dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

455 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

1 450 zł50 m² 29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 50 m2, ul. Przepiórcza Poznań. Mieszkanie składa się z 2 samodzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

280 000 zł52 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 170zł. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 25m i 13m-parkiet , wc i łazienka-płytki , okna pcv z roletami, szafa komandor ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamotulska

Grunwald,Poznań

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 362zł. Ciemna kuchnia z meblami-płytki ,pokoje 18m- parkiet , 8m-panele , wc i łazienka-płytki ,nowa instalacja wodna , kanalizacyjna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Newtona

Kopernika,Poznań

1 580 zł40 m² 39,50 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie 2 niezależne pokoje w wieżowcu 6p/11p os. Kopernika ul. Newtona. Pokoje 9m2 i 18m2 z dużym balkonem (loggia). Mieszkanie umeblowane, + sprzęt agd. Czynsz miesięczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis nieruchomości: jasne i zadbane mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc i antresoli. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kminkowa

Grunwald,Poznań

215 000 zł38 m² 5 733,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 125zł. Jasna kuchnia z meblami i sprzętem agd- płytki , pokój 18m-deska barlinecka , 5m-panele , wc i łazienka-płytki , szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stablewskiego

Grunwald,Poznań

270 000 zł51 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe , czynsz 503zł.Mieszkanie po remoncie .Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 18m , 11m i 10m-parkiet , wc i łazienka-płytki , nowe piony wodne , kanalizacyjne , gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

190 000 zł35 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dogodnie usytuowane na I piętrze w kamienicy, bezczynszowe. Posiada balkon, umeblowane, przytulne. Nowe okna pcv, cała podłoga w panelach. Ciepłe - nasłonecznione! Widok na ul. Bukowską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super mieszkanie do wynajęcia. Lokal o powierzchni 50m2 na drugim piętrze składa się z dwóch samodzielnych pokoi,jasnej kuchni i łazienki.Umeblowane,sprzęt AGD. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

205 000 zł36 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 160zł. Blok cegła z 2000 roku , jasna kuchnia-wykładzina, wc i łazienka-płytki , okna pcv , brak balkonu , wolne od zaraz. kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szamotulska

Grunwald,Poznań

179 000 zł37 m² 4 798,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 320zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokój 22m-parkiet , wc i łazienka-wykładzina , okna pcv , brak balkonu , junkers,budynek cegła z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogorzelska

Grunwald,Poznań

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaoferować Państwu mieszkanie dwupokojowe o pow. 54m2, na ulicy Pogorzelskiej na Grunwaldzie. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku i posiada dwa pokoje. Kuchnia jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranek

Grunwald,Poznań

205 000 zł43 m² 4 767,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnosciowe z księga wieczysta , czynsz 384zł. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 16m i 16m-panele , wc i łazienka-lentex , okna pcv , brak balkonu , wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giżycka

Grunwald,Poznań

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie pięknie położone, blisko centrum, w pobliżu środki transportu miejskiego, szkół, sklepów, etc Cicha okolica niedaleko znajduje się Lasek Marceliński. Mieszkanie słoneczne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

239 000 zł45 m² 5 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy Grochowskiej. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia sprawną komunikację z Centrum miasta. Bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

199 000 zł38 m² 5 306,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 340zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 16m i 10m-wykładzina , wc i łazienka-lentex , okna drewniane , balkon , wolne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andrzejewskiego

Grunwald,Poznań

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie (38mk) w spokojnej dzielnicy Grunwald, przy ulicy Andrzejewskiego. 100 m do pętli autobusowo-tramwajowej na Górczynie, 100 m do dworca pkp Poznań Górczyn, niecałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 460zł.[4osoby] Jasna kuchnia z meblami- płytki , pokoje 18m i 9m-wykładzina , wc i łazienka- płytki , okna PCV , balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Babimojska

Grunwald,Poznań

874 000 zł92 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Czteropokojowy apartament na sprzedaż. Opis mieszkania: eleganckie, czteropokojowe mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze nowego apartamentowca przy ul. Babimojskiej. Powierzchnia 92 m2. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modra

Grunwald,Poznań

245 000 zł48 m² 5 136,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3 pokojowe mieszkanie stanowiące doskonałą propozycję dla rodziny lub inwestycję na wynajem. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia sprawną komunikację z Centrum miasta. Blok z lat 60-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Łazarz,Poznań

276 000 zł47 m² 5 828,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Polecam mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Kasprzaka w bloku z cegły z lat 60-tych. Mieszkanie posiada niezależny układ pomieszczeń. W pokojach i przedpokoju -parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

2 000 zł76 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla grupy studentów, najchetniej medycyny. W poblizu Uczelnia Medyczna, środki transportu miejskiego i sklepy oraz Lasek Marceliński. Mozliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodkowica

Grunwald,Poznań

950 zł60 m² 15,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokój 2-os w mieszkaniu 2 pokojowym, pokój o powierzchni 20 m2, z balkonem i pięknym widokiem na miasto. Stały dostęp do Internetu bezprzewodowego 25mb, w pokoju również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

243 000 zł45 m² 5 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

280 000 zł67 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż ładne, 3 - pokojowe mieszkanie na os. Kopernika ul. Keplera, pow. 67m2, na 5 piętrze. Układ pomieszczeń niezależny. W całym mieszkaniu okna plastikowe. Jest linia telefoniczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Grunwald,Poznań

245 000 zł46 m² 5 291,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na III piętrze w bloku z cegły, z lat 60 przy ulicy Kasprzaka. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia sprawną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

215 000 zł42 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sympatyczne mieszkanie , blok cegła z lat 60-tych ocieplony z nową elewacją , usytuowany wśród zieleni .Spóldzielczo - własnościowe , czynsz 305zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 18m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

1 750 zł75 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Opis mieszkania: mieszkanie 75 metrów kw., 2 duże pokoje, komfortowe, doskonale zlokalizowane na ulicy Matejki przy skrzyżowaniu z Grunwaldzką. Umeblowane i wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górki

Grunwald,Poznań

1 900 zł62 m² 30,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem Mieszkanie o powierzchni 62,3 m 2 z balkonem znajdujące się na wysokim parterze w sześciopiętrowym budynku z 2008 roku przy ul. Górki. W oknach rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

345 000 zł72 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe położone na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 72 m2, w skład którego wchodzą trzy pokoje umeblowane, przedpokój z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

260 000 zł48 m² 5 450,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 400zł. Jasna kuchnia-lentex , pokoje 16m , 11m i 7,5m-wykładzina , wc i łazienka-płytki , brak balkonu , okna częściowo nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Stablewskiego

Grunwald,Poznań

165 000 zł28 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta ,blok cegła. Mieszkanie do remontu. Opłaty 288zł. Nowy junkers. Jasna kuchnia-lastriko , pokój 18m-parkiet do cyklinowania, przedpokój-parkiet , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 540zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 22m i 11m-wykładzina , wc-lentex , łazienka-lentex, okna drewniane , loggia , wolne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Grunwald,Poznań

245 000 zł55 m² 4 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 440zł.[z kablówką ] Jasna kuchnia otwarta na pokój-wykładzina , jadalnia-parkiet , pokoje 24m i 12m-parkiet , wc.