dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Junikowo

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

767 620 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, słoneczne mieszkanie z tarasem i ogródkiem oraz widokiem na zieleń! Jeśli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z ogródkiem, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Budynek premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia Junikowskiego! Szybki dojazd do Centrum! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grunwaldzka

Junikowo,Poznań

1 450 zł28 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia kawalerka w centrum Poznania od lutego / marca 2026. Kawalerka znajduje sie na ulicy Grunwaldzkiej, blisko Szpitala Uniwersyteckiego, akademika Eskulap, biblioteki Uniwersytetu Medycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Junikowo,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Bez pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, która znajduje się w kameralnym i spokojnym osiedlu, przy ul. Ziębickiej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Junikowo,Poznań

690 000 zł50 m² 13 866,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Witam, zapraszam do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się przy ul. Ziębicka 30a. Nieruchomość znajduje się na I piętrze, który został oddany do użytku w 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelińska

Junikowo,Poznań

770 000 zł71 m² 10 845,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4-pokojowe, nowoczesne mieszkanie z loggią, klimatyzacją i miejscem postojowym - Poznań, junikowo Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Junikowo,Poznań

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkania! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Bezpośrednia obsługa: na sprzedaż gotowe trzy pokoje na poznańskim Grunwaldzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

1 015 065 zł75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament! Duży taras + widok na zieleń = komfort życia Oferujemy na sprzedaż piękny apartament w nowym, komfortowym budynku, idealny dla osób ceniących przestrzeń i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sieradzka

Junikowo,Poznań

670 000 zł64 m² 10 387,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bez prowizji dla kupującego! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 64,5 m z balkonem, znajdującego się w Poznaniu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

820 000 zł59 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W pierwszej linii od zieleni i strumienia Junikowskiego! Narożne, ustawne mieszkanie 3 pokojowe o metrażu 59,04 m2. Położone na Grunwaldzie, junikowo przy ulicy Ziębickiej. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miśnieńska

Junikowo,Poznań

1 119 000 zł80 m² 14 010,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować wykończone w wysokim standardzie, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze, z balkonem oraz dwoma miejscami postojowymi w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń! Jeśli marzysz o przytulnym, nowoczesnym mieszkaniu, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Junikowo,Poznań

499 000 zł43 m² 11 524,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 43m świetna lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Bezkonkurencyjna lokalizacja przy węźle przesiadkowym Poznań - Junikowo - Szybka komunikacja samochodowa, autobusowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

1 088 805 zł75 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament! Zielone otoczenie i komfort! Oferujemy na sprzedaż piękny apartament w nowym, komfortowym budynku, idealny dla osób ceniących przestrzeń i kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieradzka

Junikowo,Poznań

450 000 zł40 m² 11 138,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w niskim bloku z 2004 roku przy ul. Sieradzkiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 40.4m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Junikowo,Poznań

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę komfortowego mieszkania dostępnego od marca, usytuowanego na nowoczesnym osiedlu niskiej zabudowy. Lokal położony jest na pierwszym piętrze z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sieradzka

Junikowo,Poznań

1 650 zł35 m² 47,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie Miejsce parkingowe do ew wynajęcia. Opłaty (woda,cieplik itd) : ok 420 zł/mies - rozliczenie wg liczników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Junikowo,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! eleganckie, stylowe mieszkanie w spokojnej okolicy!wysoki standard wykończenia! Duży balkon! Lokalizacja: -Świetnie skomunikowana z resztą miasta. Przystanki tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Junikowo,Poznań

670 000 zł48 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 48 m z ogródkiem i garażem | Poznań, grunwald, ul. Smoluchowskiego 3C | Inwestycja z 2022 roku Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Junikowo,Poznań

395 000 zł32 m² 12 355,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

[rezerwacja do 16.01.2026 r.] Na sprzedaż: przytulna kawalerka | I piętro, w niskim, kameralnym bloku dwupiętrowym | Poznań-Grunwald (Junikowo) - ul. Przepiórcza Mieszkanie po odświeżeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamiennogórska

Junikowo,Poznań

3 300 zł61 m² 54,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowocześnie umeblowanego mieszkania przy Lasku Marcelińskim ? Mieszkanie o powierzchni 61 m z 2016 roku, gotowe do zamieszkania. Wyposażone w meble, sprzęt agd, telewizor. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Junikowo,Poznań

992 000 zł73 m² 13 600,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż trzy pokoje na poznańskim Grunwaldzie - Junikowo! Promocja do końca listopada W cenie podwójne miejsce postojowe w hali garażowej i komórka loktorska! - zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miśnieńska

Junikowo,Poznań

719 000 zł51 m² 14 100,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wykończone w 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze z balkonem oraz naziemnym miejscem postojowym Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Junikowo,Poznań

2 999 zł70 m² 42,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Promocja jesienna. Oferta cenowa tylko do końca miesiąca. Polecam na wynajem klimatyczne, przestronne, 2 letnie mieszkanie 3 pokojowe w południowo zachodniej części Poznania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Junikowo,Poznań

1 088 805 zł75 m² 14 498,10 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie oddane do użytkowania o powierzchni 75,09 m + balkon 27,10 m , położone w spokojnej okolicy w budynek o niskiej zabudowie i wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Junikowo,Poznań

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie oddane do użytkowania o powierzchni 58m2 + ogród 22,47m2 w spokojnej okolicy w budynku o niskiej zabudowie i wysokim standardzie wykonania. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miśnieńska

Junikowo,Poznań

935 000 zł69 m² 13 550,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje z 2 balkonami komfortowe mieszkanie w sercu Junikowa! Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy przestrzeń, elegancję i świetną lokalizację ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Junikowo,Poznań

564 836 zł40 m² 13 946,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie oddane do użytkowania o powierzchni 40,5m2 + duży balkon 12,5m2, położone na I piętrze w cichej i spokojnej okolicy w budynku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Junikowo,Poznań

529 000 zł48 m² 10 977,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nowa cena! 529 000 zł! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 41,1 m , położone na 3. piętrze kameralnego budynku z 1999 roku (bez windy), na zamkniętym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieruszowska

Junikowo,Poznań

2 500 zł48 m² 52,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko U nas! Mieszkanie dostępne od połowy sierpnia. Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie na Junikowie w pobliżu skrzyżowania z ulicą Grunwaldzką. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Junikowo,Poznań

564 000 zł40 m² 13 929,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe dwa pokoje na poznańskim Grunwaldzie - Junikowo! Kameralna zabudowa dla wymagających Zakup od dewelopera bez dodatkowych kosztów, bez prowizji Polecamy mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeleniogórska

Junikowo,Poznań

860 000 zł66 m² 13 036,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

(rezerwacja) Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku przy ul. Jeleniogórskiej w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miśnieńska

Junikowo,Poznań

3 950 zł69 m² 57,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajecia przestrone i słoneczne mieszkanie w inwestycji Junique I na ulicy Misnieskiej 37. Wykonczone w wysokim standardzie w odcieniach kaszmitu drewna i odcieni bieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Junikowo,Poznań

3 199 zł70 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta jesienna. Polecam na wynajem klimatyczne, przestronne, 2 letnie mieszkanie 3 pokojowe w południowo zachodniej części Poznania przy ul. Jeleniogórskiej 1. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

1 015 065 zł75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

907 459 zł68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż! Podwyższony stan deweloperski - gotowe do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Junikowo,Poznań

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe dwa pokoje na poznańskim Grunwaldzie - Junikowo! Kameralna zabudowa dla wymagających Zakup od dewelopera bez dodatkowych kosztów, bez prowizji Polecamy mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Junikowo,Poznań

564 000 zł40 m² 13 929,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przepiórcza

Junikowo,Poznań

1 600 zł41 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe (41m2) usytuowane przy ulicy Przepiórczej, w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie jest rozkładowe, pokój duży z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Junikowo,Poznań

2 500 zł39 m² 63,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zależy Ci na spokojnej okolicy blisko lasku jednocześnie z rozwiniętą komunikacją przy osiedlu? Szukasz ustawnego, słonecznego mieszkania z balkonem gwarantujący odpoczynek przy zachodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

755 160 zł54 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na sprzedaż! Podwyższony stan deweloperski - gotowe do odbioru! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 2-pokojowego.