dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Jeżyce

375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

375 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

1 188 000 zł91 m² 13 055 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

420 000 zł37 m² 11 351,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Jeżyce mieszkanie z potencjałem! Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję Na sprzedaż mieszkanie w oficynie kamienicy, zlokalizowane w jednej z najbardziej klimatycznych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Jeżyce,Poznań

418 336 zł32 m² 12 871,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,5m2 z dużym balkonem, położone na 3 piętrze w budynku z windą. Przemyślany układ - ustawny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

530 000 zł41 m² 12 926,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

488 133 zł35 m² 13 906,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jasne mieszkanie z balkonem, położone w bardzo atrakcyjnej i cenionej dzielnicy Jeżyce. Lokal ma funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

530 000 zł41 m² 12 926,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

549 765 zł39 m² 13 921,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokoje mieszkanie o powierzchni 39,49 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

533 000 zł39 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Jeżyce,Poznań

368 000 zł29 m² 12 755,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Zgrabna, świeżo wyremontowana kawalerka 28,7m w każdym calu - na gotowo z atrakcyjnym położeniem, czy można chcieć czegoś więcej dla singla, pary lub inwestcyjnie pod wynajem? Wschodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

552 842 zł40 m² 13 922 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokoje mieszkanie o powierzchni 39,71 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

652 390 zł50 m² 12 977,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,27m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

935 000 zł95 m² 9 827,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Nieruchomości Noble Estate polecają na sprzedaż piękny lokal mieszkalny z 2 balonami w secesyjnej kamienicy przy ul. Roosevelta 4. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 95,14 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowina

Jeżyce,Poznań

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60m ul Nowina, ogrody, poznań Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60m , położone na spokojnej ulicy Nowina na Ogrodach. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. 15 Pułku Ułanów Poznańskich

Jeżyce,Poznań

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w bloku, na drugim piętrze, na ulicy Zwierzynieckiej 15 (między Kaponiera a starym zoo). Mieszkanie ma 55 m2 powierzchni i składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

599 254 zł41 m² 14 616 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo komfortowej kawalerki o powierzchni 41 m2 na 8 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | 65 m | fama | wysoki standard Na wynajem komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m , położone przy ul. Barańczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

959 149 zł73 m² 13 193,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 72,70 m2 na 6 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

749 295 zł67 m² 11 183,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o układzie na przestrzał. Ustawny salon z aneksem o powierzchni ponad 28m2 z wyjściem na taras i ogród od strony południowej, dwie wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

436 000 zł35 m² 12 457,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27 m2 zlokalizowana na osiedlu Nowe Ogrody przy ul. Meissnera, w niedalekiej odległości od ul. Polskiej. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

515 000 zł40 m² 13 018,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Marzysz o własnym mieszkaniu lub inwestycji w sercu Jeżyc? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,44 m , położone na drugim piętrze oficyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

401 000 zł33 m² 12 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

1 179 264 zł91 m² 12 931,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniego 4 pokojowego mieszkania z ogrodem od południa o powierzchni 91,19 m2 na parterze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

414 179 zł32 m² 12 943,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Jeżyce,Poznań

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 47 m | 3 pokoje | balkon | piwnica | Jeżyce Jasne, ciepłe i ciche mieszkanie na zielonych Jeżycach funkcjonalny układ idealny dla pary, małej rodziny lub 2 3 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

369 000 zł26 m² 14 269,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Zależy Ci funkcjonalnym mieszkaniu z dostępem do wszystkich wygód miasta oraz terenów zielonych? A może szukasz nieruchomości idealnej pod inwestycje w topowej lokalizacji? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 40,29 m2, położone w budynku na poznańskich Jeżycach, przy ul. Św. Wawrzyńca 3. Przedmiotowy lokal mieszkalny obejmuje salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzeszyńska

Jeżyce,Poznań

615 461 zł58 m² 10 692,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowym budownictwie, ul. Strzeszyńska 67, poznań Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży ustawnego mieszkania o powierzchni 57,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

389 420 zł29 m² 13 521,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Kawalerka w sercu jeżyc! okazja cenowa - rabat 34 000 zł! Klucze już na wiosnę! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 6 piętrze nowoczesnego 9 piętrowego budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

582 663 zł42 m² 13 777,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 42,29 m2 na 7 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc. Bardzo komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

959 149 zł73 m² 13 193,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

930 755 zł72 m² 13 017,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kompaktowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 71,50 m2 na 5 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

477 000 zł36 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

 

Archiwalne

Apartament Poznań

Jeżyce,Poznań

408 157 zł33 m² 12 368,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawna kawalerka o powierzchni 33m2 + balkon, położona na I piętrze. Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 22,19m2 z dużymi oknami, korytarz 5,36m2 - idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

2 500 zł39 m² 63,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz słonecznego, urządzonego ze smakiem mieszkania z dostępem do wszystkich wygód miasta oraz terenów zielonych? Ta oferta jest dla Ciebie! Z przyjemnością prezentuje na wynajem 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

591 145 zł40 m² 14 965,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 39,50 m2 na 8 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

423 282 zł29 m² 14 697,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 28,80 m2 na 5 piętrze z balkonem i widokiem na zieleń, w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

476 000 zł41 m² 11 609,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 600 zł16 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio przy ul. Dąbrowskiego 56 w sercu Jeżyc w Poznaniu. Nieruchomość: powierzchnia 16 m2. Parter. Ogrzewanie gazowe. Idealne dla jednej osoby lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

722 000 zł64 m² 11 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6