dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

768 000 zł63 m² 12 190,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania usytuowanego na poznańskim Grunwaldzie, przy ulicy Smardzewskiej. Kompleks budynków wielorodzinnych trzy kondygnacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strusia

Łazarz,Poznań

1 950 zł21 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokal W samym centrum poznańskiego Łazarza przy ulicy Strusia 11. Położony na IV piętrze we frontowej części kamienicy. Kawalerka z oddzielną sypialnią, z łazienką i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca pkp, targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łazarz,Poznań

877 500 zł74 m² 11 826,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Polecam na sprzedaż doskonale zlokalizowany lokal mieszkalny położony w Poznaniu przy ul. Wyspiańskiego (dzielnica Łazarz). Lokal o powierzchni 74,2m2, położony jest w części frontowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

566 000 zł66 m² 8 601,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w bloku przy ul. Palacza 111a (druga linia zabudowy). Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 65,8m2 m znajduje się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skryta

Łazarz,Poznań

699 999 zł64 m² 10 994,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie w kamienicy przy ul. Skrytej, blisko skrzyżowania ulic Matejki i Grunwaldzkiej. Bardzo dobra lokalizacja. Grunwald - oś. Św. Łazarz, na styku trzech dzielnic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swoboda

Grunwald,Poznań

560 000 zł61 m² 9 180,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskim Grunwaldzie- ul. Swoboda 54. Mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej 61 m2 znajduje się na ostatnim (4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

2 150 zł51 m² 42,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kontakt: szanowni Państwo, gorąco polecam uwadze. W naszej ofercie nowa pozycja - dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie. ul. Międzyborska, niski, kolorowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

603 338 zł43 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy budynek premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

785 292 zł63 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz inwestycji, która zapewni stabilny i pewny dochód? Lofty Matejki prezentują wyjątkowy apartament M20 - przestronne, 4-pokojowe mieszkanie idealne pod wynajem, które dzięki swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

719 999 zł58 m² 12 413,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania z garderobą o powierzchni 58 m , położonego w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Raszyn,Poznań

499 000 zł53 m² 9 479,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Grunwald,Poznań

599 000 zł52 m² 11 608,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 3 pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, dzielnica Grunwald, ul. Husarska. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamotulska

Grunwald,Poznań

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Szamotulskiej 35 na styku Jeżyc, grunwaldu i Ogrodów. Mieszkanie znajduje się w niskim budynku z cegły (lata 50/60), odnowionym, ocieplonym. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

519 999 zł36 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie pobieramy prowizji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36 m , położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jesienna

Grunwald Północ,Poznań

2 400 zł37 m² 64,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia ul. Jesienna, grunwald Północ w Poznaniu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

579 000 zł70 m² 8 318,97 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Poznań

448 000 zł48 m² 9 275,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

- r E Z E R W A C J A do 23.12. - mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu, w cichej i bezpiecznej dzielnicy Grunwald. To nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

445 000 zł45 m² 9 823,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z propozycją wyremontowanego mieszkania w spokojnej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 45,30m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybyszewskiego

Grunwald,Poznań

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecamy na wynajem kawalerkę o pow 32m2. znajdującą się na wysokim parterze w budownictwie na przy ulicy Przybyszewskiego. Świetny dojazd do centrum miasta. Komunikacja miejska mpk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

398 000 zł33 m² 12 097,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| kompaktowe 2 pokoje | Grunwald | Duży balkon | rezerwacja do dnia 23.12. Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni niemal 33 m2 położony na czwartym piętrze bloku usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienista

Kopernika,Poznań

425 000 zł42 m² 10 071,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja oferty Poznań, grunwald, ul. Promienista. Mieszkanie o powierzchni 42,2 m2, usytuowane na VI piętrze wysokiego budynku z windą. Na powierzchnię lokalu składają się dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cześnikowska

Grunwald,Poznań

549 000 zł62 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam Mieszkanie na ul. Cześnikowska 2b w Poznaniu Metraż mieszkania wynosi 62,5 m2, skład tego mieszkania wchodzą cztery pokoje, kuchnia osobno, łazienka, wc osobno i korytarz. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

499 000 zł36 m² 13 826,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 36,09 m2 położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Grunwald w Poznaniu. Inwestycja oddana do użytku realne zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

465 000 zł49 m² 9 432,05 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Szukasz mieszkania, ustawnego oraz niezależnym układem ? Marzy Ci się balkon, na którym można pić pyszną kawę z rana? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Link youtube do spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morawskiego

Łazarz,Poznań

410 000 zł41 m² 9 951,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronna i wygodna kawalerka typu studio na Łazarzu, ul. Morawskiego. Oferujemy mieszkanie o powierzchni 41,2m , położone na 1 piętrze w pięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 1 - pokojowe z prywatnym miejscem w hali garażowej. Lokalizacja - ul.Świerzawska 12A (obok Lasku Marcelińskiego) Spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strusia

Łazarz,Poznań

495 000 zł29 m² 16 963,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie położone na IV piętrze we frontowej części kamienicy. Z okien rozpościera się widok na przepiękną kamienicę Margarety Grüder. Mieszkanie z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Łazarz,Poznań

378 000 zł40 m² 9 502,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się przy ul. Bogusławskiego na poznańskim Łazarzu, w bezpośrednim sąsiedztwie Areny. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

610 000 zł50 m² 12 079,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Grunwald po remoncie 3 pokoje Czynsz tylko 480zł! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m , znajdujące się na 3. piętrze solidnego bloku z lat 60-tych. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

719 000 zł52 m² 13 797,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie na Grunwaldzie styl, komfort i idealna lokalizacja! re search nieruchomości I inwestycje Sp. z o.o. z dumą prezentuje nowoczesne mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

2 490 zł36 m² 68,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia ul. Limanowskiego, poznań Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania w samym sercu Poznania, na Łazarzu, przy ul. Limanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembertowska

Grunwald,Poznań

614 877 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,99 m2 znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Rembertowskiej. Wyjątkowe i kameralne osiedle usytuowane bezpośrednio przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamiennogórska

Grunwald,Poznań

690 000 zł52 m² 13 198,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokoje, 52 m2, grunwald - ul. Kamiennogórska Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne, atrakcyjne, bardzo dobrze wykończone mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

749 000 zł86 m² 8 709,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie na rogu ul.Hetmańska i Szymborska. . 1 ptr w budynku około lat 50-tych. Lokalizacja przyjazna- blisko linia tramwaj/autobus , jednoczesne niemal sasiedztwo Areny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Łazarz,Poznań

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Atrakcyjne, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze, położone przy spokojnej, jednokierunkowej, zielonej ulicy Kossaka (grunwald Łazarz),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

759 000 zł61 m² 12 518,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz wyjątkowego wygodnego, przestronnego i nieszablonowego mieszkania w świetnej lokalizacji, to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania nad wyraz. Apartament znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

3 500 zł61 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz wyjątkowego wygodnego, przestronnego i nieszablonowego mieszkania w świetnej lokalizacji, to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania nad wyraz. Mieszkanie będzie.