dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

457 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

457 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

285 000 zł58 m² 4 947,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe , czynsz 470zł. Jasna kuchnia z meblami-wykładzina , pokoje 29m i 12,5m- mozaika parkietowa , wc-płytki , łazienka-płytki , loggia, okna nowe drewniane , piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

210 000 zł38 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe , czynsz 240zł. Jasna kuchnia-nowe płytki , pokoje 16m i 10m-panele , okna pcv , wc i łazienka-płytki , nowa instalacja wodna i kanalizacyjna , brak balkonu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ognik

Grunwald,Poznań

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 346zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 16m i 10m-wykładzina , wc i łazienka-lastriko , okna drewniane , balkon , piwnica , wolne od zaraz. kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamotulska

Grunwald,Poznań

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspolnota mieszkaniowa , księga wieczysta ,opłaty 490zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 18m i 12m- panele , wc i łazienka-płytki , nowe piony wodne i kanalizacyjne , okna pcv , junkers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

220 000 zł36 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 360zł.[4osoby] Jasna kuchnia z meblami-wykładzina , pokoje 16m i 6m-wykładzina , wc i łazienka-płytki , okna PCV ,junkers , szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Spóldzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 400zł. Blok cegła z 2001 roku. Aneks kuchenny z meblami-płytki , pokoje 18m i 9m- parkiet bukowy , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

156 000 zł25 m² 6 240 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 240zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokój 15m-wykładzina , wc i łazienka-płytki , okna pcv , junkers , balkon , wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

320 000 zł57 m² 5 614,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 590zł. Blok cegła z lat 60-tych. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 25m-parkiet , 16m-panele , przedpokój-panele, wc-płytki , łazienka-płytki , okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

169 000 zł29 m² 5 827,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Bezpośrednio sprzedam atrakcyjną kawalerkę o pow. 28,56m2 po remoncie położoną w Poznaniu na ul. Palacza przy ul. Kasprzaka w niskim bloku z cegły z lat 60-tych, III piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta ,opłaty 400zł. Jasna kuchnia z meblami-wykładzina , pokoje 24m i 9m-wykładzina , wc-nowe płytki , łazienka-nowe płytki , okna pcv , loggia , wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

235 000 zł43 m² 5 465,12 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnosciowe z księga wieczystą , czynsz 450zł. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 18m-mozaika parkietowa , 10m-wykładzina , wc-płytki , łazienka-płytki , okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tarczowa

Grunwald,Poznań

195 000 zł34 m² 5 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam.Polecam do sprzedaży 34m.kw.kawalerkę,mieszczącą się na 1 piętrze willi miejskiej,przy ulicy Tarczowej w Poznaniu.Kawalerka składa się z dużego pokoju,kuchni i łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Grunwald,Poznań

146 000 zł24 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 230zł.Blok ocieplony znową elewacją .Aneks kuchenny-lentex, pokój 14m-parkiet , wc i łazienka-płytki , okna nowe PCV , szafa wnękowa , balkon , junkers ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ognik

Grunwald,Poznań

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 350zł. Jasna kuchnia z meblami-nowe płytki , pokoje 16m-parkiet , 10m-wykładzina dywanowa , wc i łazienka-płytki , przedpokój-nowe płytki , okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesienna

Grunwald,Poznań

189 000 zł37 m² 5 053,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 280zł. Mieszkanie po częściowym remoncie. Jasna kuchnia z meblami-wykładzina , pokoje 16m i 10m-nowe panele , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stablewskiego

Łazarz,Poznań

238 073 zł48 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż Opis lokalu: dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 47,71 m2 położone na pierwszym piętrze w ekskluzywnym budynku Arena Business Center w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

205 000 zł43 m² 4 767,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 430zł.[4 osoby] Jasna kuchnia-płytki , pokoje 18m i 9m-panele , brak balkonu , wc i łazienka-płytki , okna PCV , instalacja gazowa i elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

1 500 zł66 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w kamienicy na 2 piętrze, o metrażu 66 m2, składające się z 2-óch dużych pokoi (20 i 17 m2), kuchni (14.5 m2), łazienki (8.5 m2) i przedpokoju (6 m2), umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świt

Grunwald,Poznań

217 000 zł43 m² 5 046,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości gwarancja bezpiecznego zakupu! Witam i polecam śliczne mieszkanie 2 pokojowe, w Poznaniu na Grunwaldzie - przy ul. Świt. Blok położony z dala od zgiełku ulic, ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

474 500 zł73 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w zabytkowej kamienicy w centrum Poznania w trakcie rewitalizacji w 100% (elewacja, dach, klatka schodowa, wstawienie windy, zagospodarowanie terenu-mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 700 zł96 m² 17,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkam i pracuję pod jednym dachem. Obiekt wolnostojący dwupoziomowy w ogrodzie o łącznej powierzchni 96 m2. Wysoki parter o pow. 48 m2 z przeznaczeniem raczej na typowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

1 400 zł61 m² 22,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Ładne, zadbane i przestronne 61-metrowe mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze w sześciopiętrowym bloku przy ulicy Głogowskiej na poznańskim Łazarzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krauthofera

Grunwald,Poznań

469 000 zł72 m² 6 513,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Polecam na sprzedaż przepiękne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 72,4m2 znajdujące się na drugim piętrze w niskim bloku. W budynku znajduje się winda która zjeżdża bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 375zł. Jasna kuchnia-deski , pokoje 20m i 14m-parkiet, wc i łazienka-lastriko , okna częściowo pcv , balkon , ciepła woda junkers ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

1 400 zł61 m² 22,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Ładne, zadbane i przestronne 61-metrowe mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze w sześciopiętrowym bloku przy ulicy Głogowskiej na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia