dzielnica Grunwald ul. Newtona. Lokal mieści się na szóstym piętrze jedenastokondygnacyjnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Grunwald,Poznań

655 000 zł94 m² 6 968,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| nowa niższa cena! Polecam na sprzedaż niezwykle atrakcyjne i przestronne mieszkanie, położone w kamienicy, na poznańskim Grunwaldzie, zaraz obok kompleksu City Park. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Grunwald,Poznań

340 000 zł72 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze zrewitalizowanej kamienicy przy ulicy Kossaka. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 72 m2 posiada: - salon pow. 16 m2 - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

245 000 zł51 m² 4 803,92 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Credo poleca na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku, zlokalizowane na ul. Dmowskiego, łazarz. Do mieszkania przynależy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij