dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą [pełna własność] , czynsz 300zł. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje16m i 10m-panele , brak balkonu , wc i łazienka-płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34 m2. W księdze wieczystej łączna powierzchnia wynosi 37,1 m2 (powierzchnia mieszkania i piwnicy łącznie) ul. Głogowska - 10 min. do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łazarz

Łazarz,Poznań

2 400 zł108 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie widne, słoneczne, posiada instalację do sieci teleinformatycznej. Mieszkanie zajmuje całe piętro budynku. Idealne na biuro. Możliwość wynajęcia murowanego garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

244 000 zł45 m² 5 422,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy Grochowskiej. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia sprawną komunikację z Centrum miasta. Bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konfederacka

Grunwald,Poznań

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż. Opis mieszkania: bardzo ładne, zadbane mieszkanie dwupokojowe z balkonem w niskim bloku mieszkalnym, usytuowane na parterze. Mieszkanie wyposażone jest w drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

1 250 zł48 m² 26,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, umeblowane mieszkanie dla pary. Cena 1250+ prąd. Ogrzewanie w cenie najmu. Możliwość parkowania na posesji. Oferta od właściciela. Lokal wolny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chociszewskiego

Grunwald,Poznań

182 000 zł30 m² 6 066,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie po remoncie z wydzieloną kuchnią i korytarzem w spokojnej dzielnicy Poznania. Mieszkanie doskonałe dla osób, które szukają czystego i zadbanego lokum. Za blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morawskiego

Grunwald,Poznań

1 000 zł34 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Witam i polecam do wynajęcia śliczne mieszkanie 2 pokojowe, w nowszym bloku z cegły 2000" w okolicy Areny- przy ul. Morawskiego. Budynek z windą i ochroną. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Witam i polecam śliczne mieszkanie 2 pokojowe, na Grunwaldzie - Okolice Areny. Mieszkanie w budynku z cegły- z lat 50-ych,na 1 piętrze-w budynku 3 piętrowym. Ładna i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 397zł.[z kablówką] Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokój 20m-panele , wc i łazienka-płytki , przedpokój- panele , garderoba 2m , balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Grunwald,Poznań

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Wspólnota mieszkaniowa ,księga wieczysta , opłaty 407zł. Jasna kuchnia 9m-lentex , pokoje 16m i 14m- parkiet , wc i łazienka-lastriko , okna pcv , balkonik , piwnica , ciepła woda junkers ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

spólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 430zł. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 16m i 16m-wykładzina , wc i łazienka-płytki , nowa instalacja wodna , kanalizacyjna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamotulska

Grunwald,Poznań

220 000 zł36 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 285zł. Ciemna kuchnia-wykładzina , pokoje 19,6m i 7,6m-parkiet , wc i łazienka-płytki , nowa instalacja wodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka (40m2) po kapitalnym remoncie położona na piątym piętrze z windą. Wszystko nowe. Duży (24m2) pokój, osobna kuchnia i łazienka. Mieszkanie przestronne, jasne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

280 000 zł53 m² 5 283,02 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Zadbane i spokojne osiedle, z zielenią i placami zabaw. Wokół pełna infrastruktura - sklepy, markety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Knapowskiego

Grunwald,Poznań

220 000 zł48 m² 4 564,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 200zł. Jasna kuchnia otwarta na pokój-płytki , pokoje 20m i 12m-panele , wc i łazienka-płytki , okna dachowe drewniane i boczne pcv ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

295 000 zł65 m² 4 538,46 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 500zł.[3osoby] Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 24m , 11m , 10m-parkiet przykryty wykładziną , wc-płytki , łazienka- płytki , przedpokój-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Keplera

Kopernika,Poznań

600 zł70 m² 8,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Tani Pokój do wynajęcia ok 15m2 Poznań Pokoje w Poznaniu Posiadam pokój jednoosobowy do wynajęcia ok 15m2 W mieście Poznań. W pokoju wszystkie meble nowe (kupione rok temu) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

240 000 zł47 m² 5 063,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 500zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 16m , 11m , 7,5m-wykładzina , okna pcv , balkon , wolne od zaraz. kontakt: przedsiębiorstwo Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płomienna

Grunwald,Poznań

212 000 zł38 m² 5 653,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 300zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 16m i 10m-wykładzina , wc i łazienka-płytki , okna pcv od południa , brak balkonu , nowe drzwi wejściowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzeźnicka

Grunwald,Poznań

299 000 zł67 m² 4 462,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Spółdz.własn. czynsz 520zł. Blok cegła 60 lata. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 18m , 13m , 11m , 7m-panele , wc i lazienka-płytki , przedpokój-płytki , okna pcv , balkon , junkers.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Grunwald,Poznań

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 435zł.[5 osób] Jasna kuchnia-lentex , pokoje 16m-panele , 10m i 6m-parkiet , wc i łazienka-tarakota, okna PCV , balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

190 000 zł35 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 250zł. Mieszkanie 2 lata po remoncie. Jasna kuchnia-płytki , pokój samodzielny 20m- parkiet po cyklinowaniu , wc i łazienka-płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

199 000 zł41 m² 4 841,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

blisko king kros ,biedronka 2 sklepy, szkoła ,przedszkole ,przychodnia ,. LIDL ,rynek Świt, dogodna komunikacja mpk kościół,place zabaw,cisza dużo zieleni. Mieszkanko bardzo ciepłe po ociepleniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 38m2 bezpośrednio, o wys. stand., odnow. i zadbane z kw. Poznań ul. Bułgarska na 3 p. (z 4 p.), w ładnym, ociepl. bloku. 2 pok.(1x16,5m2, 1x10,8m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

205 000 zł43 m² 4 767,44 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe - blok z wielkiej płyty. 44 m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, 2gie piętro w bloku 11 piętrowym, os. Kopernika, ul. Jawornicka. Blisko przedszkole, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia. Opis mieszkania: zadbana kawalerka w dogodnej lokalizacji, blisko centrum miasta przy ulicy Grunwaldzkiej. Mieszkanie 40 m2 znajduje się na 5 piętrze w 6-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

600 000 zł90 m² 6 688,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Park wewnetrzny dostepny tylko dla mieszkancow

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia. Opis mieszkania: bardzo ładne, zadbane mieszkanie dwupokojowe z balkonem w niskim bloku mieszkalnym, usytuowane na wysokim parterze. Okna nowe - pcv. Powierzchnia 45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cześnikowska

Grunwald,Poznań

270 000 zł48 m² 5 590,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie dwupokojowe, w pelni wyposażona nowa kuchnia. Dobre położenie 5 minut od przytanków komunikacji miejskiej(autobusy i tramwaje), przedszkola i szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

375 000 zł67 m² 5 597,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą na sprzedaż. Bardzo ładne, wygodne i ustawne mieszkanie w niskim (4-piętrowym) bloku na Grunwaldzie. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hetmańskie HCP

Grunwald,Poznań

194 000 zł38 m² 5 173,33 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pełna własność , księga wieczysta , czynsz 318zł. Ciemna kuchnia-wykładzina , pokoje 16m i 10m- parkiet , wc i łazienka-płytki , nowa instalacja wodna, kanalizacyjna , okna drewniane ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ognik

Grunwald,Poznań

229 000 zł37 m² 6 139,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 360zł. Mieszkanie po remoncie .Jasna kuchnia-płytki , pokoje 16m i 10m-panele , wc i łazienka-płytki , nowa armatura ,nowe piony wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hetmańskie HCP

Grunwald,Poznań

218 000 zł38 m² 5 736,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 300zł. Ciemna kuchnia niezależna z meblami-płytki , pokoje 16m i 10m- parkiet , wc i łazienka-płytki , nowe piony kanalizacyjne i wodne , okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicza

Grunwald,Poznań

260 000 zł42 m² 6 129,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam ładne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie. Okna plastikowe, na podłogach w kuchni i łazience kafelki, w pokoju i korytarzu panele. Czynsz 420 zł mies. W pobliżu szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę słoneczną kawalerkę 31 m2 po generalnym remoncie. Mieszkanie w pełni umeblowane, w pobliżu kompleksy sklepowe, komunikacja miejska, park. Na wyposażeniu pralka, lodówka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , opłaty 520zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 16m , 11m , 7,5m-wykładzina , wc i łazienka-płytki, okna drewniane , brak balkonu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, dwupoziomowe Wynajmę bardzo ładne, umeblowane mieszkanie w okolicach Rynku Łazarskiego. Kuchnia półotwarta, salon, łazienka, sypialnia na poddaszu. Mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 450zł. Jasna samodzielna kuchnia-płytki , pokoje 16m i 8m-panele , wc i łazienka-płytki , okna nowe drewniane , brak balkonu , wolne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

1 000 zł28 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

przytulne mieszkanie,jasna kuchnia, okna pcv od wschodu, doskonale skomunikowane miejsce, pokój 17 m2 nieumeblowany,kuchnia umeblowana, lodówka i pralka. 1000,00 + prąd, gaz przemiennie + net.