dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

454 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

454 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

769 000 zł56 m² 13 759 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze nowej inwestycji z 2021 roku. Znajduje się w spokojniej okolicy, w bezpośredniej bliskości terenów rekreacyjnych lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

1 549 000 zł146 m² 10 609,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Dominanta Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu prestiżowy lokal usytuowany na Górnym Łazarzu w Poznaniu w zrewitalizowanej secesyjnej kamienicy. Lokalizacja Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

459 000 zł63 m² 7 274,17 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Jak zatytułować to ogłoszenie? "mieszkanie z potencjałem"? Nieeee, to takie oklepane. A może "3 pokoje na os. Kopernika"? Też nie. To takie oczywiste. No to może. A. Sam zatytułuj to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

374 207 zł38 m² 9 767,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ta okazja nie może Ci przejść obok nosa! Dwie kawalerki w cenie jednego mieszkania. I to w prestiżowej dzielnicy Grunwald w Poznaniu. Właśnie trafiłeś na jedną z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamotulska

Grunwald,Poznań

355 000 zł43 m² 8 255,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 na Grunwaldzie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły. Składa się z salonu , sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grunwald,Poznań

1 790 zł38 m² 47,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: drodzy Państwo, kameralna, cicha ulica, w sąsiedztwie niska zabudowa. Dużo słońca i powietrza. Mieszkanie zlokalizowane jest w niskim bloku z cegły na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

796 000 zł63 m² 12 671 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łazarz

Grunwald,Poznań

509 733 zł60 m² 8 480 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy mieszkanie 3-pokojowe w dzielnicy łazarz/górczyn Mieszkanie dla osób ceniących sobie ciszę i bezpieczeństwo. Lokalizacja: blisko Uniwersytetu Ekonomicznego i Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

796 000 zł56 m² 14 242 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

920 000 zł68 m² 13 529 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze nowej inwestycji z 2021 roku. Znajduje się w spokojniej okolicy, w bezpośredniej bliskości terenów rekreacyjnych lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

920 000 zł75 m² 12 216 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania nowocześnie urządzonego i w pełni wyposażonego? Osobny układ pomieszczeń jest dla Ciebie bardzo ważny? bingo! Na wynajem od zaraz, przepiękne, słoneczne, 2 pokoje po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

375 000 zł35 m² 10 711,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cześć, chciałabym zaprezentować Tobie dzisiaj pakiet nieruchomości :) Brzmi troszkę tajemniczo? W dalszej części wyjaśnię co mam na myśli. Jednak już teraz nadmienię, że oferta ta będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Poznań

730 000 zł67 m² 10 895,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Szanowni Państwo, skoro trafiliście na to ogłoszenie, to znaczy że poszukujecie Państwo czegoś oryginalnego i nietuzinkowego. Wobec tego zapraszam do zapoznania się z ofertą ekskluzywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Hetmańskie HCP

Grunwald,Poznań

299 000 zł30 m² 10 101,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz kawalerki gotowej do wejścia? Z parkingiem blisko centrum i komunikacji ? Chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę zwrotu? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż czystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Grunwald - Bukowska Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w niskim czteropiętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 38 m2 z czego duży pokój ma ok 16 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

896 265 zł66 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grunwald,Poznań

569 900 zł44 m² 12 972,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jeśli trafili Państwo na to ogłoszenie to oznacza, że szukają Państwo swojego nowego miejsca, nowego mieszkania. Zapewne jest to ważny moment w życiu, który wymaga wymiany informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio, komfortowe mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy przy skrzyżowaniu ul Jana Matejki i Grunwaldzkiej Mieszkanie posiada osobną sypialnie oraz pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Łazarz,Poznań

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe ~42-metrowe mieszkanie czekające właśnie na Ciebie! Znajduje się w świetnie skomunikowanym miejscu, jakim jest ul. W. Bogusławskiego w dzielnicy Łazarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

351 460 zł37 m² 9 379,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy mieszkanie 2 pokojowe na I piętrze o klasycznym i funkcjonalnym rozkładzie, od strony południowej z dużym balkonem o powierzchni 8,5m2. Lokalizacja: łazarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

562 115 zł59 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

366 000 zł45 m² 8 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do kontaktu! Opiekun oferty: tel. Gwarantujemy bezpieczną transakcja Z pośrednikiem! Dzień dobry! Mam na imię i z powodzeniem działam na rynku nieruchomości. Z chęcią pomogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Grunwald

Grunwald,Poznań

477 480 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Grunwald

Grunwald,Poznań

310 000 zł26 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowa kawalerka 26m2 z piwnicą 3 m2, grunwald, poznań. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4ondygnacyjnego bloku. W skład mieszkania wchodzą: - jasny, dzienny pokój, -oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarochowskiego

Łazarz,Poznań

487 000 zł52 m² 9 365,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, 52 m2, łazarz Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego przy ulicy Jarochowskiego na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

3 500 zł66 m² 52,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

0% - Oferta zwolniona z prowizji od najemcy. Polecam do wynajęcia eleganckie i zadbane mieszkanie trzypokojowe przy ul. Marcelińskiej w nowym budownictwie z windą oraz monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

540 000 zł35 m² 15 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1904

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania na poznańskim Łazarzu. Kamienica Matejki 61 cudowna secesyjna architektura- ten adres koniecznie musisz odwiedzić, jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łazarz,Poznań

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja! oferta dostępna tylko U nas! - wynagrodzenie pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 3-pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Łazarzu - ul. Arciszewskiego 35. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

976 170 zł75 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie w nowym bloku, które czeka na pierwszego lokatora. Mieszkanie znajduje się przy ul. Bułgarskiej z dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

548 760 zł69 m² 7 990,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy apartament na wysokim parterze z tarasem, o klasycznym i funkcjonalnym rozkładzie. Lokalizacja: łazarz - Górczyn - przystanek tramwajowy ul.Głogowska 5 min - sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego

Św. Łazarz,Poznań

441 440 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Atrakcyjne 2 pokoje - gotowe do wejścia! mieszkanie po kapitalnym remoncie W pełni wyposażone! kamienica po rewitalizacji! Mieszkanie o powierzchni 49,6 m2 usytuowane jest na piętrze IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

379 000 zł41 m² 9 165,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz kompaktowego i komfortowego mieszkania dwupokojowego ? W spokojnej okolicy, a zarazem blisko centrum ? A może wynajem i ciekawa stopa zwrotu ? bingo! Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łazarz

Grunwald,Poznań

356 281 zł37 m² 9 513,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie od dewelopera - idealna inwestycja pod wynajem! Przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, o powierzchni 37,45 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Łazarzu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Poznań, stary Grunwald - piętro domu dwurodzinnego o powierzchni 90 m2. Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe, bez czynszowe. Powierzchnia 90 m2, na którą składa się: salon, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

360 000 zł42 m² 8 530,81 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż słoneczne, mieszkanie w jedenastopiętrowym bloku w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze przy ulicy Galileusza. Dwuklatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krauthofera

Grunwald,Poznań

517 000 zł47 m² 10 976,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, 47 m2, apartamenty Dmowskiego Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wykończone mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na nowo powstałym osiedlu Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Św. Łazarz,Poznań

354 000 zł45 m² 7 919,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

>Rezerwacja do 31 marca.< Ul. Przybyszewskiego 8 , 2 pok. - 44,7 m2 do kapitalnego remontu. -mieszkanie rozkładowe -piętro 3/4 -istnieje możliwość przerobienia na 3 pok. -Parkowanie pod blokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Łazarz,Poznań

449 000 zł50 m² 8 944,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego na Łazarzu - ul. Józefa Chociszewskiego. Mieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym w 1952 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca pkp, targów.